Лятото идва:))))

  • 2 307
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 283
terundia ,ти имаш да сваляш 1 кг. и няма нужда да не ядеш. Ние с по 15 отгоре трябва да му мислим! ooooh!

# 31
  • Мнения: 2 910
Аз правя по 100 сутрин и вечер. Затова ми е странно, че няма ефект  Wink

Преди да забременея за 2-3м. бях направила малко забележима преса на корема, а за по-видим резултат, мисля, че ще е нужно още толкова време. Но няма да се предаваме и ще продължаваме в същия дух Grinning

# 32
  • Мнения: 433
имам една огромна молба към вас-прочетох много теми,но не намерих решение....имам проблем с корема-трябва ми нещо разхлабващо-но наистина да действа..купих си чаи-регулавит 2-много ми е вкусен и пия по 2-3 на ден от онзи ден-но няма ефект.....и само топла вода с мед пробвах но не става.....за да не пускам тема питам тук...

# 33
  • Мнения: 1 283
пробвай със сушени сливи,киви,също топло прясно мляко с мед Peace

# 34
  • Мнения: 433
как точно със сушените сливи?..как да ги хапвам?....до нас продават на грамаж-нали стават те?...прясно мляко не мога да пия затова си избирам сливите-много благодаря Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 283
Да,точно те  Peace Пробвай и киви също-много е приятно!

# 36
  • Мнения: 433
аз много обичам киви обаче е туткава работа....а аз по цял ден съм на вън-сутрин на у-ще после навън и така....а сливите мога да си ги ям в движение-тъкмо няма да се бутам с бисквити,вафли и солети като се чудя какво да ям.....само да не се надебелява от тях че става лошо после..много ти благодаря-нали не е нужно да ги слагам във вода или нещо такова?

# 37
  • Мнения: 1 283
Не е нужно във вода и не се пълнее от тях!Успех,а аз спирам че доста разводних темата! Sick

# 38
  • Мнения: 433
още веднъж много ти благодаря-кажи ако имаш нужда от нещо-ще се радвам да ти помогна:)

# 39
  • Мнения: 588
Ще се присъединявам и аз към вас момичета - тази зима успях да кача заветните 4 килограма, които сега на всяка цена искам да сваля преди времето да се постоплило и да започнем да обличаме по-ефирните дрехи. Аз смятам да започна с лека диетка като спра шоколада и другите сладки неща, както и тестените изделия. А и вече от доста време насам се замислям върху покупката на тренажор - колело, мислите ли че това е ефективно средство за потдържане на формата или за отслабване?  Thinking

# 40
  • Мнения: 433
радвам се че се присъединяваш:)добре дошла:) ние във вкъщи имаме кростренажор-мисля че е по-добър от велоаргуметъра защото натоварва цялото тяло(все пак не сядаш както при колелото)...карах го първия месец,но вече не-трябва да се стегна и да почна пак:)

# 41
  • Мнения: 1 183
Абе в тая тема само стройни сте се събрали, чак ме е срам да пиша, с тези ваши 4-5 килца  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Аз имам мнооого да свалям както се вижда от лентичката  ooooh! ooooh! ooooh!
Но все пак работя по-въпроса и това ми действа добре на самочувствието Joy

# 42
  • Мнения: 130
Аз от няколко месеца правя неуспешни опити да отслабна, следя форума с вашите идеи за отслабване, пробвах диетата с жито- нищо, после си купох Биоактив  + пак нищо, последното беше Калорекс с него започнах да пия и по една чаша топла вода всяка сутрин и окло 3 л вода, Калорекса свърши и сега съм се насочила към Хрома и Влакната, но се питам дали не епо добре да се съчетае хром с КЛА?

# 43
  • Мнения: 310
silver81 не се притеснявай, че имаш повече килца за отслабване, защото последните най-трудно се свалят. Аз искам да съм 50, но засега ми стигат и 54  Hug

# 44
  • Мнения: 310
Да се похваля. Вчера правих 60 клякания и разбира се сега имам мускулна треска, но сън доволна от себе си.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт