Отговори
# 720
  • Мнения: 18 683
Tерзи bouquet

Айра Heart Eyes Hug, май го няма Берк, да се беше появил досега Wink Продължаваме да опознаваме семейство Татлъту Wink Този с ризата е братовчед на Киво Wink Иначе за въпросите, рускините ги интересува, аз ще съм хепи Laughing



ами той все едно, че му е брат, толкова си приличат Peace
пове4е отколкото с родните му братя Simple Smile

# 721
# 722
  • Мнения: 1 072
"К за сърце" Heart Eyes Ами обичат се хората Heart Eyes Не ми харесват ботушите й, но иначе много готина снимка, предполагам на финала на купона Heart Eyes

С Мехмет Ердем, на заден фон ми се струва, че е Керем Чатай Wink Било е фирмено-приятелско парти Simple Smile

# 723
# 724
  • Мнения: 8 545
Добро утро!  Hug Hug Hug


Скрит текст:

Благодаря ви за споделеното, момичета, няма да ви изреждам поименно, че ще пропусна някого. bouquet bouquet bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

АйрреHug ок, с Мелек може, ама сама да не се доближава до патрона. Peace Praynig Mr. Green

ГоспожатаHeart Eyes теб няма как да те пропусна, след такова дълго отсъствие.  Heart Eyes bouquet Липсваш на темата и очаквам да бъдеш по-редовна, моля! Praynig Hug А и ново гнезденце ни трябва. Wink

Честито на патерица на Къванч.  bouquet  Да е жив, здрав, щастлив, разбира се, и успешен в личен и професионален план.  Heart Eyes Hug Praynig



Хубав ден на всички! bouquet Hug bouquet

# 725
# 726
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте!

Нямах време за съжаление... Изпуснала съм gospojata  Hug. Толкова се радвам да я видя сред нас и се надявам да е за постоянно... love001

Kıvanç Tatlıtuğ yeni yaşını kutladı

Башак Дизер е оргнизирала партито. Първоначално купона е бил в клуб Cecconi's Istanbul


Клубът е бил напълно затворен за рождения ден. От известните са присъствали Зейнеп Бешерлер - Емир Ичгьорен, Ясемин - Иззет Йозилхан, Седеф Авджъ - Къванч Касабалъ, Баръш Фалай, Ръза Коджаоулу, Мехмет Ердем, Берк Ерчер и Танем Сивар. Аз на снимките виждам и Дениз Маршан, и Уесли С., а също и съпругата на Баръш - Есра Ронабар

Най-интересната подробност от вечерта е тортата с форма на 8. Не знам какво е имала предвид Башак - знак за безкрайност заедно с надписa Love you, но журналистите я свързват с ролята на Къванч от Езел - Секиз (осем), което било и щастливо число. (не съм гледала сериала и не разбрах дали на Къванч или на героя  Embarassed). В 0:00 свещите са били духнати и първо го е поздравила Башак. След това Къванч е взел микрофона и заедно с Мехмет Ердем са пели песента "Хаким Бей"


Баръш Фалай също е пял (за неговия репертоар, журналистите мълчат  Laughing). След това гостите са напуснали заведението с ВИП минибуси и са продължили в клуб Ацтек


На излизане от клуба, на въпрос на журналистите как е преминал РД, Къванч е отговорил: "Благодаря, премина много добре. Много приятно. Всички мои приятели бяха с мен, всички които  обичам. Приятелите са най-ценното нещо на света"...

Последна редакция: чт, 29 окт 2015, 14:59 от tara_lezhka

# 727
  • Мнения: 1 072
Привет Hug

Много снимки, много новини, но искам още Simple Smile Тара bouquet, Терзи bouquet, Снежка bouquet

Значи стана ясно за осмицата, ролята на Секиз и освен това любимо число Wink Башак най-добре знае като организатор Simple Smile Берк ми липсва на снимките Sad Джем също е присъствал, видях го на някакви снимки. Двете сестри дали са присъствали newsm78 Сигурно не.

Ето и малко видео

https://vk.com/kurtseyt_official?z=video-59313557_171832975%2F9ee1712976a4e8bec9

# 728
  • Мнения: 18 683
Привет и от мен Hug
Снеже HugТерзи bouquet
Тара много ти благодаря за превода bouquet
Миси Heart Eyes Hug, и аз искам още снимки от купона, или пък видео как Киво пее песента от КГ Wink
тая 8-ца ми е малко тъпо да я свързват със Секиз(на всичкото отгоре Секиз го занулиха Confused), по скоро да е късметлийско число. Плюс това ролите на Киво са 8 Peace

Последна редакция: чт, 29 окт 2015, 19:11 от Airra

# 729
# 730
  • Мнения: 1 072
Айра Heart Eyes Hug, Берк Wink+Джем Simple Smile За осмицата те си знаят, последната роля и без това не беше много успешна Peace, надявам се по-късно да стане ясно Wink







Така горе долу като знам гостите ми е е по-лесно да ги проверя в мрежата, може пък и да имаме късмет и някой да качи пеещия Киво Wink Simple Smile

Терзи bouquet

Снимките за от Зорлу шопинг център. Може и още фенове да са се снимали, ще проверя;-)

Последна редакция: чт, 29 окт 2015, 22:09 от Miss60

# 731
  • Мнения: 18 683
Миси Heart Eyes Hug, може да спиш спокойно и Берк се появи на хоризонта Wink
И двамата братя са били на купона, значи не е скаран със сем. си  Whistling

лека ве4ер Hug

# 732
  • Мнения: 8 545
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Тара, Терзи, Мис, Айрра, bouquet bouquet bouquet bouquet


Леля е потресаваща с тази рокличка в комбинация с ботушките. #Crazy Mr. Green Laughing

Подробностите за купона, преведени от рускините. bouquet Hug

Цитат
Кыванч Татлытуг отпраздновал свой 32-ой день рождения. На вечеринке, которую организовала Башак Дизер, присутствовали друзья и близкие актера.
Кыванч Татлытуг отпраздновал свой День рождения в районе Асмалисмекит, в заведении "Soho Cecconi’s". Для вечеринки, которую организовала Башак Дизер, ресторан был закрыт. На вечеринку, припоздав, пришли такие известные лица, как Зейнеп Бешерлер, Эмир Ичгорен, Ясемин и Иззет Озлихан, Седеф Авджи, Кыванч Касабалы, Барыш Фалай, Рыза Коджаоглу, Мехмет Эрдем, Берк Эрчер Танэм Сивар.
Торт, приготовленный актеру был в форме цифры "8".
В сериале "Эзель"актер исполнил роль Секиза, а "Секиз" с турецкого переводится, как "Восемь". К тому же, цифра 8 считается одним из тех числе, которые приносят удачу актеру. Свечи актер задул в 00:00 и первой актера поздравила Башак Дизер.
Ясемин Озлихан со своим кожаным платьем и длинным разрезом стала самой заметной особой вечера.
После того, как актер задул свечи, он взял микрофон в руки и вместе с Мехметом Эрдемом спел песню Хаким Бей" (Господин Судья). И Бараш Фалай той ночью пел. После вечеринки актер со своей невестой выходил из заведения и был замечен репортерами, когда садился в VIP автобус. Вечер же возлюблнные продолжили в заведении "Азтек", которое находится в Османбее. На выходе у актера спросили о том, как прошла вечеринка, на что Кыванч ответил: "Все было замечательно, все мои близкие были рядом со мной, я люблю их всех".

https://vk.com/kivancoyku  bouquet



Ако нямате нищо против, мога да пусна новата тема, ако до довечера нямаме друга?! Hug Hug Hug

Приятен ден ви желая! bouquet bouquet bouquet

# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт