Търся електронна книга - тема 16

  • 184 280
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3
Моля някой да ми изпрати " Нежна вражда","Моят злодей","Влюбеният отмъстител" -Джоана Линдзи
Благодаря предварително!

as_bg@abv.bg
И трите ги има в http://knigi.spasete.me/

Благодаря от сърце за помощта! bouquet

# 691
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Привет  Hug

Някой да има инфо дали втората част на Тамара Уебър "Уязвим" я има вече в онлайн формат  newsm78

Ако някой е успял да се сдобие с нея или знае откъде може да се свали,моля да сподели.

Мейлът ми е daniela8905@abv.bg ,ако има някоя добра душа,която да я прати  Wink Hug

# 692
  • Мнения: 2 788
Привет  Hug

Някой да има инфо дали втората част на Тамара Уебър "Уязвим" я има вече в онлайн формат  newsm78

Ако някой е успял да се сдобие с нея или знае откъде може да се свали,моля да сподели.

Мейлът ми е daniela8905@abv.bg ,ако има някоя добра душа,която да я прати  Wink Hug
Дани  Hug Засичаме се по коридорите  Mr. Green
И аз търсех тази книга,доколкото знам я няма никъде все още  Peace

# 693
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Привет  Hug

Някой да има инфо дали втората част на Тамара Уебър "Уязвим" я има вече в онлайн формат  newsm78

Ако някой е успял да се сдобие с нея или знае откъде може да се свали,моля да сподели.

Мейлът ми е daniela8905@abv.bg ,ако има някоя добра душа,която да я прати  Wink Hug
Дани  Hug Засичаме се по коридорите  Mr. Green
И аз търсех тази книга,доколкото знам я няма никъде все още  Peace
Зайче  Hug
Кофти новина  Sad  аз още първата част не съм прочела де  Grinning  сега я изтеглих нея,ама исках да ги имам и двете,защото хич не обичам да подхвана книга,която има продължение и да трябва да чакам за него  Peace

# 694
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Добър вечер!
Търся книгата " Дете 44" от Том Роб Смит

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 632
Здравейте!

Търся последната книга от поредицата "Ш-ш-шт" на Бека Фицпатрик "Финал".

Ако я пуснат ще е фен превод, защото издателството е отказало да продължи издаването на поредицата.
От сайт за фен преводи тъкмо пуснаха "Тишина", така че 4 книга няма да я преведат скоро  Peace

# 696
  • Мнения: 1
Здравейте мили момичета! Нова съм в форума и все още немога да се ориентирам добре. Бих искала да ви помоля ако някой има книгата на Касандра Исън - Силата на човешката психика, да ми я изпрати в ел.вариант а бих желала дори да я закупя ако някой я има. Благодаря Ви предварително!!!  Hug bouquet

Последна редакция: сб, 10 окт 2015, 21:09 от vilis777

# 697
  • Мнения: 2 596
Здравейте, търся "Последният кандидат" от поредицата "Лабиринтът" на Джеймс Дашнър.  Praynig
 EDIT: Намерих я  Peace

Последна редакция: сб, 10 окт 2015, 23:55 от Lust

# 698
  • Мнения: 28
Здравейте, търся "Последният кандидат" от поредицата "Лабиринтът" на Джеймс Дашнър.  Praynig
 EDIT: Намерих я  Peace
Къде я има?

# 699
  • Мнения: 2 596
Тук, но на английски.

# 700
  • Мнения: 11 722
И аз я търся, но на български  Blush

# 701
  • Мнения: 19
Здравейте търся "Бялата масайка"    tanya.ruseva.dimitrova@gmail.com

# 702
  • Мнения: 136
Привет  Hug

Някой да има инфо дали втората част на Тамара Уебър "Уязвим" я има вече в онлайн формат  newsm78

Ако някой е успял да се сдобие с нея или знае откъде може да се свали,моля да сподели.

Мейлът ми е daniela8905@abv.bg ,ако има някоя добра душа,която да я прати  Wink Hug
Дани  Hug Засичаме се по коридорите  Mr. Green
И аз търсех тази книга,доколкото знам я няма никъде все още  Peace
Зайче  Hug
Кофти новина  Sad  аз още първата част не съм прочела де  Grinning  сега я изтеглих нея,ама исках да ги имам и двете,защото хич не обичам да подхвана книга,която има продължение и да трябва да чакам за него  Peace


Момичета, Уязвим не е продължение на Лесна, същата история но от страна на Лукас. Може би, за това вече толкова месеци, никой не се заема да я сканира и пусне свободно.

# 703
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Търся
Children of the after 
на Jeremy Laszlo
 частите от 2 до 4, или поне някоя от тях .
Hug
Ще съм много благодарна и за място за книги на английски, извън тези от първа стр. 

# 704
  • world wide
  • Мнения: 139
Някой може ли да ми изпрати книгата на Пиер Дюкан "Как да отслабнем завинаги" формата няма значение
Скрит текст:
hristovarosi@hotmail.com
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт