Кога и как отслабнахте след раждането

  • 15 081
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
забременях на 53 кг. ...родих на 80 кг. След раждането бях 69 кг. За година и половина станах  56 кг.и сега  пак бременна в 5 седмица.
Килограмите ги свалих с диети и постоянство.... Confused

# 16
  • Мнения: 248
Забременях 65 кг. За цялата бременност качих 10 кг, от родилното ме изписаха 70 кг. За 1 месец ги свалих до 56 и оттогава варирам м/у 56 и 58кг. Според мен е до ген, въпреки че при мен беше по-скоро среса след раждането и липсата на апетит. Не се притеснявай, излизай повечко, разхождай се, идва лятото така че наблягай на пресни плодове и зеленчуци. Не се ограничавай от нищо, просто замени някои от храните. Преди време бях свикнала ако ми се дояде нещо сладко, да си направя плодова салата, вместо да ям вафли и шоколади, ако ти се яде чипс - направи си домашен (на фурна също става чудесен). Успех и не се отчайвай.  Hug

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 758
Забременях 49кг ръст 160 см.Влязох да раждам 63кг , малкия беше 3.800 кг, изписаха ме 56 кг.След първата седмица бях 54 кг и оттам се започна леко покачване -кърмих и имах зверски глад в началото.5 месеца след раждането бях малко над 57 кг  Shocked.Тогава започнах разделно хранене и за един месец свалих 2 кг, но нещо не ми се отрази добре този режим и спрях.И започнах да се храня нормално без да се тъпча и продължих плавно да свалям до годинката бях отново 49кг- кърменето си продължава.Но вече не се харесвам на толкова кг. и в момента 1г и 10 мес от раждането съм 52кг.Така ми е ОК и продължавам да кърмя  Peace

# 18
  • Мнения: 45
Аз забременях 48 кг. Качих през бременноста 14 кг. ( 62кг бях)и като родих на третия ден се премерих и бях 53 кг. но два дни в болницата съм яла само плодове. В момента бебка е на почти три месеца и съм 50 кг без малко. Както повечето майки, не ям шоколад и сладки неща за да не се превъзбужда малката, не пия газирано, не пия кафе, и общо взето от скоро и ям по два пъти на ден понеже цял живот съм си била така, мразя да ям хаха

# 19
  • Мнения: 45
Още не съм почнала да тренирам, нищо, че съм раждала нормално и нямам шевове,но знам че не е хубаво за кръста и корема. Апък за тичането също знам , че не трябва докато кърмиш. Според мен си е до ген свалянето ан кг-те

# 20
  • София
  • Мнения: 8 656
Аз свалих повечето килограми с раждането.От тогава не мърдам  Tired забременях 52кг, качих 11. 8кг по-малко бях при изписването и тези 3кг ту ги свалям, ту ги качвам.

# 21
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Аз свалих 15 кг с 90 дневна диета (остава ми още един да сваля  Mr. Green ) Съжалявам само, че не я почнах по - рано - една година кантара варираше нагоре-надолу с 2-3кг а сега си нося дрехите от преди бременността  Flutter

# 22
  • Мнения: 774
30кг свалих с Япоското чудо. Сутрин черно кафе на гладно и 20-30 мин степер. Всяка вечер разхлабващ чай. 2 седмици на диетата, 2 седмици на 800ккал на ден Х 3. Доста лишения, но резултата беше чудесен. Кърмих 2 години.

# 23
  • Мнения: 248
Японското чудо по време на кърменето ли го прави?

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 616
Качих само 8 килограма и влязох да раждам  60.Свалих 6 а останалите 2 свалих за 2 седмици!Кърмя вече 3 години

# 25
  • Мнения: 774
Японското чудо по време на кърменето ли го прави?
Да.

# 26
  • Мнения: 248
Японското чудо по време на кърменето ли го прави?
Да.

Хм, аз пък считам Японското чудо за доста драстична диета и ме е страх да я правя докато кърмя...
Може да пробвам няколко дни, да видя дали ще се отрази...

# 27
  • Мнения: 774
Хм, аз пък считам Японското чудо за доста драстична диета и ме е страх да я правя докато кърмя...
Може да пробвам няколко дни, да видя дали ще се отрази...
Доста е драстична да. Чист глад си е и не я предпоръчвам на никого.

# 28
  • Мнения: 553
Като забременях бях 40 кг. сега съм 55 и съвсем скоро ще раждам. Много се надявам да си върна килограмите бързо като mammy001. Не ям шоколад , защото не обичам и като цяло и аз не съм много ящна .... та да видим. Ще следя темата и ще пиша.

# 29
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 344
30кг свалих с Япоското чудо. Сутрин черно кафе на гладно и 20-30 мин степер. Всяка вечер разхлабващ чай. 2 седмици на диетата, 2 седмици на 800ккал на ден Х 3. Доста лишения, но резултата беше чудесен. Кърмих 2 години.

Не разбрах з аколко време сте свалила 30кг?

Общи условия

Активация на акаунт