НВ-ВМХ, част 90 - за здравословното хранене

  • 43 875
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 214
Вит. Д на Суонсън е 20 лева, 250 бр. по 5000 единици. http://swanson.bg/index.php?m=320&swanson=1&cat_mebeli=4 … amp;swanson_id=30

# 706
  • София
  • Мнения: 10 858
Ха, Риъл, благодаря за този линк  Heart Eyes И други благинки си открих  Hug
Марката съм я виждала в Айхърб, но май нищо не съм взимала от нея ... Добра ли е?

# 707
  • Мнения: 195
И аз щях да питам дали тази марка вит.Д е добра? Пия вигантол, защото му е добра цената.
Видяхте ли Инес Субашка стартира от днес 30 дневно предизвикателство? Макар и виртуално смятам да се включа.Явно последно време това с предизвикателствата е хит.

# 708
  • Мнения: 6 347
И аз бих използвала Суонсън за някои продукти, защото, ако не знаете, митницата започна отново да събира ДДС на поръчки над 30 лв. #2gunfire Ще трябва да се поогледам какво би могло да ми свърши работа.

# 709
  • In transit
  • Мнения: 12 020
bariksto, пробвай да и предложиш да изгледа тези филми. https://www.youtube.com/c/LowCarbDietBG?gvnc=1 По специално "Ниско въглехидратната диета" и "Дебела глава" Моят син, който е на 18 след като ги изгледа сам реши да се храни така. Може и при вас да има ефект.

Блгодаря. Някой знае ли защо няма субтитри "Дебела глава" ?
има, просто трябва да ги зададеш ръчно от бутончетата долу вдясно. (настройки и субтитри)

Eva_bg , кокосовото масло мирише силно само докато пържиш с него, след това не остава никаква миризма.  Peace

# 710
  • In transit
  • Мнения: 12 020
И аз бих използвала Суонсън за някои продукти, защото, ако не знаете, митницата започна отново да събира ДДС на поръчки над 30 лв. #2gunfire Ще трябва да се поогледам какво би могло да ми свърши работа.
Шоки, това откога? Че чакам една поръчИЦА  Grinning
Скрит текст:
Онзи ден получих 2 пакета и нямах проблеми

а суонсъна, не са лоши, но не всичко им е хубаво според мен. Иначе проверявайте и по фитнес магазините има доста добавки на прилични цени, примерно тук: http://fitness1.bg/

# 711
  • Мнения: 20 235
, ако не знаете, митницата започна отново да събира ДДС на поръчки над 30 лв. #2gunfire
Имало е период когато не са ли, явно съм го изпуснала  Thinking

# 712
  • Мнения: 7 795
и аз се чудех кога не са ги събирали, не че са ами ходили някога на митницата, ама то сега с тоя скъп долар всичко ли ще минава от там  Rolling Eyes

# 713
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз се въздържам вече от поръчки в Айхърб. Всичко си взимам от тук, остана само К2 да си намеря. Скъпо излиза определено, или най-малкото не е така изгодно, както беше.
Имам спомени, че сме коментирали някакъв К2 из нашите аптеки, какъв беше, да ме подсетите?

Мики, благодаря и на теб за линка, ще поразгледам ...
Като цени са малко по-високи от ББ тийм, специално на моят протеин де. Другите не знам.

# 714
  • Мнения: 6 347
От близо 2 години всички поръчки пристигаха в пощата. Сега обаче имах 3 поръчки, едната на стойност над 30 лв - оказа се, че тя дойде в пощата, но ме извикаха за една за 26 лв. Rolling Eyes Разбрахме се, че е грешка, само дето ми удържаха такса 1,50 лв, която не можаха да оправдаят с нищо. Но имайте предвид, че явно вече гледат по-внимателно - мен сигурно е трябвало да ме извикат за по-скъпата поръчка, но са сбъркали, така че отървах ДДС-то, но вече ще имам едно наум.

# 715
  • Мнения: 84


Блгодаря. Някой знае ли защо няма субтитри "Дебела глава" ?
[/quote]
има, просто трябва да ги зададеш ръчно от бутончетата долу вдясно. (настройки и субтитри)
[/quote]

Оффф намерих ги вече,много съм невежа  Confused

# 716
  • Мнения: 20 235
Щях да похваля един сайт от който си взех последно Магнезиев цитрат, беше най-евтино - 23 лв. и доставката е безплатна за суми над 20 лв. Обаче са вдигнали цените  Confused
http://nitrotiger.com/products/now-magnesium-citrate-200mg-100-t … roduct_32681.html
А какъв куриер ми го донесе - напомпан батка.... Crazy

# 717
  • София
  • Мнения: 10 858
О, Леми, в този сайт цените наистина са добри, благодаря, че сподели   bouquet
гледах си протеина

Шоки, да те помоля да ме подсетиш кой беше К2, който се намираше из нашите аптеки  Praynig

Аз пуснах една поръчка от Суонсън сайта, да видим.

# 718
  • Мнения: 1 167
Вив, ти колко протеин пиеш на ден?

# 719
  • София
  • Мнения: 10 858
Една доза, след тренировка. Рядко по две, ако не съм имала нормално хранене през деня и ми е много малко протеина общо.
Е, понякога просто си забърквам и за десерт, но това е под сурдинка и не е често Wink

Общи условия

Активация на акаунт