Състоянито на гърдите по време на бременност

  • 2 815
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 462
Ако изключа факта, че ми бяха нарастнали и леко втвърдени, други проблеми с тях по време на бременността не съм имала. Като родих първите два три дни преди детенце да отпуши каналите...и преди часа за кърмене ме боляха ужасно и бяха даже посинели леко. Но това си е нормално. Така че не се притеснявай!

# 16
  • Мнения: 8 505
И при мен беше така -в началото ме боляха ,после ваобще не...та споко
И аз бях така Peace

И аз като вас.

# 17
  • Мнения: 234
И моите вече не ме болят толкова.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 164
В началото бяха доста напрегнати, но след това нещата се нормализираха. Бъди спокойна!

# 19
  • Мнения: 1 410
При мен в началото пораснаха много  и затова бяха обезнени. След това се успокоиха и до края на бременноста  не съм имала проблеми с тях. Не се притеснявай.

# 20
  • Мнения: 4 362
И аз бях така ,даже от 5-ти месец някъде изобщо няма никакво напреженние

# 21
  • Мнения: 3 760
Нормално е. До към 3 месец болят и са надути, след това - нищо. При някаи мами започва да изтича коластра /още от 7-ми м./, при други  - не - чак след раждането. Разбира се говори с гинеколога си, но няма от какво да се притесняваш.

# 22
  • Мнения: 1 193
И аз бях така. В началото много ме боляха, после вече не чак толкова, по- скоро напрежение усещах.
При мен напрежението е и с болезнени зърна, имам много лош спомен от първото раждане и сега си мисля да предприема мерки по отрано.Трябва да се поразровя из форума за съветче.  newsm78
При всеки е различно, не се притеснявай.

# 23
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
не се притеснявай и при мен беше така... в началото ме боляха и щяха да се пръснат, а после нищо... пък и коластра не ми е текла... сега живи и здрави вече 5 месеца се кърмим

# 24
  • Мнения: 6 472
Моите гърдисъщо ме боляха само в началото. После престанаха, но си продължиха да си бъдат огромни. Спаднаха чак след като родих.

# 25
  • Мнения: 135
а моите въобще не са ме боляли.

# 26
  • Мнения: 2 271
Много си енормално даже!Аз ги чувствах напрегнати само прз първия триместър.

# 27
  • Мнения: 2 952
Samo pyrwiq mesec me syrbiaha i boliaha ot  vsi4ko ...da ne se dokosnat zna4i!(kakvo stava s kredora , mama my s....ladka)

Общи условия

Активация на акаунт