The Whispers - новият сериал с Бари Слоун от Отмъщението

  • 10 826
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 820
Много замря темичката. А сериала става все по-страшен.  newsm43
да бе ,защо така не се пише в темата, на мен много ми харесва сериала  Peace

# 61
  • Мнения: 6 604
Тази седмица е последния епизод, нали? Някой гледа ли го вече?

# 62
  • Мнения: 8 244
Тази седмица е последния епизод, нали? Някой гледа ли го вече?

Е, той не е ли довечера?  newsm78 И май, не е последен.

# 63
  • Мнения: 6 604
В imdb показа, че е последен. А и на финала на този от миналата седмица май казаха нещо подобно по време на последните надписи.
Нямам търпение да ми остане малко време и да си го пусна.

# 64
  • Мнения: 8 244
Точно в imdb пише, че не е последен.

# 65
  • Мнения: 6 604
Точно в imdb пише, че не е последен.
Подранила съм със седмица. Моя грешка.  Peace
Другата била последната.

# 66
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Време не ми остава да го гледам. Ама това с "Все по-страшен" ми звучи страховито...  newsm43

# 67
  • Мнения: 6 604
Мен повече ме плашат децата. Особено момиченцето, което едва не уби майка си в първи епизод, както и дъщерята на "Ейдън". Много добре си играят ролята.

# 68
  • Мнения: 8 244
Минкс. Не знам защо, но не ми се иска тя да е обсебената. Все си мисля, че е постановка на Дрил.

# 69
  • София
  • Мнения: 27 225
записче  Rolling Eyes

pticasprujina,
и аз мисля така, ще се разочаровам ако излезне толкова прозаично. По-скоро ни готвят изненадващ обрат.

Преди малко най-накрая стигнах до 11 та серия и мога да кажа, че сериала ми харесва и се надявам на втори сезон. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 8 244
 Ох, отдъхнах си, стана както предполагах. Но лошото тепърва предстои. Не ми се мисли какво ни очаква на финала, още повече от серия с името: "Game over" newsm43 newsm43 newsm43

# 71
  • Мнения: 6 604
Запали ми любопитството сега. Crossing Arms Whistling
Отивам да свалям и да гледам. Grinning
Допълвам се.
Гледах епизода. Доста напрегнат беше. Crazy Да видим финала другата седмица.
П.П. Пуснах пак 11 епизод- накрая рекламират 12-ти със: " Only 1 episodе left". От там съм се объркала, че този е бил последен. Peace Не съм прочела следващото: "Until the season finale." Embarassed

Последна редакция: вт, 25 авг 2015, 17:03 от Merida

# 72
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Препоръчвате ли го?

# 73
  • Мнения: 8 244

Ооо, да, но зависи какви филми харесваш. Фантастика, хорър и драма има тук. И е различен от всичко, което съм гледала до сега.

# 74
  • Мнения: 453
Много се дразня като пускат такъв вид сериали, гледала съм Believe, Reccurection, един с Холи Бери за едни извънземни, Необикновено семейство, всичките ги спряха има няма 1 2 сезона. Сега и този ще го спрат скоро... Confused

Общи условия

Активация на акаунт