Черешката на тортата - 5 сезон - 1 тема

  • 45 190
  • 705
  •   1
Отговори
# 660
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
... Трапезарията ѝ беше цялата в книги, готви френска лучена супа, имаше акордеонисти, а тя пя О, Шанс Елизе.


Това е едно от нещата, с които съм запомнила 2-ия сезон и даже, като ми кажат голяма библиотека, веднага в ума ми изскача споменът за нейната.

# 661
  • Мнения: 3 405
Миската както говори, така и готви - бааавно, протяяяжно и скууучно .

Като я вдиях кой нож за какво ползва, сега очкавам да нареже рибата с нож за зеленчуци.

# 662
  • Мнения: 9 578
Миската както говори, така и готви - бааавно, протяяяжно и скууучно .

Като я вдиях кой нож за какво ползва, сега очкавам да нареже рибата с нож за зеленчуци.
на мен ми хареса как се майтапи коментаторът,че била лекар,ако случайно някой не е разбрал  hahaha

# 663
  • Sofia
  • Мнения: 26 630
леле,какви огромни буци сирене на всеки...това няма изяждане Thinking

# 664
  • Мнения: 3 405
Това сирене и мен ме втрещи - аз както не ям сирене, ако видя тази бохча в чинията си, здраво ще се опуля.

Но й признавам, че единствена тази седмица покани хората у дома си.

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 26 630
ужас,ще ядат с инструменти Shocked....добре,че не е гинеколог Mr. Green

# 666
  • Мнения: 3 405
Това мъчение с инстурментите не го схванах - хайде, за майтап - сложи ги в началото. Но цяла вечер да се мъчиш с тези щипци...

# 667
  • Sofia
  • Мнения: 26 630
Тя им предложи нормални прибори,но те отказаха...

# 668
  • Мнения: 3 405
Тя им предложи нормални прибори,но те отказаха...

Това съм го пропуснала - мерси Simple Smile

# 669
  • Мнения: 8 561
Прияде ми се лаврак

# 670
  • София
  • Мнения: 15 498
Кои са другата седмица?

# 671
  • Мнения: 3 405
Миската очарова Георги Милков - на човека направо не му се тръгваше  Laughing

Не знам, на мен ми се стори, че е доста изкуствена и превзета, но явно е съумяла да създаде атмосфера щом я обявиха за победител.

# 672
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Мен много ми допаднаха нещата, които сготви, това със съомгата ми е любим специалитет Heart Eyes Красива жена.

# 673
  • Мнения: 8 561
Мен много ми допаднаха нещата, които сготви, това със съомгата ми е любим специалитет Heart Eyes Красива жена.
Каква сьомга, не беше ли филе от лаврак

# 674
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Мен много ми допаднаха нещата, които сготви, това със съомгата ми е любим специалитет Heart Eyes Красива жена.
Каква сьомга, не беше ли филе от лаврак
Имаше предястие, много го обичам-във филе от пушена съомга се завива крема сирене, с малко копър и чесън. Любимоооо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт