"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 16

  • 37 527
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 71
Момичета, два теста - и двата положителни  
Честито!

# 76
  • Мнения: 194
Здравейте отново..
Пак съм аз Grinning
Утре ми и датата на менструацията. Всичко е нормално, този път дори нямам ПМС, чувствам се нормално, дори учудващо не съм нервна.
Това, което ме притеснява е телесната ми температура, от няколко дни е 37,2, като снощи вечерта се повиши на 37,4, не ми е по-студено, а напротив-"обливат" ме горещи вълни  Laughing
Днес сутринта си беше нормална 36,8 ... а усещам, че от следобед до вечер се покачва.
Искам да уточня, че нямам възпаления, урината ми е чиста, нямам никакви оплаквания общо взето Simple Smile
Обикновено ТТ ми се повишава по време на ову.
Някой друг да забелязва такава температура?
Отдавате ли го на големите жеги?
Хубав ден и целувки! Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 7 645
И при мен ТТ е по-висока през деня спрямо Базалтовата, това е нормално. От топлото време е, привечер ми е почти всеки ден около 37, важното е как се чувстваш, а не колко имаш. А за цикъла е важна БТ
Дано да не ти дойде менструацията, стискаме палци

# 78
  • Мнения: 194
Благодаря ти Brayda за бързия отговор!  Hug
А дано не дойде лелчето  Mr. Green
Иначе на мен ми се вдига в ову 2-3 дни, но после си се връща към нормалната ми - 36,5
Абе засега го отдавам на жегите, пък ако е от бременност тъкмо хубавата изненада ще е още по-хубава и още по-изненадваща.
Стискам палци на всички! Става ми много хубаво като видя някой да се похвали с двете чертички, така че вече само такива приятни новини!  Praynig

# 79
  • София
  • Мнения: 7 645
По принцип БТ трябва да се вдигне след О и да се задържи висока през целия период до менструацията. В деня в който спадне, най-често идва цикъла. За това и се казва, че графиката на БТ има двифазност - Температурата е по-ниска преди О, следва лек спад и овулация и след това повишение, като разликата между Т в първата половина и във втората е около 0.4градуса. - по това съдим, че овулация е имало и т.н.т.

# 80
  • Мнения: 1
Здравейте момичета искам да се консултирам с Вас по даден въпрос. Та въпроса ми е възможно ли е да съм бременна след като ми закъснява с 15 дена въпреки, че съм си направила тест и е показал отрицателен резултат. И ако не съм бременна на какво може да се дължи закъснението на МЦ?

# 81
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако си направила тест на 15 дни закъснение, то не може да си бременна!
Принципа е, че ако закъснява с повече от 10 дни и тестовете са отрицателни е хубаво да се отиде на лекар и той да каже на какво се дължи.
закъснението може да е от много неща  - от стрес до киста или хормонален проблем.

Потърси лекар и късмет

# 82
  • Мнения: 34
Здравейте момичета. Имам следното притеснение: този месец ми дойде с 2-3 дни зкъснение, което зя мен е необичйно ,дори без болки , а по принцип имам страшно болезнена М. Първото денонощие тече розово много оскъдно \тов никога не ми се е случвало\ след което премина УЖ в нормална М - тече си в нормален цвят но е една идея по слабо. Да се надявам ли на нещо или........? Благодаря.

# 83
  • Мнения: 1 540
щом ти е дошло не мисля,че има нещо.Дано другия месец да се получи   bouquet

# 84
  • Мнения: 311
щом ти е дошло не мисля,че има нещо.Дано другия месец да се получи   bouquet
newsm10

# 85
  • Мнения: 194
Днес ми е деня на менструацията, но вместо нея се появи бяло течение, доста воднисто. Страх ме е да направя тест, преди няколко дни беше отрицателен.
Според вас време ли е за тест?

# 86
  • Мнения: 1 540
Според мен изчакай още няколко дни,не бързай с теста.

# 87
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Изчакай закъснение и то най-добре седмичка.От личен опит го казвам видях миналият месец на датата две черти и на седмия ден ми дойде.Казвам го защото разочерованието е голямо, ако видиш нещо или пък не в деня на М.

# 88
  • Мнения: 135
Прави тест,и да е отрицателен не ти пречи да повториш след няколко дни ,ако все още няма цикъл..Успех

# 89
  • Мнения: 31 365
Няма нужда от много чакане, имаш ли закъснение може да се прави тест.

Общи условия

Активация на акаунт