* Acil Aşk Aranıyor - Спешно се търси любов * / Тема 1

  • 43 455
  • 650
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 7 006
Сънят ми май беше пророчески  Crazy  Щом се събрахме в темата сите да я коментираме от телефоните  Crazy

# 451
  • Мнения: 9 540
Пускам си Синан гледам Джан, пускам Джан той пък гледа Синан  Joy Joy Joy
Липсваха ми лудориите на Нисан.. "горката" й свекърва  hahaha hahaha
И приятелите дойдоха, и Айля чухме.. Оххх а за Абидин думи нямам...  Mr. Green Mr. Green
Хайде до после че да не изпусна нещо  Joy Joy

# 452
  • Мнения: 9 540
Сънят ми май беше пророчески  Crazy  Щом се събрахме в темата сите да я коментираме от телефоните  Crazy

 Joy Joy Joy

# 453
  • Мнения: 7 006
Йозгюр в дома на лиглата Зейнеп ли отиде?
Къде е Дедо?
Свекито и тя май е лекар  Thinking

# 454
  • Мнения: 7 006
Вай, вай, вай  Shocked  Каква целувка  Crazy  Аферим  Whistling

Преди това обаче що се скараха Нисан и Синан?  Thinking  Тя спомена нещо за халката, ама тоз път не успях да си го преведа  Mr. Green

# 455
  • Мнения: 9 540
Йозгюр в дома на лиглата Зейнеп ли отиде?
Къде е Дедо?
Свекито и тя май е лекар  Thinking

Дааа че и излъга, че е гей..  hahaha hahaha hahaha Дедо и аз се учудих къде е  newsm78 newsm78 Като Минак ще идва и ще си отива..  hahaha hahaha hahaha
Свекито да,  и тя лекар... много станаха..  Joy Joy Ама Ипек и Али ми се губят...  Thinking Thinking

# 456
  • Мнения: 7 006
Ох, Нисан, ох  ooooh!  Хем паркирала неправилно, хем пък се кара с хората  ooooh! 

Ипек и Али може да ги няма в този сезон, както Берзан и Айля  Peace

# 457
  • Мнения: 9 540
Вай, вай, вай  Shocked  Каква целувка  Crazy  Аферим  Whistling

Преди това обаче що се скараха Нисан и Синан?  Thinking  Тя спомена нещо за халката, ама тоз път не успях да си го преведа  Mr. Green

Време беше, досега все едно 1 епизод гледах..  ooooh! ooooh! ooooh! Ама ей това е целувка, а за турски сериал си е направо..  Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чакай че баш там ме разсеяха и слушах с половин  ухо- нещо, че го било срам от нея, това на пръстта й нищо не означавало за него... затова не бил казал на майка си за нея... на повторението ще дооточним..  hahaha hahaha hahaha

# 458
  • Мнения: 7 006
Обаче тез турци ме изумяват понякога  ooooh!  Сгодени, млади хора, не смеят да се целунат, бе  Shocked
Когато Синан я остави до плод-зеленчука и бяха в колата , почна да й бърше изцапанана бузка, спогледаха се като котараци и наЩа хукна да излиза, че да не стане "някоя беля"  ooooh!  Вай бе  Crossing Arms

# 459
  • Мнения: 9 540
Обаче тез турци ме изумяват понякога  ooooh!  Сгодени, млади хора, не смеят да се целунат, бе  Shocked
Когато Синан я остави до плод-зеленчука и бяха в колата , почна да й бърше изцапанана бузка, спогледаха се като котараци и наЩа хукна да излиза, че да не стане "някоя беля"  ooooh!  Вай бе  Crossing Arms

Какво имам предвид- все едно гледаме първи епизод..  hahaha hahaha

# 460
  • Мнения: 9 540
Оххх Синан явно й готви изненада, сега и от болницата излязъл, тя закуска носи..  ooooh! ooooh! ooooh! Тука пак ще се омотат нещата, казвам ви..  Mr. Green Mr. Green

# 461
  • Мнения: 9 540
Маминка за 5 стъпала линейка вика, ако бе стигнала до долу... сигурно направо в гробищата щяха да я карат..  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ама в сем на Синан един нормален ли няма- Айля си беше лудичка, майката вещица, дядото беше пълно куку..  Joy Joy Joy Joy

# 462
  • Мнения: 9 540
Вай вай вай вай... семейна среща един път... да ме пази Господ..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
С тоя сериал направо може да си умре човек от смях, и Статуса са смешни, ама тука са чак ужасни...  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 463
  • Мнения: 7 006
Подаръкът, който Синан даде на Нисан, галиба си чеше за аннеджим  Thinking
А той къде спи 2 нощи, че не може с маминка да се засече у дома?  newsm78

Йозгюр плейбой го раздава  Flutter  Само да не ми се усмихва  Naughty  Да му имам подхода за свалки  ooooh!

# 464
  • Мнения: 7 006
Обаче тез турци ме изумяват понякога  ooooh!  Сгодени, млади хора, не смеят да се целунат, бе  Shocked
Когато Синан я остави до плод-зеленчука и бяха в колата , почна да й бърше изцапанана бузка, спогледаха се като котараци и наЩа хукна да излиза, че да не стане "някоя беля"  ooooh!  Вай бе  Crossing Arms

Какво имам предвид- все едно гледаме първи епизод..  hahaha hahaha

В моя чест галиба  Mr. Green  Усетиха, че до еп.7 съм гледала и решиха плавно да ме въведат в действията  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт