Дългото чакане след трансфер-38

  • 58 997
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 646
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

Айде, че и аз съм преди тест и искам момиченце Simple Smile)))

# 46
  • Мнения: 652
И аз да се запиша в темичката и да си ви следя. Много положителни тестове пожелавам и поръсвам с момичешки прашец и аз Simple Smile Такъв си имам само Simple Smile

Бисе, за мен той е предостатъчен! Дайте повече от момичешкия  newsm79 newsm75 newsm79

# 47
  • Мнения: 933
Хайде и аз в новата темичка.И за мен, моля от момичешкия прашец... newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79
Илиянка благодаря ти.  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 220
Ох момичета, от сърце ви желая малки пухкави момиченца!!!  Hug Hug
За симптомите - при мен имаше бодежи и наболявания, всичко го отдавах на пункцията, защото след нея си ме болеше коремът. В деня на транфера измрънках на доктора, че ме боли коремът, а той каза, ако забременееш още колко има да те боли.. и аз някакси се радвах на болките. Пиех си обаче нош па. Не мога да кажа че съм усетила имплантацията или нещо такова, даже по-скоро не съм следила кой точно ден трябва да е и т.н.

# 49
  • Мнения: 646
Пххххх, аз съм без стимулация, но явно от Уртогестана  заспивам  в 10 и в 7 съм кукуряк. Днес ми е четвъртият ден след трансфера и всеки ден си имам ПМС без паузи. Остана една седмица до теста.  Да ви кажа много много не си почивам, разхождам си, леко си домакинствам, не се втелясвам. А и докторката след ЕТ не ми даде никакви инструкции какво да правя, ям и пия. Само лекарствата. Кафето наистина ли трябва да се спре?  Много ми липсва....

# 50
  • Мнения: 2 501
Кафето наистина ли трябва да се спре?  Много ми липсва....
Не трябва. Ако не си с високо кръвно, спокойно си пий до 2 кафета на ден.

# 51
  • Мнения: 192
Ликоко, и аз преди положителния тест куквах в 07,00 часа  Wink, нещо твърде необичайно за мен, но следобяда около 15,00ч. задължително си подремвах. Аз не съм спирала кафето - просто съм го намалила до 1 на ден.

# 52
  • Мнения: 652
Аз пък го спрях и двата пъти. Трудно ми беше, но след два-три дена нямах нужда от него, а по-скоро ми липсваше вкуса му. И какво като го спирах...май не е имало нужда. То каквото има да става ще става със или без кафета. Тъй че едно на ден можеш спокойно да си пийваш  Peace

# 53
  • Мнения: 646
Пийвам си едно кафенце с най-голям кеф    food010  kaffeetrmker_2 Heart Eyes newsm81

Кой тази седмица е за тест? Нещо замря активността с това хубаво време Simple Smile))

# 54
  • Мнения: 212
При 3 те ми предни опита пиех по една голяма конска доза сутрин и ембритата се хващаха. Сега го спрях и не се хваанаха. Така, че пийте да се хванат хахаха

# 55
  • Мнения: 1 119
Здравейте, момичета  Hug
Аз съм с тест тази седмица - на 06.06. (събота), на 7ми ден след трансфер на бластоцисти  Praynig
Нямам никакви усещания, освен мнооого издут корем, но докторът каза, че било нормално.
Гърдите ми са болезнени, но не е по-различно от ЛФ при нормален цикъл.
Кафе си пийвам сутрин, ще видя следобедите как ще съм.

# 56
  • Мнения: 202
мишолинка, значи заедно ще се вълнуваме на 6ти.  Wink И аз тогава трябва да правя кръвен тест. Само да попитам нещо. Казаха ми, че на 6 трябва да си направя теста, но може ли още тогава да се установи налична бременност или трябва след 2 дни да си направя 2ри тест, за да се установи увеличение на ЧХГто, т.е. налична бременност?

# 57
  • Мнения: 1 119
Rusalia, на мен тогава ще ми е 7ми ден след трансфер на бластоцисти. Резултата трябва да го тълкувам с доки, но при положителен би трябвало да се тествам през 48 часа, за да се види дали има удвояване. Как точно ще действам, ще каже той.
Знам, че това ще е игра на нерви, но от прочетеното разбирам, че доки действа така. Явно му е важно да види дали има имплантация, знам ли Thinking
Дано само всичко е наред  Praynig

# 58
  • Мнения: 2 144
Стискам ви палци и на двечките! Praynig Hug Praynig
Аз съм чак в понеделник на 8 юни и имам чувството, че времето е спряло. Нищо не чувствам вече, освен симптоми на сякаш скоро идващ цикъл, но това е още от първия ден на трансфера.

# 59
  • Мнения: 2 144
и да кажа - и аз не мога да спра кафето, но поне се научих да го пия чак след обяда към 13-14ч. И това си го наложих нарочно, защото разбрах, че кафето също влияе върху усвояването на Еутирокса при Хашимото, та гледам да е далеч от лекарствата сутрин.

Общи условия

Активация на акаунт