"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-8

  • 16 519
  • 715
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 18 785
Ми да требе сме простачки и подигравачки да сме по темата

И да пием кафе  Simple Smile


Еми да  Peace
Те за тва ни натириха от сериалите,че пиехме кафе и спамехме,а сега обратното и ще ни резнат квитанцията

# 676
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ми да требе сме простачки и подигравачки да сме по темата
[/quote]
smile3521 тЪка е ...
Чейте тогаз да простея малко и да ви покажа себЯ Mr. Green


# 677
  • Мнения: 21 201
Не знаех, че ни трият, защото пишем за някои сериали(явно Зиз вчера е имала предвид вашите постове по някои други, които обсъждахте назад, сега ми стана ясно). Peace Лично аз за първи път си позволих коментари за сериал Peace и то заради Киарчето, която го следи, не знаех, че не бива. Peace
Тогава какво е разрешено да се пише тук, newsm78 интересно ми е да разбера?! Thinking

# 678
  • Мнения: 1 786
Не знаех, че ни трият, защото пишем за някои сериали(явно Зиз вчера е имала предвид вашите постове по някои други, които обсъждахте назад, сега ми стана ясно). Peace Лично аз за първи път си позволих коментари за сериал Peace и то заради Киарчето, която го следи, не знаех, че не бива. Peace
Тогава какво е разрешено да се пише тук, newsm78 интересно ми е да разбера?! Thinking

Да и на мен. Не знаех, че нарушавам правилата. Извинявам се и преустановявам.  Peace

# 679
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Лично аз не знам, но потребителските групи са предполагам нещо като спамо-чат, за това има раздел- Романтични сериали.
И за това предполагам се трият постове  Thinking
Само давам предположения, не съм сигурна  Peace

# 680
  • Мнения: 18 785
Вчера бяхме на 48-49 страница днес къде сме Joy

За нас не е проблем ама не сме в раздел сериали тъй че явно затова ни бършат

# 681
  • Мнения: 1 786
Е, то като две приятелки седнат на кафе, не си ли говорят и за любими сериали.  Rolling Eyes

# 682
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И аз не знам кво е, ама знам, че трият и не е добре. Аз нямам време, ама някой видял ли е какво се трие въобще? Rolling Eyes
Никаква представа нямам какво е спам тук и какво е по темата. ooooh!
Само знам, че принципно може да трият емотиконни вериги без текст. Peace

# 683
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Е, то като две приятелки седнат на кафе, не си ли говорят и за любими сериали.  Rolling Eyes
Ми Киарче, ако ви забършат ще си проличи  Joy Joy Joy

# 684
  • Мнения: 11 820
Е, то като две приятелки седнат на кафе, не си ли говорят и за любими сериали.  Rolling Eyes
тц  Naughty говорят за какъв сорт кафе обичат да пият

# 685
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Е, то като две приятелки седнат на кафе, не си ли говорят и за любими сериали.  Rolling Eyes
тц  Naughty говорят за какъв сорт кафе обичат да пият
Баш  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
И за мъже бе, и за мъже  Joy Joy Joy

# 686
  • Мнения: 18 785
както и да е  Peace споделихме само какво може да е, вие си преценетв кой какво да пише и дали ще продължат да ни трият  Peace

# 687
  • Мнения: 21 201

Аз пък ако Зиз вчера не беше споменала, че и тук се трие нямаше и да разбера. Rolling Eyes
Нито знам какво сте писали, нито пък какво са трили.
Гледах на първа страница на подраздела за тема с общи правила, но не открих такава.
Ясна е работата за мен, че, ще се огранича до минимум и тук както направих, и в къщлето ни.

# 688
  • Мнения: 18 785
Еми говорете си каквото искате, но ако кажат нещо после да не скърцате

# 689
  • Мнения: 1 786
Еми говорете си каквото искате, но ако кажат нещо после да не скърцате

Що се сърдиш, бе, душа.  Hug Ние само питаме кое точно трият, та да не го говорим.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт