АВАТАРНИ ИГРИ 12

  • 29 826
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 255
Акаша,честито!  bouquet Новата тема е йубава.Играли сме подобна в началото на новата ера на игрите.Ще помисля дали.ще игфая със същата комбинация,защото има настъпили пфомени в живота ми от тогава.Интерсно ми е да чета за характерите и интерсите ви Heart Eyes Пак ще се получи красива игра!

# 691
  • Мнения: 103
Много ми беше приятно да прочета за вас, понеже не ви познавам, и ми е много интересно.
Ето го моето предложение, това съм аз, не искам да коментирам, свикнала съм да се изразявам с това, което правя. Извинявам се за което, просто не ми идва да напиша нещо.



# 692
  • SF
  • Мнения: 21 395
Джина...
Ще чакам да направиш своята комбинация, да ни я покажеш и аз ще трябва да направя пълната й противоположност.
Още едно потвърждение, че съм се подписала съвсем, съвсем точно с моя си подпис..... Няма да участвам с тази комбинация.

Акаша... Ти??? Нали си party animal!!!

Знаете ли... Чета това, което споделяте и се вълнувам. Нетипично и ненормално така да ме докосват непознати хора. Радвам се, че съм ви "срещнала". И сега, този пост е накъсан някак, а ви пиша толкова лично.
Аз също обичам да пия кафе.
Вече имам идея за следваща тема на играта. Ама първо трябва да гласувате за мен, за да спечеля и да ви я възложа!  Party  Joy
Рзкажете повече за картичките. Искам и аз картичка! От 100 години не съм получавала картичка. А преди няколко пратих една и получих.... имейл.

# 693
  • Мнения: 10 874
Есмее, дълго е за обяснение, а и аз не съм особено добра в това...  Blush Ето да видиш тази тема. Така започна всичко. С този сайт. Регистрирахме се там и започнахме да пращаме картички на произволно избрани хора от целия свят, после решихме и помежду си да разменим и го направихме. Разгледай първия пост на темата, там е обяснено всичко (май), пък ако имаш въпроси, ще отговаряме. Аз пратих за последно картичка малко преди да разбера, че съм бременна... Липсва ми това време, но в момента не съм и толкова свободна, колкото бях преди, че да ходя по книжарниците да избирам картички и после до пощата, да ги пращам. Но да, хубави времена бяха... Heart Eyes

# 694
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Бях, Есме, бях! Laughing

Не, в интерес на истината винаги съм обичала партита, клубове, джангър, но това не противоречи на останалата ми характеристика. Аз съм си с моите си хора навсякъде, други контакти не търся.

За картичките става въпрос за https://www.postcrossing.com/ - размяна на картички с хора от цял свят. Имаше (сигурно още има) тема във форума и някои момичета от темата си разменихме адресите и си пращахме Коледни. Беше много хубаво! Аз обаче лятото винаги прекъсвам с пращането на картички, че не съм си вкъщи и да получавам и така и темата зарязах.

А, Лаленцето е обяснила вече. Hug

# 695
  • Мнения: 14 451
Добро утро!
 kaffeetrmker_2

# 696
  • Мнения: 5 289
Добро утро и добър ден Simple Smile
Сега чак ви изчетох Simple Smile Много ми стана хубаво, колко близки по душа хора е имало тук Simple Smile Дори и Есме, която е наша противополжност много ми допада. Да си призная и мъжа ми и някои от най-добрите ми приятелки са точно пълни екстроверти Simple Smile Най-хубавото на това е, че в тяхната сянка никой не се сеща за мен и не ме закача Simple Smile
Лаленце, и аз като теб редовно ми се случва да се чудя какво да измисля, за да се оттърва от някое излизане, като видя някой познат на улицата гледам да се направя, че не съм го видяла  Laughing Не ми се говори и това си е Simple Smile Работата ми е такава, че съм сама в стая и имам други колежки наоколо, но освен здравей-здрасти много много не говоря с тях. В почивките си стоя в стаята или ходя някъде сама, а те постоянно са отвън, пият кафе, говорят си. Какво ли си мислят за мен  Mr. Green Но хич не ме интересува, защото и аз не харесвам хора като тях, които постоянно нещо бъбрят Simple Smile
Есме, между другото преди и аз бях много по купоните, направо пожар бях, но както казва Акаша това не изключва интровертната ми природа. Просто на място с много хора, в шумна компания не оставя място за неловко мълчание  Laughing

Забравих да кажа, че децата ни за щастие не са не мен, което понякога много ме натоварва  Laughing Даже като бяха малки и нали казват хората, че трябва да им говориш, за да се развиват по-добре, а моите отраснаха в тишина  Joy Все си мислех, че ще повредя децата, добре че мъжа ми не млъква и компенсираше  hahaha

Последна редакция: ср, 08 юли 2015, 11:20 от Джинa

# 697
  • Мнения: 14 451
Навяхте ми ми мисли и размисли за инторвертните  и екстровертните личности-като се избистри идеята ще пиша.

# 698
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Чакаме, Сосче! Grinning

# 699
  • Мнения: 9 245
Аз ще пропусна играта.Мисля,че и в предишната не участвах.
Наистина незнам с какво да се представя Blush

# 700
  • Мнения: 10 874
Джини,
Скрит текст:
за детето и аз имах големи притеснения. Confused И аз си мислех, че ще го повредя, ама пусто, като не ми идва нищо да му кажа. Laughing И така, докато един ден самичка не започна да казва "мама", "баба", "ам ам" и други такива. Направо бях изумена. Shocked Е, чувала е от мен на няколко пъти "мама", но чак да я занимавам цял ден, не е било. Имаме познато момиченце, което е с месец по-голямо от дъщеря ми. Майка му е страшна бъбривка, просто няма спирачки. Laughing Миналия месец ни поканиха на рожден ден и тя ме пита дали моята щерка говори нещо, понеже нейната нищо не казвала. Щях да падна. Joy Иначе Елица е и доста общителна, което ме радва. Но то и аз като дете бях така, някъде към 6-ти - 7-ми клас ли да беше, когато се затворих в себе си. Отделно, че и вкъщи имахме много проблеми и с когото и да опитвах да споделя, никой не ми вярваше. Но това е една друга тема. Та не съм се отчаяла, виждам, че си се развива детето, пък след време кой път ще избере - тя ще си прецени.

Сосче, и аз чакам. Hug

# 701
  • Мнения: 14 451
Ай,ще пиша като ми дойде бистротата в акъла Joy
Иначе за проговарянето при дечурлята-ММ от някъде си чул ,че за по-бързо проговаряне се чуква Mr. Green дятето с дървена лъжица по главичката и хоп-става бъбривичко Rolling Eyes Ха,ха,хо,хо-мойто в един момент като взе а бъббори спирачки няма та все се шегумаве ча бая налагане с лъжицата е имало Joy Joy Joy

# 702
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
И аз съм в посткросинга от повече от половин година, но да си призная ми омръзна и вече много рядко пращам. Но това е обичайно за мен- бързо ми омръзва всичко и съм доста непостоянна, за съжаление  Confused ( направо не зная как не ми е омръзнало да редя картинки, вече година и половина... ).
Според мен си е наследствено и това с проговарянето на децата. Аз, например съм започнала да говоря много рано ( и сега съм доста приказлива, но съм на моменти ). Малката е на 1,9 месеца и говори страшно много. Всички ѝ се чудят, явно и тя ще е устатница  Mr. Green
Туонче, хайде де, направи нещичко, зная, че ще е готино  Wink А стара комбинация ще ми пращаш ли или да пускам вече поста  newsm78

# 703
  • Мнения: 9 245
Диди,каква стара комбинация?Нещо съм пропуснала newsm78
Казвай какво и да пращам.

# 704
  • Мнения: 14 451
Не съм ДиДи,но стара твоя комбинация ,по твой избор,препоръчително най-,най-старата я изпращаш на лични и после ще играем дали ще те познаем.И останалите също Hug

Общи условия

Активация на акаунт