Търся електронна книга - тема 16

  • 184 135
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 444
Здравейте, търся Японският любовник на Рани Маника.
Ще дам мейл на лични, ако някой я има.

# 31
  • Мнения: 1
Здравейте! Търся книгите от поредицата "Принцът на тръните" на Марк Лорънс. Много ще съм благодарен ако някой ми ги изпрати Simple Smile

Скрит текст:

# 32
  • Мнения: 43
Здравейте! Търся книгите от поредицата "Принцът на тръните" на Марк Лорънс. Много ще съм благодарен ако някой ми ги изпрати Simple Smile

Скрит текст:

http://data-bg.net/browse.php?search=%D0%E0%E7%E4%E5%EB%E5%ED%E0 … dead=0&cat=18 - Можеш да ги изтеглиш от тук  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 259
Здравейте,търся "Брак по тексаски" на Анет Бродрик.В дата я има,но не мога да я изтегля,че няма сийдъри,а другаде не я открих.
galinakarova@abv.bg

# 34
  • София
  • Мнения: 28 614
Здравейте,търся "Брак по тексаски" на Анет Бродрик.В дата я има,но не мога да я изтегля,че няма сийдъри,а другаде не я открих.
galinakarova@abv.bg

http://escape-bg.net/torrents-details.php?id=9353

# 35
  • Мнения: 259
То всъщност точно тук я открих и аз,а не в дата,объркала съм се,като писах,но не се тегли,няма сийд.

# 36
  • Мнения: 57
Здравейте,дами! Аз търся са щерката  2рата поредица книги на Героите на Олимп:
Изчезналият герой
Синът на Нептун
Знакът на Атина
Домът на Хадес
Кръвта на Олимп

Също и 2те книги ит поредицата Пърси джаксън  и боговете на олимп:
1.4 Битката за лабиринта
1.5 Последният олимпиец
Мисля,че това са всичките,ако има още  добавете от 2те поредици! /БЕЗ ДНЕВНИЦИТЕ НА КЕЙН/


Трябва ми формат ипъб или пдф! емайл: saluki366@abv.bg

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
Търся Пайнс на Блейк Крауч и Левиатан се пробужда на Джеймс С. А. Кори.

# 38
  • София
  • Мнения: 28 614
То всъщност точно тук я открих и аз,а не в дата,объркала съм се,като писах,но не се тегли,няма сийд.

Видях, че и в МБ я има.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 21 646
Някой дали се е обзавел с mobi формата от МБ (и от където и да е) на "Всяко решение си има проблем"  на Керстин Гир?     От 17.05. съм го заявила в МБ, но...
_________________

О, намерих си я.  newsm44

Последна редакция: нд, 31 май 2015, 11:56 от Morena

# 40
  • Мнения: 3
Здравейте , има ли някой Уязвим на Тамара Уебър ако може да ми я изпрате на aniidido@abv.bg

# 41
  • Мнения: X
Здравейте! Търся  PUSH: 30 Days to Turbocharged Habits, a Bangin' Body, and the Life You Deserve на Chalene Johnson...

# 42
  • Мнения: 19
Търся ето тези книги: Hara: The Vital Center of Man, The Wheel of Transformation и The Path of Initiation.
И трите са на Karlfried Graf Durckheim.
Някой да има идея от къде могат да бъдат свалени?
Имам две от тях в списъка си в Goodreads, но ми трябват и в pdf- или какъвто и да е друг не-онлайн-вариант...

# 43
  • Мнения: X
Здравейте,
бях си свалила от книги.спасете.ме, доста преди да спрат сайта, четирите книги от поредицата Дивергенти на Вероника Рот, но се изгубиха поради технически причини Sad Някой дали ги има във формат различен от pdf?
Скрит текст:

 Peace Peace Peace

# 44
  • Мнения: 7 063
Здравейте,
бях си свалила от книги.спасете.ме, доста преди да спрат сайта, четирите книги от поредицата Дивергенти на Вероника Рот, но се изгубиха поради технически причини Sad Някой дали ги има във формат различен от pdf?
Скрит текст:

 Peace Peace Peace

Лек офтопик, за което се извинявам. Защо е спрян сайтът? Наскоро се опитах да го отворя - без успех.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт