За третия човек във връзката и разклатеното доверие

  • 21 004
  • 171
  •   1
Отговори
# 45
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Според мен решението ти е правилно, опитай се да забравиш цялата ситуация и недей да го подозираш или дебнеш, както и недей да се изкушаваш да подмяташ разни хапливи реплики....
Успех, семейството преди всичко!
И от мен  Peace

Умната  Hug





Понякога идват моменти когато разбираме , че някои хора могат да останат в сърцето ни , но не и в живота ни  Wink

# 46
  • Мнения: 30
Много добре си постъпила! Не всички мъже говорят така и съжаляват за постъпките си - вероятно наистина иска да се промени.
Ако ти дава достъп до  телефона си, фейсбук, скайп и подобни - мисля че ще го преодолеете! Стискаме палци.

# 47
  • Мнения: 2 222
Всяко семейство, което може да бъде спасено, образно казано, трябва да бъде спасено  Wink Когато нещата са неспасяеми, нищо не помага. Щом може проблемите да разминат и хората да останат заедно, значи нещата са преодолими  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 5 499
Хаха, мислех си го честно казано  Laughing Laughing Laughing  Ама това не ми решава проблема. Проблема ми е в него, не в нея. А да се занимавам изобщо с нея и да падам на нейното ниво, не е ли допълнително унижение за мен?

Този мъж вече е спал с другата. От тук натам решаваш ти. Аз не бих търпяла изневяра.

П.С. Дочетох цялата тема. Оставам зад думите си.

Последна редакция: сб, 30 май 2015, 23:58 от Popule

# 49
  • Мнения: 2 186
Според мен не е. Щеше да го спомене в смс-ите.

# 50
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Поточе, независимо какво е отговорила любовницата, ти ще вярваш ли на думите й? Човек, когото не познаваш, не знаеш от какво е продиктуван отговора (адосана, щастлива, надрусана...) и вероятно няма никога да видиш? Единственото, на което човек може да вярва в такава ситуация, е на себе си. Единственото мнение, което трябва да има тежест, е личното. Всичко останало е фонов шум Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 4 349
Ама и тук ли сте говорили с любовницата  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 52
  • Мнения: 6 214
Вселена, как ли пък няма да говоря с любовницата, че и на маса да седна с нея. В леглото тримата да си легнем, ако искате, че да видим той първо мен ли ще избере или нея и така да разберем на коя държи?  Sick Sick Това не е начин да докажеш, че ти си важната жена. Това трябва да го докажеш на себе си и евентуално на него. Не можеш да се разправяш и да се доказваш на всяка долна фуста.

# 53
  • Мнения: 1 196
Искаш открит достъп до фейсбук,скайп и телефон...Просто да седят отворени на компютъра ми, въпреки,че не е там... И да не вземе да се измъкне с фразата,, искам лично пространство,,..
Човек който не крие нищо, няма да му пречи да му седи включен фейсбука и скайпа...
 Peace Peace Peace Peace

# 54
  • Мнения: 6 214
Искаш открит достъп до фейсбук,скайп и телефон...Просто да седят отворени на компютъра ми, въпреки,че не е там... И да не вземе да се измъкне с фразата,, искам лично пространство,,..
Човек който не крие нищо, няма да му пречи да му седи включен фейсбука и скайпа...
 Peace Peace Peace Peace
+1
Но повечето хора считат това за задушаващо.

# 55
  • Мнения: 1 196
Искаш открит достъп до фейсбук,скайп и телефон...Просто да седят отворени на компютъра ми, въпреки,че не е там... И да не вземе да се измъкне с фразата,, искам лично пространство,,..
Човек който не крие нищо, няма да му пречи да му седи включен фейсбука и скайпа...
 Peace Peace Peace Peace
+1
Но повечето хора считат това за задушаващо.
Това за ,,задушаването,, е просто извинение....точно от тези който крият нещо..., ако ти е чиста съвестта и няма какво да криеш, не мисля,че е проблем.. За задушаващо бих приела да имат общ фейсбук и скайп...  Peace Peace

# 56
  • Мнения: 18 605
А какво спокойствие носят отворените профили, като има още 100 програми, които може незабелязано да ползва през телефона си? Даже се учудвам, че още има хора като мъжа на авторката, които плащат забележима сума от сметката си за смс-и.

У нас също всичко седи отворено по компютрите, случва се и да си ползваме профилите, като не ни се занимава да сменяме акаунтите.

# 57
  • Мнения: 1 196
А какво спокойствие носят отворените профили, като има още 100 програми, които може незабелязано да ползва през телефона си? Даже се учудвам, че още има хора като мъжа на авторката, които плащат забележима сума от сметката си за смс-и.

У нас също всичко седи отворено по компютрите, случва се и да си ползваме профилите, като не ни се занимава да сменяме акаунтите.
Разбира се ,че ако иска да изневери един мъж  - нищо няма да го спре... Това за профилите са просто основните неща, където из начало може да бъде стопирано нещо....и едва ли ще посмее да флиртува с някоя,като знае,че жена му може да разбере веднага.... Това всичко при условие,че не е решил категорично да изневери... Ако иска, нищо няма да го спре както казах...

# 58
  • Мнения: 1 340
Абе стига глупости бе, как ще иска достъп, то да поиска и gps в задника да му сложи?! Това си е тормоз, а човек реши ли да изневери може да го направи без да ползва файсбук, даже и без телефон да използва?!
Този мъж вече е спал с другата. От тук натам решаваш ти. Аз не бих търпяла изневяра.
А и дори да е правил секс с въпросната жена, как това е по-лошо от това да е пил кафе, флиртувал и водил разговори с часове ... .
Не рови, прости и забрави, в името на твоето лично спокойствие, а и отношения изпълнени със следене и подозрения са си мъчение.

# 59
  • Мнения: 6 214
Абе стига глупости бе, как ще иска достъп, то да поиска и gps в задника да му сложи?! Това си е тормоз, а човек реши ли да изневери може да го направи без да ползва файсбук, даже и без телефон да използва?!

А човек реши ли да запази семейството си, е готов сам да си сложи ДЖИПИЕС в задника. Особено ако наистина е невинен.

Общи условия

Активация на акаунт