The Whispers - новият сериал с Бари Слоун от Отмъщението

  • 10 832
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
И аз не съм от очарованите, но обикновенно първите серии не ме очароват като цяло, ще дам шанс до 3-4-та, ще го дам заради Бари  Heart Eyes  Хайде да видим как ще се развият нещата днес  Rolling Eyes

# 16
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Изгледах първи епизод  Thinking Дано го развият както трябва Peace

# 17
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Струва ми се, че няма много хляб в този сериал, но да видим... за мен нямаше особено развитие в епизод 2  Peace

# 18
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз не съм гледала още  Mr. Green как е рейнтига,да не го спрат на 3 епизод hahaha

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
хаха, те втори сезон им разрешили да снимат чета...как така без да видят реакцията се случва и аз не знам?!

# 20
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
В Imdb рейтинга е 8, къде другаде мога да погледна... какъв втори сезон?! Нека развият първо започналия  Rolling Eyes

# 21
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А за 2-ри сезон е раничко  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 604
Свалих първи епизод. Сядам да гледам. Flutter

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
да, и аз имдб гледам за рейтинг и това си е бая рейтинг, явно американците си тачат такива сюжети и сериали, доста се вълнуват от извънземни хаха.

Не ми е любим, но го гледам, снощи зяпах и втора серия, сравнително в темпо вървят нещата, изясняват ги едно след друго без да влачат. Интересен ми е Бари, ще му налетя през екрана, много сексапил, много нещо значиии. Crazy

# 24
  • Мнения: 6 604
И аз изгледах и двата епизода. За сега ми харесва.  PeaceМакар сюжетите с извънземни да не ми допадат. Надявах се да са духове някакви. Whistling

# 25
  • Мнения: 534
Хареса ми пилотката, злокобни дечица... Брр  newsm43

# 26
  • Мнения: 4 690
Изгледах първи епизод, сега тегля втори за по-късно, а може и направо за утре, че съм от страхливите  newsm43
Честно да ви призная въобще не си падам по извънземните, ужасни са ми тези сюжети, предпочитам духовете даже пред тях.
Явно нещата ще се развиват между тези две семейства...съпругът на агентката също е хубавец  Flutter
Приятно се изненадах да видя Отъм Рийсър в началото на епизода (познахте ли сладураната Тейлър от Ориндж Каунти), жалко че е с малка роля.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Не я познах, а съм гледала Ориндж каунти?! Да не е падналата майка от дървото?!

# 28
  • Мнения: 4 690
Не я познах, а съм гледала Ориндж каунти?! Да не е падналата майка от дървото?!
Същата, тъкмо и се зарадвах и те я елиминираха  Confused

# 29
  • Мнения: 8 300
Най-накрая изгледах втората серия. Ми хареса ми, ще се гледа.

Общи условия

Активация на акаунт