90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 303

  • 31 047
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
МИМИ - да, примерно

# 706
  • Мнения: 113
Здравейте,
чета ви редовно но нямаше нищо интересно при мен за да пиша.
Вчера бях на плодове /много го мразя този ден/
Днес на протеини:
З- пъпеш
О - бутче със салта
В - салата и кренвирш /не знам дали е ок, ама много ми се беше дояло/
За утре си имам от ориза с грах и царевица от миналия път - само салати ще докупувам
При мен още няма никакво движение на кг., а на мерки не знам, че нямам метър, ама панталоните са ми се поразхлабили.
И аз не видях булката, че в работата са ни блокирани повечето снимки, ама съм сигурна, че е била прекрасна. Още веднъж пожелавам много щастие.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
mimi.7299 Сахер не ми е от любимите торти, но имам други страхотни изкушения. една от тях е торта Естерхази с платки от бадеми и е много лека. С удоволствие ще тортоправим Hug
Аз сварих елдата за утре, така че менюто е З-череши, О и В елда със зеленчуци и големи салати.
ili-ana,тъкмо се чудих къде се губиш? Липсваш ни! Hug
Алоууу, бургаската група, къде сте? Останахме само с Мими, а уж среща щяхме да правим newsm78
И останалите, които идвате на море - обадете се де!
Много хора липсват - Сави, ninnan, Фифи,..... Hug

Последна редакция: пн, 15 юни 2015, 21:49 от Irinita

# 708
  • Мнения: 28 994
mimi.7299 Сахер не ми е от любимите торти, но имам други страхотни изкушения. една от тях е торта Естерхази с платки от бадеми и е много лека. С удоволствие ще тортоправим Hug
Аз сварих елдата за утре, така че менюто е З-череши, О и В елда със зеленчуци и големи салати.
ili-ana,тъкмо се чудих къде се губиш? Липсваш ни! Hug
Иринита тези платки от бадеми ми звучат много страшно hahaha Joy

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мими, нищо не може да уплаши душите наши, та едни платки ли hahaha

# 710
  • Мнения: 28 994
Мими, нищо не може да уплаши душите наши, та едни платки ли hahaha
Дай й тогава верно да седнем да направим, аз съм навита....аз бързо схващам наистина hahaha hahaha

# 711
  • Габрово
  • Мнения: 582
Тук съм,тук съм,Иринита,но явно още съм в период на адабтация,нали и аз се върнах скоро от България.Ще стана редовна в писането,не само в четенето.А за тортата САХЕР...ето моята


Ще ме включите в тортотправенето,нали? Wink

Аз заобичах сладко преди около 13 години след една операция
Скрит текст:
хистеректомия
Преди бях като Мими,но сега...стой ,че гледай каква ламя съм,все пак в повечето време се контролирам,но когато ям нещо сладко искам да е ОТВРАТИТЕЛНО СЛАДКО,ДА НАКЪРТВА ОТ СЛАДОСТ.
Оф,от тази вечер мисля плодовия утре,имам чувството,че той идва по-бързо,отколкото другите дни,нали Мими

# 712
  • Мнения: 2 108
ili-ana , ,Irinita , благодаря за сърдечните пожелания-твърдо съм решила да съм стриктна. напоследък много се отпуснах.
 Днес хапвах ориз с царевица сготвени на фурна, беше вкусно.
За утре Вх:
з-банан
0-любимата ми чибата с маслинова паста, домат и краставица (сандвич)
в-крамбъл с ябълки (днес го направих за първи път   chef )- Мими, ставам все по-добра в сладкишите  bowuu .

Лека нощ  smile3524

# 713
  • Мнения: 5 730
Днес оплесках деня... много ме е яд на себе си #Cussing out

# 714
  • Мнения: X
Аз уж карам стриктно -ама минус дали ще имам . Даже и глад не изпитвам грам .

# 715
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Лека нощ на всички   bouquet Hug  bouquet

# 716
  • Мнения: 969
perfinniКато написах пауза 6 часа от хранене до хранене имах в предвид да го правиш като не си сигурна  как ще се съчетаят обяда и вечерята ти и имаш притеснения--не да спазваш задължително такава пауза.Просто най дългия цикъл за усвояване на храна е толкова. Това гарантира че каквото и да си яла ще е изчезнало от корема,ако примерно си яла само плодове е безмислено да чакаш толкова дълго до следващо хранене.
Използвай информацията която ти пиша според нуждите --не на всяка цена. Hug

# 717
  • Мнения: 28 994

в-крамбъл с ябълки (днес го направих за първи път   chef )- Мими, ставам все по-добра в сладкишите  bowuu .

Лека нощ  smile3524
И аз така ..... hahaha
Лека нощ! Hug

# 718
  • Мнения: 858
Добър вечер ,
Аз днес съм на ябълка, пъстърва  и домати   и  краставица и за вечеря шопска салата
Алека и аз не видях снимките но съм  сигурна  че  сте били прекрасни
Ир добре си  си дошла в къщи, и успешна нова врътка
Мими  не се ядосвай за очилата ще си купиш нови
Курдов, Мими лека нощ
Васе приятно прекарване
На  всички споменати  и не споменати много  Hug

# 719
  • Варна
  • Мнения: 918
Специално за Жармен   http://lubomirivanov.com/6243/  Peace

Между другото този блог е страшно интересен и научих доста неща за процесите в тялото, защо се получа йо-йо ефект и всякакви такива неща..направо се отплеснах и от няколко часа само чета.Че и разбрах защо като ям сладко и не мога да спра и искам още...то пусти хормони било, които искат още въглехидрати  Grinning Naughty

Иначе днес го изкарах белтъчен

З - череши
О - пържола и шишче на барбекю + салата
В - шишче, тиквички, броколи и салата


И понеже заговорихте за торти, да се похваля с тортата, която правих за рождения ден на майка ми. Много съм горда с нея! И отвътре беше розова!  Grinning Grinning

Скрит текст:

Приятна вечер и много минусчета утре!
Алечка и аз не видях снимките, но съм сигурна, че е било супер! Честито и много да се обичате!

Общи условия

Активация на акаунт