Отговори
# 705
  • Мнения: 18 692
Aйра Heart Eyes Hug, хайде честито Wink Поздрави ни в туитър, тази година и нас Wink Heart Eyes

Преводът е през гугъл, но става ясно Wink

http://www.twitlonger.com/show/n_1sno153

Скрит текст:
Здравейте всички,
аз съм възникнат така, казах си аз, шоу не ми харесва стила на поведение. Вие вече сте по-добре от мен, аз ме уведомите ..
Така че може би близостта можете да очаквате в тази платформа не мога да ти покажа. Чувствах се като място, където на време мога да чуе гласа ми в гнева ми от време тук и аз използвах това.
Me, моля, изчакайте за това, защото всеки се движи с нас, за да бъде в състояние да направи укор оттук заедно в тази трудна обстановка е утешително, макар и малкото, че ние живеем с лупа да ме .. Но днес има само една цел на моето писане за вас. Днес е рожденият ми ден. И аз исках да разнообразите деня си с вас. Всеки човек иска да си спомня за щастливите дни, но аз съм от моето семейство и близки среда, моята страна и живот в много части на света, искам да знаеш, че ме колко щастлив ме съобщението от спомням теб .. благодаря на всички вас индивидуално, че имате нещо добро


 newsm68 newsm51

ако Тара Hug намине, може да направи и по добър превод Praynig

Краличке Heart Eyes Hug wavey

# 706
  • Мнения: 3 380
Честит рожден ден на Къванч Да е жив и здрав

Момичета благодаря Ви за всичко  bouquet bouquet



# 707
  • Мнения: 3 371
Добра вечер, дружки !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Днес от сутринта исках да вляза и да поздравя наш левент, но чак сега имам време !

Да ни е живо и здраво момчето ! Да е късметливо и търпеливо ! Да е влюбено, обичано и обичащо ! Да е зареден с много творческа енергия и ентусиазъм, които да му помогнат да достигне още по- високи професионални и лични върхове ! Да е все така свободомислещ и свободолюбив ! Да го пази Бог от уроки и зли очи, лоши сценарии и недобронамерени приятели и фенове !



Айрич,  Heart Eyes много красиви колажи си направила за нашето момче ! Heart Eyes Миси,  Heart Eyes браво на теб !  Heart Eyes Обичам Ви, момичета !  bouquet

Терзи, Снежка, Тара, Фенче,  newsm51 newsm51 newsm51 от сърце Ви благодаря, че поддържате темата жива и актуална и все така усмихната ! Обичам Ви !  bouquet

# 708
  • Мнения: 18 610
Миси  Heart Eyes Hug Айре  Heart Eyes Hug Краличке  Heart Eyes Hug Терзи  Heart Eyes Hug Госпожата  Heart Eyes Hug  wavey
Колко се радвам, че днес всички сте на линия  love001 Дано всичките ни пожелания, които са от все сърце да се сбъднат!
Защото той е нашият шампион!  Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 18 692
Госпожата Heart Eyes Hug, толкова се радвам, че намина. bouquet bouquet Страхотно пожелание, както винаги!!! Simple Smile
Много липсваш в темата, ама ти си го знаеш!! love001

и превода на руски на обръщението на Киво Heart Eyes
Здравствуйте всем.

Вы знаете, я не люблю часто показываться, внезапно появляться , чтобы показать и рассказать о себе - это не мой стиль поведения. Вы и без того хорошо меня знаете. В связи с этим на страницах соц.сетей я не могу дать вам ту близость, которую вы от меня ожидаете. Здесь я лишь время от времени, когда сильно разгорячусь, чтобы донести свой голос. В той напряженной среде, в которой мы живём, где каждый наш поступок рассматривается под лупой, иногда возникает желание высказаться - это меня расслабляет и успокаивает. Считаю, что могу себе это позволить здесь.
Но сегодня существует единственная причина, по которой я вам пишу. Сегодня у меня день рождения. И свой сегодняшний день я захотел разделить с вами! Каждый человек в свой радостный день хочет, чтобы о нем вспоминали. Я хочу чтобы каждый , кто живёт на моей родине и за её пределами , кто помнит меня , не считая моей семьи и близкого окружения, знал каким счастливым делают меня сообщения, которые я от вас получаю. Выражаю всем по отдельности благодарность. Как хорошо, что вы есть!!!


една шегичка от мен Wink



Терзи, благодаря за рекламата bouquet

# 710
  • Мнения: 18 610
Айре  Heart Eyes благодаря!

Последна редакция: вт, 27 окт 2015, 20:17 от queen_fenka

# 711
  • AMS
  • Мнения: 6 450




Привет, дружки!!!



За Къванч, здраве и успех!!!



Чувствам се особено приятно, от това, което е написал!!!



# 712
  • Мнения: 1 072
Госпожата Heart Eyes Hug, липсваш ми Sad love001

Кралицата Heart Eyes Hug

Дива wavey

Терзи bouquet

Фенче Heart Eyes Hug, много готин на снимката от агенцията Heart Eyes

Айра Heart Eyes Hug, тенкю за превода newsm51 Много ще се радвам, ако благодарностите са наистина от негово име и особено частта за споделянето на РД с феновете Heart Eyes Колкото и да сме досадни понякога, той няма да е това, което е без нас, феновете Wink Simple Smile





# 713
# 714
  • Мнения: 3 243
Привет!

Страхотни са снимките от тази нощ, чудесни са хората, с които е празнувал Къванч.



А посланието към феновете показва истинския човек и професионалист. Къванч и много други, като напр. Берен Саат, Халит Ергенч, са пример за подражание. Големи актьори, но и големи личности!

# 715
  • Мнения: 18 692
Здравейте Hug
снимките са много хубави, личи си, че е бил хубав РД  Simple Smile
Дива Hug, Валя Hug  thumbsup
Миси Heart Eyes Hug, аз нали съм малко наивна , а и интуицията ми подсказва, че това са си негови думи или поне идеята е негова Peace

Агенцията му е оказала подобаващо внимание Peace
Красавцу актеру Кыванчу Татлытуг приготовили подарочный торт в агентстве "Gaye Sökmen Ajans".
Самый первый подарок для именинника Кыванча Татлытуга подготовило агентство, с которым он сотрудничает. А в агентстве "Gaye Sökmen Ajans" разрезали торт в честь Кыванча. На официальной странице агентства выложили данную фотографию и подписали таким образом: "Первый торт в честь него сегодня мы разрезали вместе. Хорошо, что ты родился, спасибо. что ты есть. Желаем, чтобы все твои желания воплотились в жизнь в твой новый год жизни. Мы очень сильно любим тебя".




и кафенце от мен



хубав ден bouquet

# 716
  • Мнения: 1 072
Привет Hug

Айра Heart Eyes Hug, аз пък нали съм по-мнителна, винаги имам едно на наум Wink

Валя wavey

Терзи bouquet

Тортата Simple Smile Безкрайност или любимо число, това е въпроса newsm78 Laughing Да не забравяме и другия за пръстените, има ли, няма ли, на коя ръка го носи, женени ли са, не са ли Laughing


Тугай на РД-то, но ми се губят Берк и Гьокхан newsm78 Simple Smile




Хубав ден Hug

# 717
  • Мнения: 18 692
Миси Heart Eyes Hug задаваш въпроси с повишена трудност Wink
Цитат
Тортата Smile Безкрайност или любимо число, това е въпроса newsm78 Laughing Да не забравяме и другия за пръстените, има ли, няма ли, на коя ръка го носи, женени ли са, не са ли Laughing

вярно, че Берк не се вижда на снимките, което не значи, че не е присъствал де newsm78
но за мен най-приятната изненада е пръсъствието на Ръза/Али на купона Peace

# 718
# 719
  • Мнения: 1 072
Tерзи bouquet

Айра Heart Eyes Hug, май го няма Берк, да се беше появил досега Wink Продължаваме да опознаваме семейство Татлъту Wink Този с ризата е братовчед на Киво Wink Иначе за въпросите, рускините ги интересува, аз ще съм хепи Laughing

Общи условия

Активация на акаунт