Отговори
# 15
  • Мнения: 432
Айрич,  Heart Eyes споко, не го приемам за заяждане. Да, Къванч сега клони към Кузей, но не си изменям мнението от предната тема. Въпрос на усещане.  Wink

Миси,  Heart Eyes
Скрит текст:
Оженихме ги нашите от ПО. Сега предстои операцията. В този епизод Лейля обра овациите. Отключи сейфа на Вадир и си представяше, че в торбичката ще има злато и диаманти, а вътре имаше флашки, много на брой. Изгледа ги вкъщи и извика Яман, който дойде със Селим. На една от флашките бил бащата на Яман. Дадоха след като изгледа каквото имаше и плачеше много Яман- разбра, че баща му е убиец. Затова на сватбата, когато ги питат как се казват родителите им, той казва името на баща си, а след това, че истинският му баща е Селим Серез. То, Лейля даде флашките на Селим, но остави скришно и няколко за себе си. Едната показа на Суде, на къната на Мира. Помага й, не разбрах защо, но Суде й казва, че няма да забрави тази помощ. После ва сватбата поиска да се срещнат с АШК, имала да му казва нещо, можело да размисли за развода, но той не пожела. Другата флашка, тоест видеото на нея, Лейля изпрати на Оркун, за да го стресне, защото отвличането на Яман на ергенското парти е дело на Оркун чрез Гирай. Голямо притеснение беше за всички по време на къната, защото не знаеха къде е Яман. Мерт звъня на хората, които уж трябваше да го отвлекат и човека му каза, че са си вкъщи, защото самия Мерт бил отказал идеята. И така. В крайна сметка Мира вече е Копер. Струва ми се, че жената на бащата на Ейлюл е бременна, предполагам наистина, защото не наблягат на това, но беше с корем. Ако се сетя още нещо, ще разказвам.   bouquet

# 16
  • Мнения: 18 653


Стига бе ! Верно ли ?! Shocked

Пък аз си мислех, че единственото, с което се занимава, е да вреди на кариерата му, да му пише интервютата, да му влияе пагубно, като мъкне сред природата, да позира и де се напъва да изглежда добре !  Mr. Green Как съм се заблудила, баси.... Twisted Evil



  hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy
аз пък си мисля, че Башак е бясна и няма настроение, защото толкова усилия пложи да го откъсне от светския живот, от артистичното му призвание и да го прати в дивата природа , където ще е само неин......ноооо той като един Феникс се завърна в целия си блясък Smile Mr. Green

сега сериозно, според мен е била отегчена от мача, от мъжката атмосфера в която са се намирали, ами тя може и да не обича футбола, но все пак е до любимия си Peace Wink Въпреки, че според някои нейни "почитателки" тя има вулгарна и мъжеподобна същност ooooh!
Аз не съм забелязала обаче в турските медии да я плюят много newsm78
и не съм убедена, че примерно феновете на Киво в Турция не я харесват така масово.



Краличке Heart Eyes разбира се, всеки има своите усещания. мила   bouquet

Последна редакция: нд, 31 май 2015, 16:47 от Airra

# 17
  • Мнения: 8 464
ГоспожатаHeart Eyes Hug  bouquet

Ей, тая Башак, голяма ви е слабост. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Sick

Ама аз да си  пусна Хазалчето от списанието. Heart Eyes







Фенче, Hug честит рожден ден на ТМ.   bouquet  Да ти е жив и здрав! Hug

# 18
  • Мнения: 432
Снежка,  Hug Хазал е много красива! Днес прочетох, че била отслабнала заради роля- драстично. Ама какво да ги правиш, като не се информират, пишат каквото им дойде на ума.  Peace

И на мен Башак ми е мъжко момиче, но в това няма нищо лошо.   Peace

# 19
  • AMS
  • Мнения: 6 436




Привет, дружки!!!




Госпожата, благодаря за новата тема!!!





Всички 21 оригинални серии на

Курт Сеит и Шура / Kurt Seyit ve Sura

с бг. превод, за теглене, в сайта на data-bg.net

http://data-bg.net/browse.php?search=%CA%F3%F0%F2+%D1%E5%E8%F2+% … ldead=0&cat=0






# 20
  • Мнения: 18 577
Снеже  Hug благодаря!
Дива  Hug и на теб!

# 21
  • Мнения: 3 371
Добър вечер !  Hug
Връщам се от невероятен празник на красотата, танца, на българщината ! Днес бе годишният концерт, който отбеляза 8-ят РД на детския танцов ансамбъл “Пламъче“ и ШБНТ “Младост“ - ансамбъла, в който аз танцувам вече толкова много години. За втори път, за съжаление, съм само зрител на концерта, но сърцето, душата и всичките ми сетива ликуват, все едно аз съм била също на сцената !  Heart Eyes

Дива,  Hug добре дошла и на теб !   bouquet Благодаря ти за колажите, с които ни украсяваш !   bouquet

Снежка,  Heart Eyes много е сладка Хазал на тези снимки, вече си е жена, а не момиченце. Peace
Колкото до Башак - чак да ми е слабост....ТЦ !  Laughing Слабост ми е либето и, както знаеш, ама не мисля, че крайните мнения, които чета за нея, са верни. Ето, ти не я харесваш и го споделяш - няма лошо . Peace Но не си спомням да си я наричала с обидни квалификации или да си я обвинявала във всички земни грехове само, защото не я харесваш. Peace Но ...хора всякакви, въпрос и на възпитание е, ако щеш !  Peace



# 22
  • Мнения: 1 072
Привет Heart Eyes Hug

Фенче Heart Eyes Hug благодаря за новата снимка newsm51 Ама много разгорещен нещо, махнал вратовръзката Laughing Башак и тя как го пусна сам по такива събития, където е пълно с миски, не знам newsm78 Laughing Между другото погледнах за Керем Ч и намерих новина от февруари, че чакат второ дете с жена си, така, че още са заедно Peace

Дива wavey

Айра Heart Eyes Hug, аз мисля, че от турската преса тръгна това неодобрение към евентуалната булка на Киво. Още повече и като майка му не се показва в последно време, тръгнаха и слуховете, че не я харесва. И така нещата следват естествен ход на всенародно нехаресване Wink Видя ли коментарите в контакта под снимката с миската Simple Smile Берк е махнал от инстаграма си снимките с Киво Wink Не мога да повярвам, че може да има нещо общо с нелепите слухове за изневяра, но знае ли човек newsm78 Направо много ми е интересно каква новина ще изскочи от този факт Simple Smile

Краличке Heart Eyes Hug, тенкю за преразказа newsm51

Снежка wavey

Госпожата Heart Eyes Hug

Хубав ден Heart Eyes Hug

# 23
  • Мнения: 18 653
Здравейте  Hug и хубава нова седмица  bouquet

Миси Heart Eyes Hug, много си наблюдателна Laughing верно е махнал вратовръзката Sunglasses
аз му гледам само фейса Wink
коментарите не съм ги чела, малко ми идват повече
много интересно какво се е случило с Берк в Бордум Confused, явно е имало драма, но едва ли ще разберем, освен ако някой от тримата не проговори Peace
аз изключвам изневяра Tired

а това бил синът на Керем Ч. Peace



Специални поздрави за 1 юни на Краличката Heart Eyes  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 328
Госпожата благодаря за новата тема   bouquet  bouquet

# 25
# 26
  • Мнения: 1 072
Терзи, мерси за снимките newsm51 Другото детенце ми е по-сладко Heart Eyes Ама и това е голям сладур Heart Eyes

Добре сега, кажете ми за един и същи Киво ли става въпрос newsm78 Пак ми се вижда едър #Crazy Този човек имам чувството, че се променя за часове Laughing Един ден на сватба в целия си холивудски блясък, друг ден с някакви шофьори ли какви стил ала Секиз, на следващия ден у дома #Crazy Шок, шок, шок, както комшиите обичат да казват Laughing

Айра Heart Eyes Hug, наблюдателна съм много Laughing Следя го под лупа, но с килограмите не мога да се оправя Laughing Детето на Керем го помня от лятото с Флоранс в Бодрум Wink Прилича на баща си Peace

# 27
  • Мнения: 18 653
Терзи, мерси за снимките  bouquet
Секиз се върна Laughing Mr. Green
ама кви са тия тираджии покрай него Whistling
и ква софричка са си спретнали Crazy, даже я увличих да видя какво ядат Laughing

Миси Heart Eyes Hug
да, все едно гледаме двама ралични човека Peace
шок. шок викаш  rotfImbo rotfImbo
а тази снимка с Мелиса кога ли е правена newsm78

инфо за Берен и новия сериал
http://vk.com/feed?w=wall-28597347_402469

не съм кой знае каква фенка на Хазал, но във фотосесията е много магнетична Simple Smile

# 28
# 29
  • Мнения: 1 072
Мерси отново  bouquet
Днес Мелиса много активна в инстаграм Peace Като гледам обстановката и друг път съм предполагала, че са у родителите на Киво Peace Сега се сещам, не помня някога да съм чувала има ли баба и дядо и изобщо да е ставало въпрос, да не говорим за братовчеди и друга рода newsm78 Как съм пропуснала родата до девето коляно, какъв ултрас съм направо не е срам Joy Joy Joy Joy Joy Между другото, Мелиса изобщо не се притеснява от медийно внимание за разлика от Ипек Peace Киво много ми харесва на последната снимка Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт