The Whispers - новият сериал с Бари Слоун от Отмъщението

  • 10 845
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Не я познах, а съм гледала Ориндж каунти?! Да не е падналата майка от дървото?!
Същата, тъкмо и се зарадвах и те я елиминираха  Confused

аз не видях да умира, явно съм гледала на пресекулки?! Не е ли още в кома, от която извънземното е обещало да я събуди, ако детето го слуша и изпълнява?

# 31
  • Мнения: 8 341
Не я познах, а съм гледала Ориндж каунти?! Да не е падналата майка от дървото?!
Същата, тъкмо и се зарадвах и те я елиминираха  Confused

аз не видях да умира, явно съм гледала на пресекулки?! Не е ли още в кома, от която извънземното е обещало да я събуди, ако детето го слуша и изпълнява?

Аха, но далинаистина ще я събуди.

# 32
  • Мнения: 4 690
И втори епизод изгледах. Харесва ми, не превъртам със стрелката, което е добър знак  Simple Smile. Интересно ми е понеже не знам какво да очаквам...малко ми напомня на Досиетата Х, като малка много ги гледах и въпреки, че ме беше страх, продължавах да ги гледам.
Засега мисля, че съпругът на агентката е свръзката на извънземните с децата, но вътрешно се бунтува и затова оставя знаци, които да я насочват.
Извънземни !!! така ме напушва смях...явно съм тренирана да вярвам, че съществуват вампири и върколаци, но не и извънземни  Crazy

# 33
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
И аз не знам какво да очаквам... но гледам, даже и без субтитри, че не ги дочаквам  Laughing

Скрит текст:
Това до което стигнаха Шон и докторицата електроцентрала ли беше?
Много любопитно ми стана и това с арабската пекарна, 
определено е имало, а и май още има химия между Клеър и Уес  Wink

# 34
  • Мнения: 8 341
И аз не знам какво да очаквам... но гледам, даже и без субтитри, че не ги дочаквам  Laughing

Скрит текст:
Това до което стигнаха Шон и докторицата електроцентрала ли беше?
Много любопитно ми стана и това с арабската пекарна, 
определено е имало, а и май още има химия между Клеър и Уес  Wink

Скрит текст:
Не знам за химия,но има и неудобство. При положение, че семействата им са разбрали.
И на мен ми е интереснокакво става в пекарната, но мисля че е по-вероятно да е просто пълнеж.

# 35
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Следя го това сериалче, допада ми засега. Уес определено ми изглежда по-зарибен по Клеър, отколкото тя по него.

# 36
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Доста драма беше този епизод. Имах усещане , че гледам филм, а не сериал Simple Smile Интересно как ще продължат нататък  Rolling Eyes

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
хаха, не смея да си го пусна, след като онзи ден пристига дъщеря ми и казва: един невидим човек ме следва и се скрива.
А тя не е гледала нито сериала, нито такива филми, нито духчето Каспър, нито ходи на градина, че да чуе..
Направо ни същиса с баща й.  Shocked
Как да гледам сега тоя филм  Laughing

# 38
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А не  #Crazy по-добре не гледай  Thinking

# 39
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Въображаемите приятели са нещо съвсем нормално в развитието на всеки човек, въпреки това и на мен би ми било зловещо, когато е в синхрон с подобен сериал  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 40
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Някой продължава ли да го гледа освен мен?
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 8 341
Леле,съвсем го забравих! До кой епизод стигна?

# 42
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз си го гледам,само чакам за последния епизод субс,че снощи нещо нямаше още  Thinking

До 6ти епизод сме  Peace

# 43
  • Мнения: 4 690
И аз го гледам. До 4 епизод съм и смятам довечера да пусна последните два, интересно ми е какво ще стане, защото 4-ти свърши доста драматично.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
е, и аз го гледам, но си трая - бая си ме е страх честно казано и понеже не мога през деня, все го гледам късно вечер и страдам от безсъние хаха!
Свалила съм си 6 епизод и чакам сгоден случай... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт