Черешката на тортата - 5 сезон - 1 тема

  • 45 194
  • 705
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 958
Сьомгата беше за предястие в началото, нави я на руло със смес от крема сирене, копър и не помня какво друго.

Следващата седмица познах Дидо Мачев, Ива (забравих и фамилията) и Елена от Биг Брадър.

# 676
  • Мнения: 24 702
Ива Дойчинова

# 677
  • Мнения: 3 154
На мен пък не ми е неприятна тази Румяна, противно на преобладаващите мнения тук.  Peace
Внимателна, спокойна...  е, дааа -  бавничка и мудна малко, но всичко си приготви самичка - не и дотрябваха балдъзи и баджанаци Wink  Мила и сговорчива ми изглежда, справи се добре  и според мен напълно си заслужи онова стъкленото нещо  Mr. Green   Laughing  
бтв.  забелязах едни много изискани,  красиви ръце с дълги пръсти и затова може да и простя чалгарската нотка във визията Mr. Green.  Та в тази връзка - Билянка П.  малко се е олелчила струва ми се. И тези ризо-блузки в стил 80-те  ... то винтиджа е винаги модерен, ама ...  Wink

Последна редакция: пт, 12 юни 2015, 21:27 от Banshee

# 678
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Мъчно ми стана за Биляна П., толкова я харесвах, защо така е станало с нея. Румяна не ми е неприятна, притесняваше се как ще изглежда, нормално, всяка от нас вероятно би, а пък тя е мисис свят все пак.

# 679
  • София
  • Мнения: 11 721
На мен ми е симпатична Румяна. Гледа си външният вид повече от другите от една страна заради характер, а от друга, защото няма толкова голям опит пред камера или на сцена и е нормално да е по-притеснена от останалите. Менюто също ми хареса, по мой вкус е макар и да не беше свръх интересно.

А какво е станало с Биляна, изпуснала съм явно.


Тази седмица всички са ми симпатични, едни се постараха повече, други по-малко.

# 680
  • Мнения: 24 702
Какво е станало с Биляна, че хванах само финала тази вечер?

# 681
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Така като гледам коментарите, импровизираното концертче на Капките, заради което пропуснах Черешката май си е заслужавало повече.  Mr. Green

# 682
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Биляна направо не я познах, не зная дали сте гледали нейни филми от преди, там е като капка, нежна, прекрасна.Сега приличана по-възрастна от колкото е , може би хората които не са я гледали преди няма да направят разлика,но на мен ми беше трудно да я позная дори.

# 683
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Биляна е на 41 все пак.

# 684
  • Мнения: X
Много приятна вечер. Всичко ми хареса, само сиренето в салатата беше супер много.
Видяха ми се доста весели, да не кажа подпийнали. Wink

# 685
  • Мнения: 1 227
Седмицата на помощниците свърши Simple Smile
Последната вечер даже без помощник Grinning
Постара се Румянка - нищо ново не научих, но успя да направи една приятна вечер.

Като цяло тази петорка ми хареса / не като предишната/.
Бяха много позитивни, раздаваха си петици и, като че ли, наистина се забавляваха заедно.

За другата седмица Ива Дойчинова, Дидо Мачев, Антон Радичев /мисля, че мернах/, Елена от ББ и петият не можах да разпозная.

# 686
  • София
  • Мнения: 1 115
Преди около 8 години работех в един магазин  на Витошка.Румяна ми беше клиентка.Много е възпитана .И много потдържана жена .
тази петорка ми хареса.Забавляваха се .
Много ми стана смешно за съседката  Laughing Laughing Laughing Laughing
 

# 687
  • Мнения: 2 423
Според мен Румяна готви в апартамент под наем. Много стерилно жилище. Не ми хареса вечерта и. Аз съм припряна и това бавно и спокойно говорене и готвене ме побърква. Добре, че нямаше помощник, ама то какво ли сготви толкова? Какъв беше десерта? Ако аз избирах, щях да дам плакета на Георги. Биляна Петринска е понапълняла и не се облича добре. Иначе е много симпатична.

# 688
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Не беше под наем, каза, че сега го е купила и това са първите гости, които идват там, просто е нов. Може би за това не познаваше съседката и се получи такова нещо  Grinning
Ето я тук Биляна:
Скрит текст:
Нещо ми се струва, че прическата не е улучила, прави я по-възрастна.
За следващата седмица се чудя, май само тази ми допада от Брадъра, другите не знам, Ива има нещо, което не харесвам в нея.

Последна редакция: сб, 13 юни 2015, 15:48 от Lunno momi4e

# 689
  • Мнения: X
Нито Ива понасям, нито Елена, от ББ имам лошо впечатление за тях.

Общи условия

Активация на акаунт