Малки тайни при женските задължения у дома!

  • 23 431
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте,винаги ми е било интересно как всеки човек си има свой начин на поддържане на чистотата вкъщи,но по-точно какви са вашите хитринки да почистите например по-лесно фурната или кафе машината,банята  или мебелите.Мисля,че ако всеки сподели своите малки тайни много от нас ще научат нови неща които със сигурност ще им бъдат в полза.
Например аз живея на главна улица и доста лесно се натрупва прах,веднъж седмично не е достатъчно да се забърше за да няма прах по кухненските шкафове или секции и т.н.Задължително 2 пъти седмично трябва да се забърсва и прахосмукачка с парцел,иначе....но наскоро разбрах от един блог как ако разтвориш малко омекотител за дрехи във водата и забършеш мебелите няма толкова бързо да полепва прах по тях,но не съм сигурна дали за всякакви повърхности е подходящо,все пак може да се повреди плоскостта или паркета,някой пробвал ли е подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 25 760
Женските задължения? Тц, тц, тц... Кой те задължи? Как?
Моля те, смени заглавието. Домакинската работа отдавна не е само женско задължение. Може би откакто изкарването на пари не е само мъжко.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 814
Гледам, че Как` Сийка ми е откраднала репликата.

ПП Наистина това заглавие е...  Stop

Последна редакция: пт, 29 май 2015, 12:28 от milenaka

# 3
  • Мнения: 2 140
Малката ми тайна е, че нямам женски задължения у дома.  Wink

# 4
  • Мнения: 20
Много злоба има събрана във вас...

# 5
  • София
  • Мнения: 28 814
Така е, аз ставам много злобна, когато някой се опитва да ме превърне в прислуга.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 196
Един злобен коментар не видях по темата ти, предвид това как си я кръстила  Peace Очаквах доста по-бурна реакция, ако трябва да съм честна.

# 7
  • Мнения: 20
Аз не намирам нищо лошо в заглавието,но мисля,че е мое право сама да реша какво да е то,а ако някой се обижда от него,защо въобще публикува нещо,аз ако някой ме обижда няма да искам да говоря с него.И всеки си има разбирания,защо ако някой си чисти сам къщата за вас означава че е слуга...

# 8
  • София
  • Мнения: 28 814
Да, твое право е да определиш заглавието, стига да не нарушаваш правилата на форума. В случая, мисля че не ги нарушаваш.
Мое право е да реагирам на заглавието, което и правя.
Мое право е да считам, че ако само единият от двама здрави възрастни чисти къщата, той е слуга на другия.
Мое право е да пиша в която тема реша.

# 9
  • Мнения: 19 171
Защо не погледнеш тази тема и предишните:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=817453.new#new

Аз в първия момент си помислих, че е сексуална темата.

# 10
  • Мнения: 20
Да,обаче аз не съм казала че правя всичко сама,в едно жилище чистенето не е единственото задължение което трябва да се свърши...

# 11
  • Мнения: 19 171
Да,обаче аз не съм казала че правя всичко сама,в едно жилище чистенето не е единственото задължение което трябва да се свърши...

Т.е. чистенето е женско задължение, а кои са мъжките, които трябва да се свършат? Т.е. определи кои са женски и мъжки, защото няма смисъл да ти казват тайни за неща, които тъй или иначе не ги вършиш.

# 12
  • Мнения: 20
Кукумицинка,благодаря ти!Темата я чета,но все още не съм я прочела цялата...

# 13
  • Мнения: 2 755
Мъжките задължения са тежките работи, но такива още не са се случвали Mr. Green

# 14
  • Мнения: 20
За вас обаче е голям дерт всичкото това,и ако една жена е добра домакиня е прислужница!

Общи условия

Активация на акаунт