АВАТАРНИ ИГРИ 12

  • 29 838
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Още един интроверт в мое лице. Peace Grinning Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 9 348
И аз съм интроверт, изключая малките моменти в които съм  имала възможност да съм на сцена, но тогава не съм себе си. На мое място идва едно доста различно момиче, дръзко, необикновено и силно, като героините от книгите ми.

# 677
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 057
Нито една от вас не си я представям така  в реала Crazy
Да си призная и аз покрай тия форуми от известно време предпочитан да съм си сама у дома, вместо сред хора навън Confused

# 678
  • Мнения: 10 874
Лаленце, още онзи път като ми каза какви са ти съображенията да не искаш да се видим си мислех да ти пиша, че направо сме абсолютно еднакви Simple Smile И  аз цялото време, докато бяха по- малки децата,  си го изкарах само по градинките, избягвайки познати Simple Smile Никога не съм обикаляла като повечето майки на групи от по 2-3-5 Simple Smile
Хахаха спомням си аз, ама понеже не ми отговори и си викам, че и ти като останалите си си помислила, че съм луда. Laughing Леле, не мога да повярвам чак!!! Hug Никой никога не ме е разбирал (и съм свикнала с това, де, даже си ми е по-добре като не ме занимава никой Embarassed), а ти тука в пет реда успя да ме опишеш цялата, без дори да си ме виждала. Hug

Акаша, аз за теб имах друго впечатление, но трябва да ти кажа, че още когато си пращахме картички преди...колко бяха...2-3 години.... и някак ми беше много симпатична. Hug И другите картички ме радваха, но твоите... Де да знам как да се изразя, ама малко по-различна беше емоцията, когато получавах от теб. Hug И сега като си преглеждам картичките (не съм пращала от доста време Sad ) и като стигна твоите, ми става едно хубаво. Heart Eyes

Г-ца Бързо се уча, колежка филолог ли надушвам? Flutter Завърших българска филология (бакалавър) в Търново през 2012 г. Hug

# 679
  • София
  • Мнения: 9 348
Лале  Hug - Аз сега съм втори курс, много исках да уча точно това, винаги съм предпочитала книгите и филмите пред живия живот. 

Форумния образ в повечето случай се различава доста от реалния, много от хората с които се познавам от форума ме мислят за устата и шегаджийка, но не е така по-скоро успявам да вляза бързо в тона на темата и да си играя с думите.

# 680
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Оле, Лаленце, ако знаеш колко ме зарадва! Hug Цял ден ми е едно такова, с неприятни емоции и детето хич не слушаше и други неща... А сега, като те прочетох ми стана толкова хубаво! Heart Eyes А и малката се е кротнала в момента. Grinning

# 681
  • Мнения: 10 874
Нито една от вас не си я представям така  в реала Crazy
Да си призная и аз покрай тия форуми от известно време предпочитан да съм си сама у дома, вместо сред хора навън Confused
Това е нормално и вероятно е период. Hug
Аз още отпреди да има форуми (така де, отпреди да разбера какво е Интернет), предпочитах да си стоя сама вкъщи, вместо да съм сред хора. Blush Имам една-две приятелки и излизаме понякога, но те си ме знаят и не ме занимават всеки ден. Ако излизам някъде, обикновено е с детето и предпочитам да сме си само двете. Blush Срещам познати понякога и разменяме по някоя приказка, но аз все казвам, че бързам и се измъквам. Blush Като ученичка и студентка съм излизала в компания, но се чувствах толкова не на място, че единствената мисъл в главата ми беше как да се измъкна по-скоро и какво оправдание да си измисля за следващия път, когато им хрумне да ме поканят. Crazy

Г-ца Бързо се уча, ех, връщаш ми спомените.  Heart Eyes И аз имах голямо желание и с такъв мерак се записах, още си спомням. Успех ти пожелавам, но щом учиш с желание, не се и съмнявам, че ще завършиш успешно и ще се реализираш в желаната сфера. Hug

Акаша Hug Heart Eyes Hug

# 682
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Аз с най-близките ми роднини и приятели се чувствам добре и харесвам да съм в тяхната компания, та дори и да си мълчим (понеже не съм от особено приказливите), но това са много малко хора. Сред всички останали се чувствам като някакво дърво. Laughing

# 683
  • Мнения: 14 461
Когато си сред свои хора и мълчанието е форма на разговор.Случва ми се да мълчим с някой на една и съща тема...

# 684
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 057
Случва ми се да мълчим с някой на една и съща тема...

 Joy Joy Joy Joy
Явно е била мнооого интересна темата  Mr. Green

# 685
  • Мнения: 10 874
Аз с най-близките ми роднини и приятели се чувствам добре и харесвам да съм в тяхната компания, та дори и да си мълчим (понеже не съм от особено приказливите), но това са много малко хора. Сред всички останали се чувствам като някакво дърво. Laughing
Е, с тях - да. Те моите близки роднини са донякъде като мен. Blush За приятелките казах вече. Но това е. С други хора, особено някакви големи компании, хич не мога да се спогодя...

Когато си сред свои хора и мълчанието е форма на разговор.Случва ми се да мълчим с някой на една и съща тема...
Точно! Peace

# 686
  • Мнения: 14 461
Случва ми се да мълчим с някой на една и съща тема...

 Joy Joy Joy Joy
Явно е била мнооого интересна темата  Mr. Green

Laughing ми то и в момента е така-той пред компа ,аз пред компа,то пред същото Joy

# 687
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 057
Позната история, само дет нащо то още не е открило компа  Wink  Mr. Green
Нооо, при нас е рядкост това, признавам си. И то заради ММ предимо. Когато почива или си е вечер в къщи, или вика приятели, или организира ходене на барбекю на село или пък той излиза някъде на вън. ММ си е екстроверт отвякъде. Хич не може да стои сам и само ми мрънка, че аз го правя. Аз също нямам мами, с които да си джиткам, най- много ако се разбера с някоя приятелка да се видим, но е рядкост и ММ ми казва, че съм щяла да направя детето социопат. Ама няма такава възможност- тя е супер общителна- ходи и се закача с хората постоянно, сега е на вълна да прегръща и целува всички деца ( преди ги биеше) и като цяло е много експресивна.
На морето бяхме с едно момченце ( 1.5г), аз до сега такова дете не бях срещала! Постоянно е сериозен, само наблюдава и не изразява никаква емоция. Ако нещо го разстрои ( най- често моята малката го правеше ), той не избухва веднага в рев, а първо му се нацупват устничките малко надолу и след това започва да хлипа съвсем леко. Не се усмихваше често... Много странно, но хора различни  Wink

# 688
  • Мнения: 14 461
Хайде,разговорът в.ни приключи Laughing,следва спане.

# 689
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 057
Сладки сънища  newsm46 smile3524

Общи условия

Активация на акаунт