Малки тайни при женските задължения у дома!

  • 23 458
  • 179
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 481
Дайте идея как да изчистя варовити отлагания в баня натрупани с години. Изпръсках цяло шише Цилит, търках с твърди гъби, малко по -добре е,  но все още има бели следи Sad
Ей този препарат е вълшебен за варовик, само с него чистя : http://www.hygiene.bg/bg/sanitarni-preparati-bani/335-preparat-s … ntikalk-bani.html.

# 166
  • Мнения: 1 487
Аз съм с две ръце за оцета. 

# 167
  • София
  • Мнения: 39 136
Петно от лак за нокти на плат може да се почисти с лак за коса.

# 168
  • Мнения: 6 214
Варовик се маха с кислол за нула време.  Peace Но разказва играта на фугите ако се ползва често. Останалите препарати са разреден и парфюмиран кислол.  Peace

# 169
  • вятърничава
  • Мнения: 1 931
Дайте идея как да изчистя варовити отлагания в баня натрупани с години. Изпръсках цяло шише Цилит, търках с твърди гъби, малко по -добре е,  но все още има бели следи Sad
Ей този препарат е вълшебен за варовик, само с него чистя : http://www.hygiene.bg/bg/sanitarni-preparati-bani/335-preparat-s … ntikalk-bani.html.

Става ли за тъмни плочки?

# 170
  • Мнения: 481
Приятелка, на която го препоръчах е с черни плочки в банята, не се е оплакала от промяна в цвета, ако това питаш.

# 171
  • Мнения: 1 597
За варовик използвам оцет разреден с вода.Пръскам,оставям да престой за кратко,бърша с кърпа. И така няколко пъти.

# 172
  • вятърничава
  • Мнения: 1 931
Приятелка, на която го препоръчах е с черни плочки в банята, не се е оплакала от промяна в цвета, ако това питаш.

Питам дали остават бели следи по кафяви плочки  Laughing
Благодаря за отговора,ще потърся препарата!

# 173
  • Мнения: 6 214
Те белите следи не остават ли от самия варовик?

# 174
  • Мнения: 1 893
Дайте идея как да изчистя варовити отлагания в баня натрупани с години. Изпръсках цяло шише Цилит, търках с твърди гъби, малко по -добре е,  но все още има бели следи Sad
Ей този препарат е вълшебен за варовик, само с него чистя : http://www.hygiene.bg/bg/sanitarni-preparati-bani/335-preparat-s … ntikalk-bani.html.

+1 глас от мен Simple Smile Незаменим е!
Моите плочки са "тъмен шоколад" и няма никакви поражения в/у цвета. Но фугите също тъмни и, ако се остави да действа в/у тях повече от указаното време - побеляват. Освен това, трябва много добре да се изплакне препарата, но наистина много добре, иначе белее.

# 175
  • София
  • Мнения: 4 554
Здравейте момичета, да ви питам нещо за чистенето на мухъла. Банята ни е външна и по мазилката над плочките и по тавана (облепен е със стиропорени плоскости) се събира мухъл, към който имам алергия. До сега го пръсках с един препарат от Лидл, но ефектът е краткотраен и чернилката си седи. Предимството му е, че не мирише почти, но пък не е и от основния асортимент на магазина, за да взема евентуално пак. Видях, че някои от вас чистят с белина или Саво, което си е същото напрактика. Мисля да се пробвам да напръскам с Аче, та питането ми е дали я разреждате с вода? Другата ми чуденка е, колко ще мирише, ако след като подейства не я измия от мазилката. Тавана някак си мога да го мина с мокър парцал, ама мазилката като пропие белината  newsm78

# 176
  • Мнения: X
Здравейте момичета, да ви питам нещо за чистенето на мухъла. Банята ни е външна и по мазилката над плочките и по тавана (облепен е със стиропорени плоскости) се събира мухъл, към който имам алергия. До сега го пръсках с един препарат от Лидл, но ефектът е краткотраен и чернилката си седи. Предимството му е, че не мирише почти, но пък не е и от основния асортимент на магазина, за да взема евентуално пак. Видях, че някои от вас чистят с белина или Саво, което си е същото напрактика. Мисля да се пробвам да напръскам с Аче, та питането ми е дали я разреждате с вода? Другата ми чуденка е, колко ще мирише, ако след като подейства не я измия от мазилката. Тавана някак си мога да го мина с мокър парцал, ама мазилката като пропие белината  newsm78
След като напръскаш мазилката, не се мие.Мухъла избелява.Мирише няколко часа, после изветрява.
Не я разреждам, сипала съм белината в шише-пръскалка и пръскам по мухъла.

# 177
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 905
Много бързо изветря белината. То днешното белина ли е. Но и аз така си чистя мухъла, който се появява в ъглите на стаите през зимния период.

# 178
  • София
  • Мнения: 4 554
Благодаря, утре сутрин ще напръскам та да се изветри до вечерта. А след колко време се появява пак мухъл?

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Дайте идея как да изчистя варовити отлагания в баня натрупани с години. Изпръсках цяло шише Цилит, търках с твърди гъби, малко по -добре е,  но все още има бели следи Sad
Ей този препарат е вълшебен за варовик, само с него чистя : http://www.hygiene.bg/bg/sanitarni-preparati-bani/335-preparat-s … ntikalk-bani.html.

И аз съм супер доволна от него  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт