Western Union- Пазарджик, България!

  • 4 428
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Сега, ако ми кажеш, че са се извинили за това, което са причинили на баба ти и на теб, ще повярвам, че в Абсурдистан нещо се развива.
Защото мен по същия начин ме мотаха безмозъчни тетки от едно туристическо бюро без грам неудобство или притеснение, да не говорим, че професионализъм за тях едва ли значи нещо.
А що се отнася до "Ало"-то, представянето по телефона и изобщо телефонната комуникация в БГ, няма защо да се учудваш. Обаждала съм се по министерства, където някакви едва мъцащи фантоми вдигат телефон на отдел PR и се чудиш откъде да започнеш, като ги слушаш, само и само да не ги събудиш. Обаждала съм се на т.нар. "горещи телефони", които след 17 h. охладняват, а телефонистките отпрашват към къщи. Обаждала съм се на застрахователни компании с гръмки имена, където ваденето на думи с ченгели от страна на клиента е първа цел на фирмената политика. Предполагам, че това е стандартът в България. И времето на клиента не е ценно. Да не говорим, че имиджът на фирмата, към която работят въпросните служители, им е през оная работа.

# 16
  • Мнения: 3 394
ъъъъъъъъ, нямам думи, но дано наистина кебабчетата са страхотни...само ми е много чудно ако така ми обяснят в лондон за прочутите сосиджис дали ще намеря клона на банката Mr. Green

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
"Мила родна картинка"...  #Cussing out
Щях да се изненадам ако бяха разреШили сами въображаемия проблем и се бяха държали лЮбезно с баба ти и без твоята намеса.  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт