Отговори
# 690
  • Мнения: 18 703
 wavey  Hug wavey 

да побутна темата с новина за Берен Peace
Красавица и умница!

Берен закончила Высший Колледж TED, который находится в Анкаре, после окончания которого поступила в Анкарский Университет Bilkent, на факультет менеджмента.




Миси Heart Eyes за тебе Wink


 Heart Eyes Wink

# 691
  • Мнения: 1 072
Привет Hug

Айра Heart Eyes Hug, тенкю, че мислиш за мен love001 Сега поразгледах малко в нета и тези снимки на Берк май са от някаква сесия за списание newsm78 Готин е Heart Eyes







Значи с Киво го свързват моторите, екзотичните животни и бързите коли Wink Профилът му е пълен с такива котки Wink



Еджето имала РД днес Simple Smile


Една нова от Мелиса и нейния сладур Heart Eyes


Малко мускули и от другия Къванч, ама предпочитам Берк Wink Simple Smile



Така е като няма вести от Киво Simple Smile

Снежка, Терзи bouquet bouquet bouquet

Хубав ден, момичета Hug

# 692
# 693
  • Мнения: 18 703
Миси Heart Eyes Hug, ама естествено, че мисля Wink
ааа има и покрай нашия хубавец новини Confused
нали някакъв журналист написал, че Киво карал пиян Tired
и той е отговорил в профила си Peace


след това имал предложение от някакъв режисъор за турско-американски проект, в който да играе Тарзан ooooh!

и Башак е сложила едно котенце в ИГ си Grinning




Едже май имаше РД в4ера, да е жива и здрава и да продължава да пише все такива вълнуващи истории!!

Терзи bouquet

# 694
  • Мнения: 1 072
Терзи bouquet

Айра Heart Eyes Hug, да и аз ги четох тези новини, но предпочитам със снимки Peace Wink Simple Smile Без коментар съм и по двете Peace Имам чувство, че едни други хора са сътворили новината на пияния Киво Laughing Колкото до Тарзан, не знам, то не бяха предположения, догадки каква ще е следващата му роля, но не мисля, че ще е на Тарзан Simple Smile Той по хубаво във Вигинги да беше участвал Wink

И нещо, което не  по темата, но са ми много любими Heart Eyes

Скрит текст:
Снимките са за списание Воуг






# 695
  • Мнения: 18 703

И нещо, което не  по темата, но са ми много любими Heart Eyes

Скрит текст:
Снимките са за списание Воуг








Много хубави newsm10

нали имаше и един филм Едикта за който се писа, и той се оказа къор фишек Tired Confused

лека ве4ер bouquet

Последна редакция: чт, 22 окт 2015, 12:03 от Airra

# 696
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте!








Малко детски снимки, има и от моделския период O küçük çocuk bakın şimdi kim?

По назад в темата/те бях писала, имаше инфо в imdb, че ще играе в някаква копродукция испански евреин, но сега не мога да намеря за кой филм ставаше въпрос ...

И като споменах за imdb, вчера някои медии се чудеха откъде там се е появило инфо за филм с Берен, Туба, Фара и Седеф Авджъ  Beren Saat ve Tuba Büyüküstün Aynı Filmde, който е анонсиран за 2017 Arama

пп Снимките на Берк са от фотосесия за турското издание на Vogue. Мацката е  Vitória Lins  Peace

ппп Ха! Пак имам изтрит пост  doh

Последна редакция: чт, 22 окт 2015, 10:55 от tara_lezhka

# 697
  • Мнения: 18 703
Привет Hug
Тара, мерси за снимките bouquet bouquet
/събирам си емблематични, красиви снимки на Киво за колажи за РД му ден, ако искате може да ми помогнете на ЛС, може да са от сериали или фотосесии Praynig/
с Миската Heart Eyes имаме идея да направим няколко от името на БГ фенките и да му ги пратим(тя знае къде Wink)

този филм за който се чудиш не се ли казваше Едикта newsm78

много готин Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 8 623
Добро утро!  Hug Hug Hug


Скрит текст:


Благодаря ви за всичко постнато, момичета.  bouquet bouquet bouquet Да е жива и здрава Едже, и в близките няколко години да не се доближава до Къванч. Laughing Praynig


... след това имал предложение от някакъв режисъор за турско-американски проект, в който да играе Тарзан ooooh!

Пази Боже, само това му липсва - да е Тарзан. #Crazy Stop


АйрреHug не знам тази дали става, ама нямам време да търся.  Hug Ако не, поне ще украсим темичката. Heart Eyes



Хубав ден ви желая! bouquet

# 699
  • Мнения: 18 703
Добрутроо Hug



Снеже Hug, и тази снимка е супер, като нямаш време, не си го слагай на сърце Wink
ако Едже се събере с Мелек нямам нищо против да се доближат много близо до Киво Peace
техните сериали са ми най любими Heart Eyes

хубав ден bouquet

# 700
  • Мнения: 18 619
Добро утро, дружки!  Hug Hug Hug
Да ни е честит рождения ден на нашето красиво и талантливо момче  Heart Eyes Да ни е живо и здраво и да ни радва все така! Аз вярвам в него!
Честит Рожден Ден Киво!  Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 1 072
Привет Hug

Фенче Heart Eyes Hug, Айра Heart Eyes Hug, Снежка Hug, Тара wavey

Честит рожден ден на нашето момче Heart Eyes Да бъде жив и здрав и щастлив в личния си и професионален живот Heart Eyes



Айра Heart Eyes Hug, мерси за колажите newsm51 Задачата е изпълнена Wink

Хубав ден Hug Да пийнем по едно с Киво/Сеит Wink Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 18 703
Привет bouquet
Фенче Heart Eyes Hug
Миси Heart Eyes Hugназдраве Wink

Да ни е жив и здрав и много щастлив Киво!!

и тук да ги сложа Wink



# 703
  • Мнения: 1 072
Aйра Heart Eyes Hug, хайде честито Wink Поздрави ни в туитър, тази година и нас Wink Heart Eyes

Преводът е през гугъл, но става ясно Wink

http://www.twitlonger.com/show/n_1sno153

Скрит текст:
Здравейте всички,
аз съм възникнат така, казах си аз, шоу не ми харесва стила на поведение. Вие вече сте по-добре от мен, аз ме уведомите ..
Така че може би близостта можете да очаквате в тази платформа не мога да ти покажа. Чувствах се като място, където на време мога да чуе гласа ми в гнева ми от време тук и аз използвах това.
Me, моля, изчакайте за това, защото всеки се движи с нас, за да бъде в състояние да направи укор оттук заедно в тази трудна обстановка е утешително, макар и малкото, че ние живеем с лупа да ме .. Но днес има само една цел на моето писане за вас. Днес е рожденият ми ден. И аз исках да разнообразите деня си с вас. Всеки човек иска да си спомня за щастливите дни, но аз съм от моето семейство и близки среда, моята страна и живот в много части на света, искам да знаеш, че ме колко щастлив ме съобщението от спомням теб .. благодаря на всички вас индивидуално, че имате нещо добро

# 704
  • Мнения: 432
Здравейте, момичета  Hug Честит да е рожденника, да е здрав, щастлив, влюбен и обичан!  Tada

Скрит текст:

 Crazy Crazy Crazy

Последна редакция: вт, 27 окт 2015, 16:35 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт