"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 16

  • 37 504
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Въпроса ми не беше свързан с "вярвате ли във врачки", а дали това наистина може да са ранни симптоми на бременност

# 61
  • София
  • Мнения: 8 131
НЯМА толкова ранни симптоми на бременност! Писано е хиляди пъти.

# 62
  • Мнения: 135
Ами Силвия,мисля че бях изчерпателна..докато не ти закъснее освен на врачка да идеш ,от другаде няма как да разбереш.Писано е хиляди пъти,че преди закъснение няма как да се разбере..Друго нещо са тези глупави симптоми ,които всички си измислят..Ние с мъжа ми като започнахме да бебеправим и цикъл ми се промени и ред други неща..истинските симптоми започват след закъснение,да не говорим,че има и жени без такива.Аз със първата бременност не разбрах нищо,зацапа ми(кафеникаво течение),сметнах го за цикъл,на другия месец не ми дойде и си направих тест, оказа се ,че съм била във втория месец.Така че саmа си направи изводите..

# 63
  • Мнения: 3
Благодаря за отговора. Предполагам знаете, че всяка жена се вълнува дали  се е случило, освен при тези, които не са планували и да, тези "глупави" симптоми може да са от вълнение, от очакване.

# 64
  • София
  • Мнения: 8 131
То е ясно. Но просто няма никакъв смисъл от този диалог. Единствено времето ще покаже.

# 65
  • Враца
  • Мнения: 800
Главата може да те боли от всичко, защо изведнъж като започнете опити за бебе и си мислите, че е симптом на бременност така и не можах да разбера. А безсънието определено е от вълнение и от мисли дали е станало, или не.
Едно и също си пишем тук на всяка страница имам чувството. Бъдете търпеливи, защото от нетърпение, много мисли и надежди после разочарованието е огромно (от личен опит ви го казвам).

# 66
  • Мнения: 11
Благодаря ти за труда, Денси!   bouquet
Дано повече потребители започнат да четат първия пост!  Mr. Green


Здравейте нова съм и искам да споделя с вас,и се надявам да ми помогнете? Работата  е там,че с мъжът ми се опитваме да имаме бебе от близо 2 месеца,по-принцип преди цикъл имам кафеникаво течение, но този месец не се появи, искам да попитам може ли това да е знак,че съм бремена? Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 540
Щом има редовни опити винаги има шанс,но си чакайте закъснението ние няма как да знаем какво се случва в тялото ви.

# 68
  • София
  • Мнения: 8 131
За това кафеникаво течение се посъветвай с лекаря си. Може да показва нисък прогестерон.

# 69
  • Мнения: 135
На мен всичките ми 3 бременности са планувани и желани Силвия и аз съм си търсила какви ли не симптоми(последния път),но не и 8 дни преди цикъл.Първия и втория път забременях от раз,а тази бременност я чаках 10 месеца.Никой не те напада,мисля че си достатъчно интелигентна за да си се интересувала ,също така и прочела предишните постове на момичетата и да си разбрала ,че няма как да имаш симптоми.Разбирам еуфорията ти от случващото,но като нямаш 1 седмица търпение,как ще имаш 9 месеца  Peace

# 70
  • Мнения: 38
Закъснява ми вече 6 дни ! По времето когато трябваше да е цикъла ми ми прокървя малко само по тоалетната хартия следващите два дни също имах леко зацапване само  по тоалетната хартия след това нищо .... гърдите ме болят само ! Иначе си правих тест за беменност но от ефтините Lady test  където  ми се появи бледа втора черта .... Другата седмица съм на лекар но все пак се обръщам към вас дали има вероятност да съм бременна ... Гади ми се само от кафето сутрин ... нямам идея кога настъпват симптомите но за момента нямам такива ...  Thinking иначе по мои изчисления ако съм бременна в момента съм във  5 г.с

# 71
  • София
  • Мнения: 7 645
Повтори теста с някой по-хубав или пусни кръвен тест за бременност, за да ти се потвърдят съмненията, почни фолиева киселина да пиеш и си чакай прегледа. Дано е това, което искаш Simple Smile
А за прокървяването, ако все още го има, отиди по-рано на лекар, защото не е добре и може да се наложи прогестеронов препарат, лекар ще ти каже има ли или няма нужда! преди това обаче, повтори теста, за да си сигурна

# 72
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Ако си в 5 г.с и лекар ще може да потвърди.Кървенето не е симптом на бременност.Хубаво е поне че бледата черта не те кара да се радваш,т.к е още рано.Така говоря от горчив опит миналият месец иамх положителни тестове с бледа линия закъснение седмица и зацапването което описваш и ми дойде.Имала съм биохимична бременност.А с първата ми нямах зацапвания и болки и никакви симптоми само наедрели гърди.И ден преди М две ярки черти еднакви,сега чертите са за трети клас.Успех просто съвет, не се настройвай никак за сега  Peace

# 73
  • Мнения: 38
Ако си в 5 г.с и лекар ще може да потвърди.Кървенето не е симптом на бременност.Хубаво е поне че бледата черта не те кара да се радваш,т.к е още рано.Така говоря от горчив опит миналият месец иамх положителни тестове с бледа линия закъснение седмица и зацапването което описваш и ми дойде.Имала съм биохимична бременност.А с първата ми нямах зацапвания и болки и никакви симптоми само наедрели гърди.И ден преди М две ярки черти еднакви,сега чертите са за трети клас.Успех просто съвет, не се настройвай никак за сега  Peace


Габриел благодаря ти опитвам се да не го мисля много много ... то тъй или иначе каквото е станало станало  Sunglasses така че просто ще изчакам до другата седмица и ще ида на лекар .... ако има бебче ще съм много щастлива мама ако няма пак ще поработим  Hug

# 74
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Стискам ти палци мила за една здрава бременност, ако сега я наяма то следващият път.Господ знае кое най добре за нас,така че каквото и да е приеми го че е най-доброто за тебе в момента и бъди щастлива.Стискам ти палци още веднъж  Hug

Общи условия

Активация на акаунт