Отговори
# 735
  • AMS
  • Мнения: 6 436
Привет на всички!!!
Снеже,  Hug не е проблем пускането на нова тема.
Проблемът е в това, кой и какво ще пише в тази тема?
За Къванч има къде да се пише, за Берен също.
Двамата за сега едва ли ще участват в един и същ проект.
Като започне нов проект на Къванч, нова тема ще се пусне.
Аз не виждам отдавна тук да се пише за Берен. Ще обсъждате ли новия проект Кьосем? Едва ли!?
А, досегашните теми на ЗП могат да се добавят, като линк, на първа страница на съответните теми, за улеснение, на тези, които ще ги потърсят.
Нищо лично към никой нямам. Просто форум.
А, вие както решите!!!  Hug Hug Hug

# 736
  • Мнения: 18 577
Привет, дружки!  Hug Hug Hug
Терзи  Heart Eyes благодаря ти от сърце за всичко!  bouquet
Снеже  Hug пускай я , мила новата тема, не вярвам Госпожата да има нещо против Peace
Айре  Heart Eyes Hug
Миси  Heart Eyes аз поне не смятам, че последната му роля е неуспех. Това, че не се хареса КСШ на турците нищо не значи. Е, само дето го спряха преждевременно заради тъпия рейтинг.  Затова пък по света  се хареса. Актьорите, в това число и Къванч дадоха всичко от себе си, играха великолепно, точно както и каквото изискваха от тях да играят. За мен лично, Киво беше перфектен в ролята на Сеит. И това, че на някои не се е харесал сериала, значи ли да не я броим тази му роля  newsm78 Че то и ЗП не се харесва на абсолютно всички  Laughing все се намира и някой такъв  ooooh! То и КПА беше много по-голяма тъпня и със същия слаб рейтинг, ама не го спряха, интересно  Mr. Green Но и той се харесва на едни, а на други не ...  Мал шанс за нашия сериал, явно много пари гълташе на Япъма, само така си го обяснявам  newsm78
Дива  Hug именно в тази тема се пише за Берен, не само за Къванч. Е, той е с предимство по обясними причини  Laughing  Да, има още две теми за него, така е - в едната Миси и Снежка не желаят да пишат, защото не им понася Йойкю  hahaha Терзи също влиза  единствено тук, а другата тема не зная как да я определя  newsm78 Тема за сериал, който не се харесва на списващите там и за актьор, който определено вече не харесват  newsm78 Та не знам дали е тема за КТ или антитема  hahaha
А и защо да не пишат момичетата тук за Кьосем и Берен ? Темата го разрешава. А при нов проект на Киво тук ще закипи отново, нищо, че сега пишем много малко хора.
Както решат момичетата, но според мен не бива да се закрива темата  Peace
Хубава вечер на всички!  bouquet

# 737
  • Мнения: 18 653
Привет Hug
Снеже Hug пусни темата, а по нататък може и аз да те замествам  Peace
Фенче Heart Eyes, съгласна съм Peace
тук пишат момичета, които са фенки на Киво, но не искат да пишат в другата тема Peace
Дива Hug, по принцип аз пусках инфо за Берен, но вярно, че скоро не съм .....
може би защото Кралицата Heart Eyes и Госпожата Heart Eyes  не са активни Peace
и да, едва ли ще обсъждаме Къосем, но това не пречи да продължаваме с новини и за нея Simple Smile

Вчера ночью Берен Саат со своей подругой Эсрой Дерманджиоглу были пойманы при выходе с гостиницы, которая находится в Нишанташе. В шикарном головном уборе Берен Саат выходила с мероприятия одного друга, как сказала она. После последних событий Кенан Догулу нанял охранника для своей жены, чтобы она была в безопасности. Но, как вы можете сами убедиться, охранника нет, а сама Берен сказала, что это смешно. В скором времени выходит сериал "Великолепный Век Кёсем", и очень долго не было известно будет ли играть там Берен Саат, но она сказала, что в скором времени выйдет сериал, и она там будет. После этого она со своей подругой Эсрой удалилась с Нишанташи.

# 738
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Къванч е казал "че екрана му липсва много, но ще се върне по-късно с един хубав проект"...

пп Аз също пиша само в тази тема. Темата може да остане само за Къванч, и евентуално за инфо относно Берен, защото да се коментира тук Кьосем, при условие, че има вече други теми за този сериал е малко излишно според мен... Къванч си заслужава да има тема, така както за другите актьори има теми ...  Peace

# 739
  • Мнения: 18 577
Айре  Heart Eyes Hug аз пък, ако гледам Кьосем, още не съм решила  Laughing мисля да си споделям именно тук  Peace А за Берен си писала точно преди 2 страници  Joy Joy Joy Действително единствено ти и Тара  Hug се сещате за нея в тази тема вече ... Аз не съм и фенка, но я харесвам и с удоволствие чета всичко около нея  Peace Благодаря ти за споделеното!  bouquet Явно са станали големи приятелки с Есра след Фатмата  Peace
Тара  Hug bouquet

# 740
  • Мнения: 8 465
Добро утро!  Hug Hug Hug

Пуснах новата тема, но не съм правила почти никакви промени.  Peace Hug Ако я пускам следващия път, ще се постарая повече, тъй като ще имам повече време.  Hug Сега до последно се надявах, че Госпожата ще я пусне.  Heart Eyes Както и да е, имаме си ново гнезденце.  Wink Hug Аз също искам да си запазим темичката.  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=882028.0;topicrefid=19

Хубав ден ви желая. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт