The Whispers - новият сериал с Бари Слоун от Отмъщението

  • 10 834
  • 103
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Добре дошли в темата за сериала, който излиза този юни по американската телевизия ABC.
The whispers
Not all imaginary friends are imaginary - "Не всички въображаеми приятели са въображаеми"

Drama, Sci-fi

Плот: Въображаема сила контролира нашите деца с идеята те да извършват определени действия, застрашаващи нашата раса.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=SMrXb6Nx5zs

Актьорски състав:

Kristen Connolly ( Къща от карти...)
Barry Sloane (Отмъщението...)
Lily Rabe ( Добрата съпруга, American horror story...)
David Andrews
И др.

Стартира на 1 юни и всеки понеделник излиза следващата серия.

Интервю с Бари Слоан: http://seriable.com/the-whispers-season-2-plans-confirmed-answers-promised/
Туитър на Бари Слоан и на сериала, където има различно инфо и клипове за сериала и какво предстои: https://twitter.com/BarrySloane
https://twitter.com/TheWhispersABC


# 1
# 2
  • Вестерос
  • Мнения: 38 350
Впечатления?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
аз харесах серия номер 1! По принцип филми с деца и то психарии ме ужасяват, но тук нещата бяха на ниво, не се изплаших, интересно ми беше.
Нямам търпение за серия номер 2.

# 4
  • Вестерос
  • Мнения: 38 350
Ще го видя тогава поне първи. И на мен филми с деца и психарии не ми допадат  #Shocked

# 5
  • Мнения: 4 690
Хоп-троп...кой каза сини очи   Mr. Green И аз съм тук .
 Josefin, благодаря   bouquet
Ще пусна един линк към темата в тази на Отмъщението, за да я видят и другите момичета Peace
Не е моя тази тематика, но пък защо да не пробвам, щом имам стимул  Whistling

# 6
  • Мнения: 11 820
Здравейте  Hug

# 7
  • Мнения: 210
Ще му дам шанс

# 8
  • Мнения: 8 301
Хареса ми. А хахото Джон Доу, не е ли Питър Петрели от "Герои". Ако правилно съм разбрала, той е изчезналия съпруг на Клер - Шон.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Да, хахото, който проговори на арабски и преди да го хоспитализират пишеше имената на децата (Минкс беше едното) на листче хартия е изчезналия пилот-съпруг на агентката с глухото детенце. Която явно е имала  любовна връзка с Бари Слоун, когато той се обади по телефона беше доста напрегнат разговор, а и после тя погледна снимка, на която беше хахото и тя и детето.
Та, затова ми е интересен, не заради сюжета с извънземни, ужас просто, как мразя да ме е страх от филм!

# 10
  • Мнения: 8 301
А Минкс е дъщеричката на Бари Слоун/Уес. Не обичам много така омесените сюжети, та ще видим ... Май действието ще се върти около двете семейства. Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 5 828
Запис.
Не съм впечатлена засега, но ще видя още някоя серия.

# 12
  • Мнения: 534
Бари Слоун... тегля   Flutter

# 13
  • Мнения: 1 498
Ще изчакам да излезнат 5-6 епизода и да ги изгледам наведнъж. Че сега се мъча с Уейуърд пайнс да гледам 1 по 1 ...

# 14
  • Мнения: 1 517
ще сваля и аз да погледам

# 15
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
И аз не съм от очарованите, но обикновенно първите серии не ме очароват като цяло, ще дам шанс до 3-4-та, ще го дам заради Бари  Heart Eyes  Хайде да видим как ще се развият нещата днес  Rolling Eyes

# 16
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Изгледах първи епизод  Thinking Дано го развият както трябва Peace

# 17
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Струва ми се, че няма много хляб в този сериал, но да видим... за мен нямаше особено развитие в епизод 2  Peace

# 18
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз не съм гледала още  Mr. Green как е рейнтига,да не го спрат на 3 епизод hahaha

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
хаха, те втори сезон им разрешили да снимат чета...как така без да видят реакцията се случва и аз не знам?!

# 20
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
В Imdb рейтинга е 8, къде другаде мога да погледна... какъв втори сезон?! Нека развият първо започналия  Rolling Eyes

# 21
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А за 2-ри сезон е раничко  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 604
Свалих първи епизод. Сядам да гледам. Flutter

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
да, и аз имдб гледам за рейтинг и това си е бая рейтинг, явно американците си тачат такива сюжети и сериали, доста се вълнуват от извънземни хаха.

Не ми е любим, но го гледам, снощи зяпах и втора серия, сравнително в темпо вървят нещата, изясняват ги едно след друго без да влачат. Интересен ми е Бари, ще му налетя през екрана, много сексапил, много нещо значиии. Crazy

# 24
  • Мнения: 6 604
И аз изгледах и двата епизода. За сега ми харесва.  PeaceМакар сюжетите с извънземни да не ми допадат. Надявах се да са духове някакви. Whistling

# 25
  • Мнения: 534
Хареса ми пилотката, злокобни дечица... Брр  newsm43

# 26
  • Мнения: 4 690
Изгледах първи епизод, сега тегля втори за по-късно, а може и направо за утре, че съм от страхливите  newsm43
Честно да ви призная въобще не си падам по извънземните, ужасни са ми тези сюжети, предпочитам духовете даже пред тях.
Явно нещата ще се развиват между тези две семейства...съпругът на агентката също е хубавец  Flutter
Приятно се изненадах да видя Отъм Рийсър в началото на епизода (познахте ли сладураната Тейлър от Ориндж Каунти), жалко че е с малка роля.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Не я познах, а съм гледала Ориндж каунти?! Да не е падналата майка от дървото?!

# 28
  • Мнения: 4 690
Не я познах, а съм гледала Ориндж каунти?! Да не е падналата майка от дървото?!
Същата, тъкмо и се зарадвах и те я елиминираха  Confused

# 29
  • Мнения: 8 301
Най-накрая изгледах втората серия. Ми хареса ми, ще се гледа.

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Не я познах, а съм гледала Ориндж каунти?! Да не е падналата майка от дървото?!
Същата, тъкмо и се зарадвах и те я елиминираха  Confused

аз не видях да умира, явно съм гледала на пресекулки?! Не е ли още в кома, от която извънземното е обещало да я събуди, ако детето го слуша и изпълнява?

# 31
  • Мнения: 8 301
Не я познах, а съм гледала Ориндж каунти?! Да не е падналата майка от дървото?!
Същата, тъкмо и се зарадвах и те я елиминираха  Confused

аз не видях да умира, явно съм гледала на пресекулки?! Не е ли още в кома, от която извънземното е обещало да я събуди, ако детето го слуша и изпълнява?

Аха, но далинаистина ще я събуди.

# 32
  • Мнения: 4 690
И втори епизод изгледах. Харесва ми, не превъртам със стрелката, което е добър знак  Simple Smile. Интересно ми е понеже не знам какво да очаквам...малко ми напомня на Досиетата Х, като малка много ги гледах и въпреки, че ме беше страх, продължавах да ги гледам.
Засега мисля, че съпругът на агентката е свръзката на извънземните с децата, но вътрешно се бунтува и затова оставя знаци, които да я насочват.
Извънземни !!! така ме напушва смях...явно съм тренирана да вярвам, че съществуват вампири и върколаци, но не и извънземни  Crazy

# 33
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
И аз не знам какво да очаквам... но гледам, даже и без субтитри, че не ги дочаквам  Laughing

Скрит текст:
Това до което стигнаха Шон и докторицата електроцентрала ли беше?
Много любопитно ми стана и това с арабската пекарна, 
определено е имало, а и май още има химия между Клеър и Уес  Wink

# 34
  • Мнения: 8 301
И аз не знам какво да очаквам... но гледам, даже и без субтитри, че не ги дочаквам  Laughing

Скрит текст:
Това до което стигнаха Шон и докторицата електроцентрала ли беше?
Много любопитно ми стана и това с арабската пекарна, 
определено е имало, а и май още има химия между Клеър и Уес  Wink

Скрит текст:
Не знам за химия,но има и неудобство. При положение, че семействата им са разбрали.
И на мен ми е интереснокакво става в пекарната, но мисля че е по-вероятно да е просто пълнеж.

# 35
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Следя го това сериалче, допада ми засега. Уес определено ми изглежда по-зарибен по Клеър, отколкото тя по него.

# 36
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Доста драма беше този епизод. Имах усещане , че гледам филм, а не сериал Simple Smile Интересно как ще продължат нататък  Rolling Eyes

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
хаха, не смея да си го пусна, след като онзи ден пристига дъщеря ми и казва: един невидим човек ме следва и се скрива.
А тя не е гледала нито сериала, нито такива филми, нито духчето Каспър, нито ходи на градина, че да чуе..
Направо ни същиса с баща й.  Shocked
Как да гледам сега тоя филм  Laughing

# 38
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А не  #Crazy по-добре не гледай  Thinking

# 39
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Въображаемите приятели са нещо съвсем нормално в развитието на всеки човек, въпреки това и на мен би ми било зловещо, когато е в синхрон с подобен сериал  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 40
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Някой продължава ли да го гледа освен мен?
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 8 301
Леле,съвсем го забравих! До кой епизод стигна?

# 42
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз си го гледам,само чакам за последния епизод субс,че снощи нещо нямаше още  Thinking

До 6ти епизод сме  Peace

# 43
  • Мнения: 4 690
И аз го гледам. До 4 епизод съм и смятам довечера да пусна последните два, интересно ми е какво ще стане, защото 4-ти свърши доста драматично.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
е, и аз го гледам, но си трая - бая си ме е страх честно казано и понеже не мога през деня, все го гледам късно вечер и страдам от безсъние хаха!
Свалила съм си 6 епизод и чакам сгоден случай... Laughing

# 45
  • Мнения: 4 690
Най-смешното е, че и мен ме побиват тръпки и въпреки това нарочно го гледам вечер....по-тематично ми се струва  Crazy

# 46
  • Мнения: 11 820
Аз още не съм го почнала,но се каня тези дни  Mr. Green

# 47
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
 На мен ми мина "страха", интересен ми е.
Днес гледах епизод 6 и в този ред на мисли....

Скрит текст:
Уес нали пипна чудото, дали сега той ще започне да комуникира с Дрил?  Rolling Eyes
И жена му Лина и тя как се включи в играта, хахха ще разгадае загадката първа май, без да е от спец службите  Laughing

# 48
  • Мнения: 7 712
Записвам се, до 6ти епизод съм ,нямам търпение за следващите. Blush

# 49
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Супер си е сериалчето - имах да наваксвам няколко серии. Този Понеделник изглежда няма да има епизод - новият ще е на 3 август.

Жената на Уес е голяма шматка.  Crazy

# 50
  • Мнения: 11 820
И на мен много ми хареса и ми е любопитно как са го убили навремето Дрил  Mr. Green

# 51
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Добре го завъртяха, да видим какво ще доизмислят.

# 52
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Според мен тогава Дрил се е вселил в брат му и така го е убил тоя с очилата  Thinking

# 53
  • Мнения: 11 820
Според мен тогава Дрил се е вселил в брат му и така го е убил тоя с очилата  Thinking
сигурно то друг вариант май няма  Mr. Green

# 54
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Моята теория е, че си е мислел, че го е убил, но реално не е.

# 55
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Да, подкрепям!
И те мислеха, че са го убили, ама не са.

# 56
  • Мнения: 6 604
И аз все още гледам. Харесва ми. Тази седмица няма,така ли?
За Дрил-аз мисля,че е успял да го убие. И затова сега го застреляха.  Peace

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
И на мен ми стана интересно как така дрил е убит, а после пак се появява и говори с други деца - нали ако е реално убит, няма да съществува!? Как така онзи застреляния знае как да убие дрил, ама не го е убил всъщност ли?! Брат си убива по-погрешка, докато опитва да убие дрил ли или..?
Гледам си го с кеф този филм аз, малко секс да пуснат между някой и ще ми е напълно любим хаха!  Flutter

# 58
  • Мнения: 11 820
Да дадът Бари как се къпи  Mr. Green Много питанки има около филма   Mr. Green Май са го убили навремето Дрил и сега слиза някъв друг на земята и ползва същото име и контактува с децата  newsm78

# 59
  • Мнения: 8 301
Много замря темичката. А сериала става все по-страшен.  newsm43

# 60
  • Мнения: 11 820
Много замря темичката. А сериала става все по-страшен.  newsm43
да бе ,защо така не се пише в темата, на мен много ми харесва сериала  Peace

# 61
  • Мнения: 6 604
Тази седмица е последния епизод, нали? Някой гледа ли го вече?

# 62
  • Мнения: 8 301
Тази седмица е последния епизод, нали? Някой гледа ли го вече?

Е, той не е ли довечера?  newsm78 И май, не е последен.

# 63
  • Мнения: 6 604
В imdb показа, че е последен. А и на финала на този от миналата седмица май казаха нещо подобно по време на последните надписи.
Нямам търпение да ми остане малко време и да си го пусна.

# 64
  • Мнения: 8 301
Точно в imdb пише, че не е последен.

# 65
  • Мнения: 6 604
Точно в imdb пише, че не е последен.
Подранила съм със седмица. Моя грешка.  Peace
Другата била последната.

# 66
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Време не ми остава да го гледам. Ама това с "Все по-страшен" ми звучи страховито...  newsm43

# 67
  • Мнения: 6 604
Мен повече ме плашат децата. Особено момиченцето, което едва не уби майка си в първи епизод, както и дъщерята на "Ейдън". Много добре си играят ролята.

# 68
  • Мнения: 8 301
Минкс. Не знам защо, но не ми се иска тя да е обсебената. Все си мисля, че е постановка на Дрил.

# 69
  • София
  • Мнения: 27 334
записче  Rolling Eyes

pticasprujina,
и аз мисля така, ще се разочаровам ако излезне толкова прозаично. По-скоро ни готвят изненадващ обрат.

Преди малко най-накрая стигнах до 11 та серия и мога да кажа, че сериала ми харесва и се надявам на втори сезон. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 8 301
 Ох, отдъхнах си, стана както предполагах. Но лошото тепърва предстои. Не ми се мисли какво ни очаква на финала, още повече от серия с името: "Game over" newsm43 newsm43 newsm43

# 71
  • Мнения: 6 604
Запали ми любопитството сега. Crossing Arms Whistling
Отивам да свалям и да гледам. Grinning
Допълвам се.
Гледах епизода. Доста напрегнат беше. Crazy Да видим финала другата седмица.
П.П. Пуснах пак 11 епизод- накрая рекламират 12-ти със: " Only 1 episodе left". От там съм се объркала, че този е бил последен. Peace Не съм прочела следващото: "Until the season finale." Embarassed

Последна редакция: вт, 25 авг 2015, 17:03 от Merida

# 72
  • Вестерос
  • Мнения: 38 350
Препоръчвате ли го?

# 73
  • Мнения: 8 301

Ооо, да, но зависи какви филми харесваш. Фантастика, хорър и драма има тук. И е различен от всичко, което съм гледала до сега.

# 74
  • Мнения: 453
Много се дразня като пускат такъв вид сериали, гледала съм Believe, Reccurection, един с Холи Бери за едни извънземни, Необикновено семейство, всичките ги спряха има няма 1 2 сезона. Сега и този ще го спрат скоро... Confused

# 75
  • Вестерос
  • Мнения: 38 350
Този с Холи върви в момента 2 сезон. Аз така предпочитам по 1,2, 3 макс, а не 10 години да гледам локуми.

# 76
  • Мнения: 453
Така ли ще го гледам. Да може да са един два сезона, да понатрупат събитията, но не да оставят един недовършен край, сякаш са изненадани, че спира сезона и не са знаели...

# 77
  • Вестерос
  • Мнения: 38 350
Това е много кофти да, аз затова си ги оставам така някои, които си мисля, че може да спрат и когато имам друго за гледане. Като ги потвърдят за нов и ги мятам.

# 78
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Тоя с Холи го зарязах аз,не ме грабна  Thinking
Ама тоя държи под напрежение дано има втори сезон  Praynig

# 79
  • Мнения: 7 712
12-ти епизод ли е последни за сезона?

# 80
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
13-ти епизод,който е следвата седмица  Peace

# 81
  • Мнения: 8 301
Е, стига де! Точно такъв край не очаквах. Вече няма начин да няма втори сезон.

# 82
  • Мнения: 7 712
Какво стана? Hug

# 83
  • Мнения: 8 301


Скрит текст:
Отвлякоха децата и Клер, защото тя успя да избута сина си.

# 84
  • Мнения: 8 301
Никой ли не го е изгледал още? Rolling Eyes

# 85
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Мислех да те моля за спойлер, да кажеш какво се е случило, че не се чувствах ок да го продължа, ама след като прочетох постнатия спойлер, реших да пробвам. Утре съм на е11  Peace

# 86
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Никой ли не го е изгледал още? Rolling Eyes
Няма още за 13ти епизод субс  newsm78

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
и аз изгледах финалния епизод на сезон 1. За мен това е определено сигнал, че ще има сезон 2, не може да свърши така просто. Ще прочета туитъра дали се снима. Интересен край, не очаквах чак такова нещо.

# 88
  • Мнения: 8 301
Все още няма потвърждение за нов сезон.

# 89
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Невъзможно е това да е края...
Скрит текст:
планеатата остана без деца

# 90
  • Мнения: 11 820
Някак много странно свърши  newsm78 Сигурно ще се водят преговори  newsm78 Клеар ще е посредник  Mr. Green

# 91
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Клеър със сигурност е много цена,че отиде там  Peace

# 92
  • София
  • Мнения: 27 334
Шокиращ край.
И за какво са им децата? Нали имаха нужда от енергия?  Thinking
Дано да има втори сезон, че иначе ще е голяма излагация. На мен лично много ми допадна това шоу. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 11 820
Ще превземат планетата така като са обладали децата  Mr. Green

# 94
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Струва ми се, че ще гледаме Бари още някъде  Rolling Eyes https://instagram.com/p/7LGAX3ngUZ/?taken-by=barrypaulsloane

# 95
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Много добър финал. Силно се надявам да има 2ри сезон  Peace

# 96
  • The point of no return
  • Мнения: 823
За съжаление днес излезе новина, че сериалът не е подновен  Sad

# 97
  • София
  • Мнения: 27 334
Жалко.
Поредното малоумие. А завърши с мега отворен край.  ooooh! Close

# 98
# 99
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Вярно ли? Бях сигурна, че с този финал ще има втори сезон, жалко.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
тц, явно не гледат ни отворени краища, ни нищо освен пари и рейтинг...което си е правилно разбира се, но не за зрителя! ooooh!

# 101
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Другата седмица Бари се завръща http://www.imdb.com/title/tt4705002/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

# 102
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Драма пише,дали ще е хубав  Thinking

# 103
  • Мнения: 11 820
ще го видя , може да ми хареса  Hug

Общи условия

Активация на акаунт