Мнение за детски колички

  • 22 742
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз видях скоро Чиполино Лола, която е пълно копие на Чико пикап, наистина ми хареса много, вдигнах я и ми се видя лека, въпреки, че я дават, че тежи 12кг. и Чиполино Бевърли не е лоша  Grinning
Този модел Пуки е с много малки гуми и ми се струва че возията ще е като в каруца  Wink

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
най добре като се роди бебето да отидете на Илиянци в склада на Чиполино, ако не се лъжа склада е 3550 и е близо до централния вход в една от малките улички близо до Китайското. Там има почти всички модели на Чиполино а не като в магазините по 2 или 3 модела и можеш да избереш разцветките. Те между другото магазините от там пазаруват. Освен това има и модели на Бейби  Мах, който аз си купих. Направо е супер новия модел. Коша се сваля и става на кошница, дръжката се върти от двете страни, гръбчето е с 3 положения, 6 колела, 4-те позиции със спирачки, сгъва се количката, има чувалче за краката, сенника е голям с прозорче има и джоб, има чанта и голям кош за покупки и всичко това го взех преди 1 месец за 124 лева
Освен това там има столчета за кола, активни гимнастики, дъждобрани, проходилки, кенгура и много много др.




Ти наистина ли се набута да купиш Бейби Макс  Confused
Една моя позната има количка с тази марка, багажника и се счупи, дръжката едвам издържа на напрежението при качване по бурдюри, а за скърцането на конструкцията няма да коментирам. Дано си случила на някоя свясно направена. За мен това са най-НЕкачествените колички на нашия пазар  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 014
Моята количка е CHICCO C1 и колелата й не са от големите, но съвсем спокойно преминавам бордюри, а павираните улици са ми любими за приспиване (за калдъръмени улици нямам представа, тука нямаме такива, освен в стария град Wink)

# 18
  • Мнения: 2 242
Пепино http://www.arti.pl

Страхотни амортесьори, големи гуми (като танк е, минава навсякъде), от леките комбинирани (11-12кг), другите екстри си ги пише в сайта. Във форума има доста мнения за тази марка, както има и ужасно много теми за избор на количка.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Къде ги продават тези Арти?

# 20
  • Мнения: 46 520
Къде ги продават тези Арти?

В Търговския център в Люлин, в "Царството на детските стоки" на Константин Величков и в едно магазинче с/у МА  Simple Smile

И ние сме с такава, невероятна е  Hug

# 21
  • Мнения: 2 242
Къде ги продават тези Арти?

http://www.stefi.biz/index.php?action=show_desc&product_id=169
в този он-лайн магазин намерих по-новият (и скъп) модел

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21159.0
една форумска тема, къде мамите са намерили Пепино

Нашата я взехме от К.Величков, но после на Люлинското Кооперате видях същата с около 60лв по-евтина Twisted Evil

# 22
  • София
  • Мнения: 85
Къде ги продават тези Арти?

В Търговския център в Люлин, в "Царството на детските стоки" на Константин Величков и в едно магазинче с/у МА  Simple Smile

А можете ли да ми кажете къде се намира този търговски център в Люлин и по принцип къде в тези три магазина има най-голям избор? И на мен много ми харесаха тези колички, видях ги на К. Величков.

# 23
  • Мнения: 46 520
Търговски център Люлин  Simple Smile

Аз само там съм влизала, имаха доста модели и хубави разцветки  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 284
Търговския център е при пазара в Люлин до дискотеката незнам как се казваше той е на 3 етажа на най долния има колички и детски дрехи, но са по малко от магазина на Стефи

Общи условия

Активация на акаунт