90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 303

  • 31 040
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 080
Аз уж карам стриктно -ама минус дали ще имам . Даже и глад не изпитвам грам .
Жермен яденето на салати и пиенето на вода е ключов момент в свалянето и проблема с тоалетната. Също съм пила по 500мл топла вода сутрин със сока от половин лимон и ч.л. мед и ме е водил в тоалетна  Simple Smile Когато ядеш малко, организмът започва да се запасява, със обемна салата би могла да го излъжеш, че ядеш, а всъщност да свалиш.

# 721
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
   Набързо, но с мнооого любов от мене:

         


           Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 722
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
Добро утро, банда   bouquet

ИРКА  Hug Hug Hug "И аз те тебе чакам, душо, дома да ми дойдеш". Много се радвам че си дойде на мястото   bouquet Кафето - силно и стилно, както винаги  Hug

При мен - нищо интересно: след вчерашния въглехидратен - плюс 100 гр.  ooooh! Cry А днес - плодов - имам около 1,5 кг. череши, за по-нататък - ще видим, може пак череши да си взема...

Приятен ден на всички   bouquet Hug  bouquet

# 723
  • Мнения: 14 342
Добро утро, банда!

Аз след въглехидратен - 500  newsm44 Не знам как се случи, но съм много, много доволна. Бързо ще изчистя пораженията от омазаната четворка явно.

Днес на плодове. Имам череши, банани и ягоди. И 100 гр. сурови бадеми.

Благодаря ви още веднъж за пожеланията. Като станат професионалните снимки пак ще покажа.

Хубав и слабеещ ден на всички!

# 724
  • Мнения: 1 623
Добро утро, фиданки и фиданчовци Hug
Днес съм +0600гр  #2gunfire,  след като вчера менюто беше:

З: банан
О: грах с картофи
В: домашна наденица със салата

Знам си аз, че качвам от бобов, ама чак пък толкова Crossing Arms. ММ я беше сготвил и нямаше как да не ям, а дори не ми се хапваше от нея.
Днес плодов. Имам череши и започвам да чистя.

# 725
  • Мнения: 28 759
Добро утроооо!
Не сте оставили от кафето на Ирка, Wink ще чакам Пешеходка да сложи специално за мен, и закускааааа.... леле как ми се яде една препечена филийка с маслоооо
Joy
След белтъци не върнах всичко....минус 400 Shocked, каква е тая работа Simple Smile, до сега не ми се беше случвало през втори месец newsm44
Днес съм наготвила сто манджи, ориз с много зеленчуци и царевичка и нахут с червена чушка, пресен лук и моята домашна чубрица, стана мммм
Та менюто ще е
З череши
О ориз със зеленчуци
В нахут на яхния и разбира се салатииии, много много! hahaha
Хубав топъл летен ден банда! Hug Hug

# 726
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
  Мимка, за тебе  Hug Hug Hug

       

# 727
  • Мнения: 28 759
ОООООО Иркааааа, благодаря, толкова си готина, де да можеше верно да си ги изямммм! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 775

Добро утро, слабеещи приятели  Hug

Благодаря на ir74 за прекрасните изображения - не бих могла да устоя и на двете  Embarassed

Днес съм горе-долу колкото трябва - 49.3, ок е, имайки предвид, че вчера развалих режима с 2 малки парчета кашкавал вечерта (а бях на въглехидратен) + 3 чаши вино  Shocked Не го бях планирала така, ама празнувахме рождения ден на една от най-близките ми приятелки.

Желая ви спокоен ден, после пак ще пиша  Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 28 759
Ей ама вие днес сте ршили д ме разтопявате.....кафе с мляко с каймак и любимите ми цветя-рози! Прекрасно е! Hug Hug

# 730
  • Мнения: 1 080
Добро утро и хубав ден!
Явно съм чела през ред и рецептата за пърленки съм я пропуснала  Embarassed Може ли пак да я напишете?

# 731

Общи условия

Активация на акаунт