Лятото идва:))))

  • 2 299
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Аз с килограмите засега съм добре, но имам нужда да си стегна тялото, затова от няколко дена правя коремни преси и някои други упражнения за стягане на дупето. Надявам се до 2м. да има резултат Wink
Ще споделиш ли упражненията за дупето, защото аз нещо немога де си намеря такива


Те не са нищо особено. За дупето правя подклякания с прав гръб- 3 серии x 20 и още едни, които освен на дупето действат и на краката, а именно навеждания напред и след това назад, докато не се усети болката, също по 3 серии. Надявам се, че достъпно съм го обяснила Wink

# 16
  • Мнения: 310
Как правиш 3 серии по 20 клякания  Shocked!!!

# 17
  • Мнения: 3 537
На мен не ми се виждат много тези клякания,ама се прават предполагам постепенно ,а не изведнъж всичките.Щото аз от много мераци и все си докарвам яки мускулни трески и после една седмица не мога да хода Mr. Green
Кляканията много помагат за дупето и бедрата ,и аз ги започвам ...трябва си....

# 18
  • Мнения: 2 910
Как правиш 3 серии по 20 клякания  Shocked!!!

Свиква се, но като за начало, може и по-малко, за да се избегне евентуално мускулна треска Peace

# 19
  • Мнения: 310
Благодаря за отговора  Laughing
Момичета аз да ви питам нещо:от един месец правя коремни преси , а няма никакъв ефект. Почвам да се чудя какво става...Колко време трябва да се правят коремните преси за да има ефект, ако не се спазват строги диети?

# 20
  • Мнения: 433
ами сигурно зависи от това как ги правиш....аз не мога да направя повече от 20-и в училище ми е проблем...но опашката ме боли защото като мъничка сам се ударила и така......

# 21
  • Мнения: 310
Аз правя по 100 сутрин и вечер. Затова ми е странно, че няма ефект  Wink

# 22
  • Мнения: 433
bravooooooo:))))) леле-аз ако о 20 пражих сутрин и вечер направо......поздравления за упоритостта Simple Smile сигурно ще има резултат-нз защо няма...ама ти 100 наведъж или сериики по 20-25 с малка почивка?

# 23
  • Мнения: 1 704
и още едни, които освен на дупето действат и на краката, а именно навеждания напред и след това назад, докато не се усети болката, също по 3 серии.

това нещо не можах да си го представя  newsm78 от какво положение се навеждаш?!

# 24
  • Мнения: 310
luni4ka правя 50 после 5 секунди почивка и останалите

# 25
  • Мнения: 1 283
Аз мисля,че открих за себе си правилния метод за отслабване-да не се яде след 17 часа! Peace От една седмица го правя и вече съм 1 кг минус.Също правя по 15 мин всеки ден на степера(като за начало,стига Wink)
Вчера обаче бях на РДен вечерта,та си развалих малко режима с разни сладкотийки,но не може без малко криввания чат-пат! Naughty
Иначе през деня си хапвам и пийвам колкото си искам без ограничения,но след 17 ч. нищо освен водичка,аз и ябълка съм си позволявала.Бавно е отслабването,но за сметка на това сигурно и най-вече здравословно! Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 433
браво terundia аз имам мн голямо желание,но ме боли....и на легло пробвах ма не става....

# 27
  • Мнения: 310
Защо не пробваш долни коремни преси?

Holy знам , че е хубаво ако не се яде след 18 часа, но аз тогава съм на училище и като се прибера сън гладна. Иначе- успех с отслабването  Grinning

# 28
  • Мнения: 433
как така?...това с повдигането на краката ли?...защото и така ме боли....просто от костта не мога нищо да правя от сорта на коремните преси

# 29
  • Мнения: 2 910
и още едни, които освен на дупето действат и на краката, а именно навеждания напред и след това назад, докато не се усети болката, също по 3 серии.

това нещо не можах да си го представя  newsm78 от какво положение се навеждаш?!

Ще се опитам да го обясня. Както си права, с малко разстояние между краката, се навеждаш леко напред с прав гръб, докато се усети болката(тя се усеща най-вече в задната част на бедрата) и след това назад малко (все едно искаш да направиш мост). Това е, опитай да го направиш, за да разбереш за какво става въпрос Peace

Общи условия

Активация на акаунт