"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-8

  • 16 518
  • 715
  •   1
Отговори
# 660
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Привет на диспансера. Hug Hug Hug
Нещо лятото настъпва и слаба работа да сме на линия,еле па Я. Flutter

# 661
  • Мнения: 16 938
Биби малко така. Hug Hug Hug Hug

# 662
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Гледам коментирате КСШ... И аз понеже все се включвам неподготвена навсякъде,ето ме и по този въпрос Mr. Green
Впечатления още нямам,понеже хванах малко от първия епизод,а снощи не успях изобщо.
Киво визуално на мен не ми харесва в тази роля,също както и в ЗП,допреди да се подстриже Peace Но иначе играта му е еднакво добра навсякъде,където съм го гледала.Та е така и в КСШ.
Обаче...
Наивната главна героиня  Thinking ами може актрисата да е добра,но това не е типа роли,който харесвам.Отбива ми желанието да гледам нататък.Кара ме да си мисля,че историята ще е сълзлива...
Грабват ме силни жени с характер-Бихтер в ЗП,Аси,Фера в АФК,Ейшан в Езел...

Та за Мюрвет-значи тя ще бъде със Сеит? И тя ли е подобие на Шура?
Много искам да я видя двойката Киво-Фахрие Heart Eyes Но тръпката да си чакам епизодите по ТВ-то ми е приятна,затова няма да избързвам да го гледам в нета.

# 663
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526







Маман  Hug Hug Hug Hug Hug

# 664
  • Мнения: 16 938
Ирче страхотен клип. Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 665
  • Мнения: 1 786
Маргарита,  Hug

В филма Шура е 16 годишно девойче отглеждано под внимателните грижи на майка си и баща си, което за пръв път стъпва на бал и там среща Сеит. Според мен няма как да не е наивна.  Peace Но в никакъв случай не е слаба и това те първа ще ни бъде показано, си мисля.  Peace

Що се отнася до героини, които са ми най- най - анти това са Бихтер и Ейшан (това, което съм видяла от тях, де). И двете просто плащаха цената на грешките си. Едната се ожени за старец от инат, суета и меркантилност и взе, че се влюби в племеника му, щото при такъв мъж до себе си все някъде трябваше да насочи вълненията и копнежите на младото си сърце и за нещастие този някой беше Бехлюл. Грам милост нямам към нея.  Peace Ейшан, от нея много малко съм гледала, защото самата актриса ми е несимпатична, ама и тя също изплащаше сметката за грешната си преценка и избор. Това не се нарича сила на характера, а карма. За Ейшан мога да се съглася и на чужди мнения, но Бихтеееер.  #2gunfire

# 666
  • Мнения: 5 109
Има ли нормалнииииииии  Party Party Party Party Party

# 667
  • Мнения: 11 820
"Аз съм просто човек"  smile3544 smile3544 smile3544 newsm20 Евала  Crazy

# 668
  • Мнения: 21 201
Гледам коментирате КСШ... И аз понеже все се включвам неподготвена навсякъде,ето ме и по този въпрос Mr. Green
Впечатления още нямам,понеже хванах малко от първия епизод,а снощи не успях изобщо.
Киво визуално на мен не ми харесва в тази роля,също както и в ЗП,допреди да се подстриже Peace Но иначе играта му е еднакво добра навсякъде,където съм го гледала.Та е така и в КСШ.
Обаче...
Наивната главна героиня  Thinking ами може актрисата да е добра,но това не е типа роли,който харесвам.Отбива ми желанието да гледам нататък.Кара ме да си мисля,че историята ще е сълзлива...
Грабват ме силни жени с характер-Бихтер в ЗП,Аси,Фера в АФК,Ейшан в Езел...

Та за Мюрвет-значи тя ще бъде със Сеит? И тя ли е подобие на Шура?
Много искам да я видя двойката Киво-Фахрие Heart Eyes Но тръпката да си чакам епизодите по ТВ-то ми е приятна,затова няма да избързвам да го гледам в нета.

Неееееее, бяха пълни антиподки, много си ги харесвах със Сеит и им се кефих на макс, а епизодите с тях най си ги харесвах от всички в Истанбул.
Няма Joy Инче. Hug
Бихтер и аз никак, ама никак не я харесвах, за Ейшан нямам мнение, защото Езел го мярках отвреме навреме и не го следях.
Допреди да загледам Завръщане Джансу ми беше напълно безлична, сега вече ми е леееееко симпатична.
Биби, Hug не знам какво лято е при теб, но при мен е студ на фуниики, мрачно Rolling Eyes и дъждовно. Cry

# 669
  • Мнения: 18 785
Чшшш оууу с тия сериали ще ни турнат катанеца  Naughty с прахосмукачка ще ни дръпнат даже няма да ни метат

# 670
  • Мнения: 11 820
Те затуй на трият от не сме тема за сериали  ooooh!

# 671
  • Мнения: 18 785
Ми да требе сме простачки и подигравачки да сме по темата

# 672
  • Мнения: 1 786
Ми да требе сме простачки и подигравачки да сме по темата

И да пием кафе  Simple Smile

# 673
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ауууууууууууу.... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Щеркооо, тенк ю, тенк ю, тенк ю  love001  love001  love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Както винаги перфектен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И няколко секунди по дълъг от на систъра smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 674
  • Мнения: 11 820
Клипъ е трепач  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт