Спиране на цикъла! Спешно

  • 62 639
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 033
Не знам дали има такъв начин, чувала съм само за намаляване, но и да има е нещо изключително вредно за здравето, и ще го разбере всеки, който знае какво е цикъла и каква е причината да го имаме.

# 16
  • Мнения: 12
С приятеля ми имаме на една дата рожден ден и заминаваме утре за Испания за пет дни. Съвсем бях изключила, кога трябва да ми идва и днес сутринта ме изненада. Нямах типичните симптоми, които имам попринцим като болки в гърдите. Доста кофти ще е и петта дни да съм в цикъл, все пак е романтично пътуване по два повода  Confused Confused Confused Днес си купих Primolut-Nor, четох, че може да го спре за два дни, колкото и да е вредно, ще опитам Embarassed Rolling Eyes Чували ли сте за него ?! Благодя за бързите отговори, не ме съдете моля

# 17
  • София
  • Мнения: 5 656
Щом е почнал вече, не можеш да го спреш. Не си играй с Примолут Нор. Купи си витамин Ц на таблетки или на ампули и пий от него по 1000 микрограма на ден (има на опаковката цифра, която показва колко микрограма съдържа една таблетка). Започни още днес, утре вече ще е намаляло доста, до вдругиден ще си почти ок.

# 18
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Не бих тествала хормонален препарат върху себе си при никакви обстоятелства! И не бих ти позволила да го ползваш ако бях на мястото на приятеля ти. Дори тестовете с големи дози витамин Ц не са безопасни.

# 19
  • Мнения: 15 033
Можете да бъдете романтични и без да си разбиеш хормоналния баланс. Романтиката има и други проявления освен секса.

# 20
  • София
  • Мнения: 366
С приятеля ми имаме на една дата рожден ден и заминаваме утре за Испания за пет дни. Съвсем бях изключила, кога трябва да ми идва и днес сутринта ме изненада. Нямах типичните симптоми, които имам попринцим като болки в гърдите. Доста кофти ще е и петта дни да съм в цикъл, все пак е романтично пътуване по два повода  Confused Confused Confused Днес си купих Primolut-Nor, четох, че може да го спре за два дни, колкото и да е вредно, ще опитам Embarassed Rolling Eyes Чували ли сте за него ?! Благодя за бързите отговори, не ме съдете моля

Не бих те съветвала да го използваш.  Peace

# 21
  • Мнения: 3 031
Секс се прави и в цикъл. По-добре от тези хапчета.

# 22
  • Мнения: 7 325
Този препарат трябва да ти го дозира лекар, да си самопредписваш хапчета е лудост. Е, да ти кажа с него какво си причиних, и аз така заради романтична екскурзия, три месеца непрекъснат цикъл, а след тях още 5 без. Голямо тичане беше по доктори почти година. Тогавашното ми гадже, към днешна дата съпруг само каза - може ли за едното е...е да си причиниш такава простотия. В Испания можете да си прекарате супер, а секса го оставете за в къщи.

# 23
  • Мнения: 4 569
Секс в цикъл може да се прави и с презерватив макар че не е желателно.
Не можете да издържите 5 дена без секс?  Shocked Егати и хората сте!

# 24
  • Мнения: X
Веднъж започнала менструацията няма как ей така да бъде спряна като вода , приятелят ти поне малко трябва да те разбере, можеш да опиташ със Калции и Витамин Ц , ако не сте се виждали от много време е нормално да искате малко интимности но не пий никакви хормони и подобни, така само си объркваш организма. Аз един цикъл преди 8 декември една година исках да го изместя и си ми дойде баш тогава, нищо че АГ ми изписа Оргаметрил, но беше редно да се консултираш с лекар. Нищо фатално няма , пак ще си изкарате хубаво не зависимо че си в цикъл   bouquet

# 25
  • Мнения: 11 362
Не прави глупости с хормони.  Confused
После тези 5 дни ще ти костват здравето. С години може да си възстановяваш хормоналния баланс. И какво означавацтова - цикъл я видиш, я не видиш, косата ти вероятно ще започне да пада, депресии, липса на желание за секс, пълнее, стрии, пъпки, емоционални изблици и т.н. Ти решаваш дали 5 дни секс си заслужава здравето ти.  Rolling Eyes
И ша ма прощаваш да е чак толкова спешен и специален случая - де е живот ще празнувате.  Peace

# 26
  • Мнения: 12
Да ви споделя какво се случва. Попринцип цикъла ми е 4 дни някъде и още 2-3 по много малко. Обаче нали сега пих Примолут-Нор, един ден, и сега ми 5-ти ден и е супер силно, ама много. Пих много витамин С, нищо не помага. Съсипах си още толко почивката . Обадих се на генеколога ми, той ми каза, че най-безврадното, което може да ми каже е Метергин и щял значително да ми намали. Вече и аз от личен опит бих посъветвала да не се пие това Примолут-Нор ! 

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 365
Да ви споделя какво се случва. Попринцип цикъла ми е 4 дни някъде и още 2-3 по много малко. Обаче нали сега пих Примолут-Нор, един ден, и сега ми 5-ти ден и е супер силно, ама много. Пих много витамин С, нищо не помага. Съсипах си още толко почивката . Обадих се на генеколога ми, той ми каза, че най-безврадното, което може да ми каже е Метергин и щял значително да ми намали. Вече и аз от личен опит бих посъветвала да не се пие това Примолут-Нор ! 

Пак ще те посъветвам не пий глупости, за да не съжаляваш още повече. Объркваш си целия организъм

# 28
  • Мнения: 15 033
Ами всички ти казахме да не го правиш, а ти реши все пак да си развалиш почивката. Но то, като се обърне колата, пътища много. Пожелавам ти все пак скоро да се оправиш и да нямаш трайни последствия.

# 29
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Добре е, че сподели с всички, за да се знае, че хормоналните намеси са опасни и нежелателни без сериозни индикации. Peace

Общи условия

Активация на акаунт