Много сухи и напукани ръце

  • 34 316
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
до преди месец използвах крема на виши и бях сравнително доволна, но после открих един български крем, който се продава в магазин (мисля че е на лечител, или нещо подобно) на граф игнатиев: ако попа е зад гърба ти, ба десния тротоар малко преди кръстовищети с раковска (надявам се да е ясно описанието). крема струва 1.60 и го има в няколко разновидности. кремовете са направени от бг професор пенев, а фирмата се казва екодерм. от всички, които изпробвах най-много ми помогна регенериращ (със зелен надпис)
надявам се да помогне и на теб Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 942
Знаеш ли, аз ползвах бебешки сапуни за ръце до сега и ръцете ми бяха в ужасно състояние. Преди няколко дни не намерих в шкафа бебешки и сложих Даф в банята /един зелен, не го бях ползвала до сега/ и установих, че без други грижи имам подобрение.
Също така преди време се оплаках на маникюристката си, че ми се цепят ноктите, а тя ми каза "Ами да, значи миеш с веро Ехо"  Shocked Смених верото и ноктите ми спряха да се цепят /е, не стана за един ден де!/

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ползвам ръкавици като мия чинии. Използвала съм маса кремове, включително и от тези, които се препоръчват. Почти няма ефект. Но определено, откакто ползвам ръкавици нещата са по-добре  Peace. Дано при теб действа по-добре. Има и един крем на Ейвън със силикон, до скоро ми действаше добре, но сега и той не ми помага Sad. Пробвай, може да ти хареса.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 309
В най-големите студове, ръцете ми бяха станали ужасни... с нещо като лишейчета... тогава се появи парафиновата терапия на Ейвън, оправи ми ръцете точно с три намазвания. Странно, но факт  Wink

# 19
  • Мнения: 1 183
И аз имам такъв проблем, ръцете ми са сухи и се обриват пукат и боляяят
Имаше моменти в които изглеждат като изгорени /за да си представиш колко зле/
Първо: смени верото оказва голямо влияние, аз последно вземам пур с балсам този белия вярно не е толкова силен и трябва да се слага по повече но ръцете ми са по важни
Второ: смени и сапуните за ръце, защото и те оказват влияние
Трето: мий с ръкавици, не е удобно и чупя доста неща ама ми помага и то доста
Четвърто: мажа се постоянно с крем след всяко мокрене на ръцете имам по едни в всяка стая вкъщи, в дамската чанта и в офиса също
  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Най-добре ми е действал един вазелинов крем за напукани ръце и пети, http://www.bgphoto.net/photos/713/o632782439954062500.bmp , около 2 лв, освен него - крем за ръце на Дева http://www.rubella.bg/images2004/products/skin/hand_vitamine_big.jpg (1 лв). Номерът е да се мажат често - 5-6 пъти на ден, колкото повече, по-добре. Атрикс ми действа донякъде, Глисолид - въобще, а козметичка ми предписа специален крем на Ексципиал, 15-20 лв, полза 0. При мен се напукват при студено време, дори през нощта съм се събуждала от ново пукване.

Последна редакция: сб, 18 мар 2006, 02:03 от malina_m

# 21
  • Мнения: 178
Затопли си малко зехтин,сложи си ръкавици и стой така 20мин.,кожата ти ще стане бебешка.

# 22
  • Мнения: 8 505
GLYSOLID, това е кремът, който помага в такива моменти на ръцете ми, особено зимата Peace

Още един глас за!Невероятен крем!

# 23
  • Мнения: 1 237
Мажи с Еудермол,изобщо не е скъпн,а действието му е невероятно.Друго,което помага:смесваш 1 шишенце глицерин и 1 шишенце  витамин А (продават се в аптеките,общо е около 3 лева) и няколко капки лимон,но не прекалявай с него,че да не ти щипе,и мажеш всеки път след миене на ръцете.Това ми го е изписвала кожна лекарка.

# 24
Опитай крема на Ла Рош Позе - няма да съжаляваш. Много е хубав

# 25
  • София
  • Мнения: 10 309
GLYSOLID, това е кремът, който помага в такива моменти на ръцете ми, особено зимата Peace

Още един глас за!Невероятен крем!
Явно е доста индивидуално, това май е от най-противните кремове които съм си купувала  Sick не попива....

# 26
  • Мнения: 2 116
Пробвай Soft and Silki на Орифлейм Grinning Аз съм много доволна!

# 27
  • Мнения: 2 550
Може да си вземеш някакъв крем с парафин. Да с иправиш парафинови маски с него. А също така може да си поглезиш кожата на ръцете с парафинова маска при маникюрис. Много е полезно.

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам ли някой не го е написал вече, но пробвай с масло от пшеничен зародиш....то е подходящо

# 29

Общи условия

Активация на акаунт