Сериалът ВРЪЗКИ по bTV

  • 116 560
  • 928
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 408
Къде сме гледали актьора, който играе Александър? Много ми е познат...

Валери Йорданов - популярен е основно в "Народен театър". Има прекрасни роли в Хъшове и много други.
А в някой сериал дали е играл? Или ми прилича на някого?

# 61
  • Мнения: 1 100
Къде сме гледали актьора, който играе Александър? Много ми е познат...
Валери Йорданов - популярен е основно в "Народен театър". Има прекрасни роли в Хъшове и много други.
А в някой сериал дали е играл? Или ми прилича на някого?

Игра македонец в "Дървото на живота" и в някои игрални филми, но сега не се сещам заглавия.

# 62
  • Мнения: 1 408
Аааа, ето къде съм го виждала! Много е готин! За малко се появи снощи, дано да го гледаме повече.

# 63
  • Мнения: 31 125
Ох, аз не знам дали ще го продължа, но трябва да забраня на децата да го гледат!
аз никакъв секс не видях в първи епизод, много съм превъртала или секса почва във втори?
съгласна съм, езика е не като за деца.
Не е задължително да има сексуални сцени, за да е вулгарно. То не бяха размахани черни дебели чепове, не беше Монолози за вагината, не беше чудо! Всичко това, свързано с образа на момиче... Простее!
Защо днешните тийнейджърки в някои случаи, дори в доста са точно такива. Какви цинизми правят и говорят ухааа?!
Има вулгарности да, но те много точно изобразяват родната мила действителност. Peace

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 213
За сега бива, ще го следя.  Peace

# 65
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Валери Йорданов играе в „Откраднати очи", „Капанът”, „Едно пътуване до хоризонта”, „Емигранти” и „Хайка за вълци”.
Сценарист е и прави своя режисьорски дебют във филма „Кецове”.
Най-новият му филм е „Раци” , в който участва още Филип Аврамов.

"Монолози за вагината" e театрална пиеса. Преведена е на 45 езика и е играна в 119 страни. Може още да се види в театър 199- Играе Цветана Манева и още две актриси.

# 66
  • Мнения: 4 290
 Гледам епизодите доста след вас и не знам на момента какво объждате.

Валери Йорданов е добър, както и доста други, кастинга е добър за мен.
Монолози на вагината е чудесна постановка! Бих го предпоела като бунт на тинейджър да който иска да впечатли с отвореност отколкото ''пукажи на тея хора как го клатиш''...

Но определено не е подходящ за детска аудитория даже за доста над 12г. От колко часа го излъчват?
Обаче не знам дали аз гледам пълната версия на епизодите, гледам на дръндоо, а вчера от ресторанта Билалов и Яна се озоваха директно в апартамента, дадоха ли скандал или как жена му идва? ако това е резнато при мен, може и други неща да не виждам.

# 67
  • Мнения: 31 125
От 9.30 и трябва да е под родитески контрол до 16 или до 14 годишна възраст. Всеки родител обаче може а си направи сметка дали ще даде на детето си и кожа да го гледа. Аз на моето бих след 15.

# 68
  • Мнения: 1 408
а вчера от ресторанта Билалов и Яна се озоваха директно в апартамента, дадоха ли скандал или как жена му идва? ако това е резнато при мен, може и други неща да не виждам.
Не, и този път се измъкна "по терлици". Тъъъкмо да налази Ясмина и жена му звънна да го търси. Той се извини, че липсвала някаква подправка за яйцата и се измъкна. Отиде в ресторанта, но там сервитьорът се запъна и не искаше да го пусне заради скандала, който направи, докато беше с Ясмина. Появи се жена му, нашият човек замаза нещата и седна на масата. Ясмина обаче му прати СМС, че му изстивали яйцата и той пак се измъкна. Тя обаче вече не беше в апартамента. Беше аранжирала две яйца на очи като....мъжко достойнство.

# 69
  • Мнения: 4 290
а скандала в ресторанта дадоха ли?

# 70
  • Мнения: 1 408
Да, където се заяде за калмарите ли беше /точно тогава не гледах много внимателно/. И накрая напусна ресторанта, като се криеше зад менюто  Laughing

# 71
  • Мнения: 784
Филмът става. Не мога да кажа нито, че много ми харесва, нито че не ... Гледам го от любопитство, защото по принцип ми е интересно какво се случва в българското кино и телепродукции. Михаил Билалов и Лилия Маравиля са ми доста еднотипни във всичките си филми, в този пак същата роля си играят.  Анета Сотирова е много свежа, старата гвардия държи фронта на високо ниво. А за Валери тъкмо си помислих, че много му отива да играе любовник, и сега видях на първа страница, че всъщност образът му бил на мафиотски бос - т.е. пак ще е в бабаитското си амплоа. Но той поне успява да бъде доста различен в ролите си, макар и все в бунтаро-юнашкия спектър.

# 72
  • Мнения: 4 290
Да, където се заяде за калмарите ли беше /точно тогава не гледах много внимателно/. И накрая напусна ресторанта, като се криеше зад менюто  Laughing
това го нямаше, връщах няколко пъти, може и други моменти да са кръцнати.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 795
а скандала в ресторанта дадоха ли?
Голяма реклама му дръпнаха на този ресторант. Наистина ли е толкова оборотен? Аз все му се каня, че живея наблизо, но много жълт ми идва интериора за моя вкус.

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Да, където се заяде за калмарите ли беше /точно тогава не гледах много внимателно/. И накрая напусна ресторанта, като се криеше зад менюто  Laughing
това го нямаше, връщах няколко пъти, може и други моменти да са кръцнати.

Аз гледах на живо през Дъндроо, сцената с калмарите я видях. Не знам за записа на епизодите, ама що пък да ги режат  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт