Симптоми на бременност !

  • 5 753
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Момичета случи ми се нещо много странно днес... сутринта имах кафеникаво зацапване и риших че до тук бях с мечтитетоя месец да се окажа бременна сложих си превръзка и така .... преди малко отивам до тоалетната и гледам на превръзката няма нищо както и по тоалетната хартия  може ли някой да каже на какво се дължи дали ще ми дойде .. знам че не сте лекари но все пак имали надежда още да съм бременна

# 16
  • Мнения: 6
Здравейте, бих искала да ви попитам дали някоя от вас знае да ли псориазисът се предава от баща на дете? Случаят е следният, на моят приятел му откриха псориазис, но в следствие голям стрес. Никой в неговото семейство, роднини няма това заболяване. Да ли ако си имаме бебе както мислим то би могло да има да му се предаде? Моля кажете мнение ако сте запознати или знаете нещо, ще ви бъда благодарна.

# 17
  • София
  • Мнения: 107
Момичета случи ми се нещо много странно днес... сутринта имах кафеникаво зацапване и риших че до тук бях с мечтитетоя месец да се окажа бременна сложих си превръзка и така .... преди малко отивам до тоалетната и гледам на превръзката няма нищо както и по тоалетната хартия  може ли някой да каже на какво се дължи дали ще ми дойде .. знам че не сте лекари но все пак имали надежда още да съм бременна

Да разбираме , че си бременна? Не писа повече какво стана след закъснението на цикъла.
По принцип при бременност е възможно на датата на която трябва да ти дойде МЦ да имаш зацапване.
Пиши какво стана миналия месец, дойде ли ти или не, или сега този месец чакаме хубавата новина?

Общи условия

Активация на акаунт