АВАТАРНИ ИГРИ 12

  • 29 815
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 879
Добре дошла, Есми!  Hug Не е късно. И аз още не съм готова.  Crazy

# 16
  • Мнения: 4 740
Есме, вече слагаме тук комбинациите когато искаме. До неделя трябва да са готови обаче.

П.П. - Интересно решение да дойдеш в тема, в която съм аз  Wink

# 17
  • Мнения: 4 418
Мерсии за темичкатааа ОДриииииии.  Laughing

# 18
  • Мнения: 150
Одри, благодаря за темата   bouquet

# 19
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Добре дошла Есме!
Който когато е готов и си пуска тук комбинацията, но най- късно до неделя  Peace

# 20
  • Мнения: 5 278
Есми, супер че се присъедини  Heart Eyes
Тофи, забрави ни ти  Wink
Сега видях за повторената картинка в подписа ми и този на Миж и да кажа, че няма да играя с тази комбинация, която пуснах вчера, но вече не мога да редактирам Peace Подчертавам за Сисето, да го види  Peace Ще опитам да измисля нещо друго до след обяд  Laughing И без това не се харесвах особено Simple Smile

# 21
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Есме, с нетърпение чакам решението ти! Много ми хареса комбинацията, която предложи в другата тема!

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Благодаря ,на Одри за новата тема !  bouquet !  
Записвам се да не ви изпусна . Добред дошла на Есме   bouquet   bouquet

Последна редакция: пт, 29 май 2015, 22:23 от meri 123

# 23
  • Мнения: 5 278
Втори опит Simple Smile





Ако пак има повторение се отказвам, че свят ми се зави от тези въртележки  Laughing Много ме затрудни темата, признавам  Peace

# 24
  • SF
  • Мнения: 21 177
Есме, вече слагаме тук комбинациите когато искаме. До неделя трябва да са готови обаче.

П.П. - Интересно решение да дойдеш в тема, в която съм аз  Wink

Моите решения винаги са интересни. А всъщност този път така се е получило от самосебе си решението. Не знам кой е в темата и кой не е. Бях поканена да се присъединя и да участвам. До скоро не знаех за съществуването на тази тема, но ми се струва интересно да опитам.

# 25
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Джини и аз имам комбинация с този аватар, кото няма да ползвам де  Laughing  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 2 802
Ще ви събирам чак в неделя, момичета, така че имате време за преобличане.  Peace

Esmee, добре дошла, чакаме дебюта ти с интерес.  Hug

Одри, благодаря за предложението, но ще се справя в неделя.  Crazy

# 27
  • Мнения: 6 553
Хм  Crossing Arms Мнението ми от вчера в темата е изтрито...и се чудя защо не получавам известия:x
Сега като ни е нова темата, трябва ли да си пренеса комбинацията за играта от старата тук?

# 28
  • София
  • Мнения: 630
Привет и от мен  Simple Smile
Може ли и аз да се включа  Blush Скоро открих тази красота и направо се запалих, нямам много време, но ако ме приемете, ще се постарая.
Дълго се чудих. Вие правите такива красоти  Hug, а аз съм съвсем начинаеща, но пък ми е много интересно и като прочетох поканата се престраших  smile3525

# 29
  • Мнения: 10 874
Esmee, teddybearm, добре дошли! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт