Отговори
# 15
  • Мнения: 598
Мерси за темичката!
За кончето/гривничка на ръчичката, ако вярвате в това, слагайте. Суеверие е, нали знаете? Аз не съм слагала, но кой както си реши. Реално е едно конче прежда, червена.
За протекторите, издържат на висока температура. Аз на 40 градуса пера обаче, не на повече.
Ох, тамън бях намерила време да се притеснявам за раждането, сега дъщеричката ми (4 г) има силни болки в ухото и реве та се къса. За пореден път. Мъка голяма. Дано успеем да излекуваме тези постоянни отити, дето прави. Отделно че аз нещо се опитвам да настина, но засега не се давам.

# 16
  • Мнения: 1 095
Чудна темичка , мерсиии! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 76
Ще купувам козметика. Какво трябва да купя освен олио ?

# 18
  • Мнения: 46
Аз купих шампоан, мляко и кремче за подсичане. Олиото  казват не е подходящо за лятото.

# 19
  • Мнения: 292
И аз избелвам със сода, даже не ги кисна ами направо я слагам със прахта за пране или самостоятелно, ако пера с гел. Само когато третирам упорити (мъжки) петна от пот я оставям да си изсъхне на тениската/ризата и след това слагам в пералнята.

За червен конец не се бях замисляла  Whistling, но или ще вържа на ръчичката като се приберем или ще пришия по едно конче на бодитата  newsm78 евентуално...

Козметиката май в миналата тема я пообсъдихме, но като цяло стигнахме до там, че олиото е препоръчително за по хладно време (есен, зима), защото то не хидратира, а само омазнява кожата. За летни бебоци са по подходящи лосиони и млека.
Като козметика аз смятам да взема едино мляко за мазане и един от комплектите на Мустела, които ги има в Ремедиум на промоция, тоест с подарък. Комплектът съдържа: Дермопочистващ гел за коса и тяло, хидратиращ лосион за тяло, масажно олио, витаминен защитен крем против подсичане (като подарък), козирка за къпане (като подарък) и прозрачен несесер, в който е сложено всичко.

# 20
  • Мнения: 208
Стефиии, чудесна темичка, така обичам морето!
Днес си взех изследванията, хемоглобинът ми е 99, но док е на кабинет в понеделник. Дали е чак такъв проблем  newsm78.  Чувствам се добре за бременнна, не съм подута, спя си нормално, само съм много нервна напоследък. Пък и при предната ми бременност бях с нисък хемоглобин, но доки не ми изписа нищо. Дайте съвет, вие как сте?

# 21
  • Мнения: 1 723
За прането,пускам всичко на програма за памук 60 градуса.Включително неща на които пише само за ръчно пране на 30 градуса  Laughing Вчера изпрах така 2 бебешки перални,всичко си е супер,няма нищо повредено.
За червена гривничка..не бях мислила.Не вярвам в суеверия попринцип,но може все пак да вържа.Но ми се струва по-удобно на крачето вместо на ръчичката  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 602
Гривничка (конец) даже и в момента си нося, а малката като я изписаха й вързах конец на ръчичката. Ако ще връзвате нещо по добре конец отколкото гривна, защото гривната трябва да я сваляте при къпане че по трудно съхне ако се намокри.

Козметика по добре мляко отколкото олио,шампоанче, кремче против подсичане, сапунче (ако не за къпане на бебето то ще потрябва ако има нещо да се отпира на ръка) ако пазарувате от аптека направо си вземете и спирт и реванол за почистване на пъпчето.

Хемоглобина ми беше 105 и пия ферофолгама сега на 9 като ходя ще видя новите резолтати, но не е хубаво да пада под 100.

# 23
  • Мнения: 76
И аз избелвам със сода, даже не ги кисна ами направо я слагам със прахта за пране или самостоятелно, ако пера с гел. Само когато третирам упорити (мъжки) петна от пот я оставям да си изсъхне на тениската/ризата и след това слагам в пералнята.

За червен конец не се бях замисляла  Whistling, но или ще вържа на ръчичката като се приберем или ще пришия по едно конче на бодитата  newsm78 евентуално...

Козметиката май в миналата тема я пообсъдихме, но като цяло стигнахме до там, че олиото е препоръчително за по хладно време (есен, зима), защото то не хидратира, а само омазнява кожата. За летни бебоци са по подходящи лосиони и млека.
Като козметика аз смятам да взема едино мляко за мазане и един от комплектите на Мустела, които ги има в Ремедиум на промоция, тоест с подарък. Комплектът съдържа: Дермопочистващ гел за коса и тяло, хидратиращ лосион за тяло, масажно олио, витаминен защитен крем против подсичане (като подарък), козирка за къпане (като подарък) и прозрачен несесер, в който е сложено всичко.

Това комплектче за какви пари е

# 24
  • Мнения: 239
Благодаря за темичката.

Аз избелвам с аче. Кисна около 1 час ил и повече и пускам в пералнята на 60 градуса. Така днес избелих едни пелени, които ми даде свекървата. Станаха като нови.
Козметика реших да купя евтина. Една приятелка се оплака, че в началото купувала само скъпа и сега детенце не може да ползва евтина, че получава пърхот или алергии.
Хемоглобина ми не е паднал много. Преди 3 месеца беше 116 днес ди взех резултатите - 113. Пия ферофолгама по1 на ден. Док ми каза, че граничната стойност за бременни е 111. Но вече не ми се вие свят.

# 25
  • Мнения: 1 792
Стефи, страхотна морска тема  Heart Eyes

Ох, тамън бях намерила време да се притеснявам за раждането, сега дъщеричката ми (4 г) има силни болки в ухото и реве та се къса. За пореден път. Мъка голяма. Дано успеем да излекуваме тези постоянни отити, дето прави.
Галенце, правили ли сте посявка на ушен секрет? Да не би да си отглежда някоя бактерия?

Ганбг, за козметиката не е от това с какво си почнал  Peace Аз преди десетина години почнах да получавам алергия от шампоаните. Всичко под 15лв е директно в категория забранени, заради ужасен сърбеж и пърхут, който получавам, а и поне 1/3 от по-скъпите също не ми действат добре. А преди това никога не съм използвала скъпа козметика. За бебешката козметика съм казвала и преди какво мисля да правя.

# 26
  • Мнения: 957
На мен също ми казаха да не рискувам с евтина козметика. Затова мисля да взема малки разфасовки медицинска такава. Да видим как ще тръгне и после всичко в движение.

# 27
  • Мнения: 239
Качих 2 снимчици на част от покупките за бебка. Днес започнах с прането и останалото забравих да снимам.

# 28
  • София
  • Мнения: 267
Добър вечер,момичета !
Честита ни нова темичка  Hug
ММ е с пневмония и не сме спали от два дни,снощи беше пълен кошмар. До сега той се грижеше за мен,а сега се сменихме. Дано бързо да оздравява. Поне не е заразен... ooooh!
Тедито за синузита можеш да вземеш цинабсин,хомеопатия е. Аз съм доволна.
Гривничка си сложих като забременях,майка ми ми я сложи по-точно.Чувала съм,че трябва майка ти да ти я сложи,може и конец просто вързан с няколко възела.Другото,което знам е че щом се скъса и падне,значи си е свършила работата (опазила те е от уроките) и трябва да си сложиш нова. Не знам дали има истина в тия неща,но поне не вредят.
За козметиката,ще взема лосион,съдя по себе си - с олио лятото хич не ми е готино. Аз продължавам да се чудя за слънцезащитния крем... Някакви идеи?


# 29
  • Мнения: 3 416
Чудесна темичка! Браво,тъкмо да я запълним с бебета  Laughing

Хемоглобина ми е 105 и на мен,освен да си самопредпиша ферофолгама. Това ли е най-добрия препарат?

Общи условия

Активация на акаунт