Game of Thrones Тема 15 ... Потресаваща ;)

  • 25 305
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 019
Последните постове защо са скрити? Тям няма спойлери, само гадания, ми се струва...

Рамзи няма как да пише писмо, защото дори той да е автора на прословутото "Розово писмо", Манс го няма, нито перачките...
Какво да напише?
"Копеле,
Фалшивия крал изгори дъщеря си. Искам меча му, искам жена му, искам си булката и Рийк..."
Скука...няма го ефекта върху зрителя.

Най-вероятно свитъка да масата да е донесения от Давос. Видяхте ли колко бързо се телепортира Кутрето от Север до Чертога. Колко му е от военния лагер до Вала. Един хвърлей.

# 721
  • Мнения: 9 991
Скрит текст:
Смятам,че е възможен опит да въвлекат Джон в конфликта за Севера.Споменаването на името му в разговора между Санса и Рамзи едва ли е без значение.В превюто Джон е седнал,пред него има свитъци и се чува реплика "Какво да направя" - нещо от този род .На неговия глас прилича.Мисля,че ще стане като в книгата,ще реши да тръгне към Зимен хребет с дивашка армия,но ще го наръгат.
За Санса не се наемам да гадая - то такива изненади имаше.Предполагам,че ще избягат с Теон.Но дали при Станис или другаде.Може в някоя пряспа да се натъкне на Кутрето,който дебне с рицарите на Долината  hahaha .Тази част от сериала въобще не я чакам с нетърпение,чак Бриен ми стана антипатична заради сценаристите.
Вероятно сте прави,че в Дорн ще се случи нещо важно - трябва да оправдаят тъпата сюжетна линия,което сътвориха.
Като цяло единствено се надявам Аря да си остане цяла целеничка и не ми се иска още Мирцела или Томен да пострадат.

Скрит текст:
Така изглежда, но ми е нелогично защо Рамзи ще го прави? Дори Санса да избяга, няма толкова време, че той да свари да прати писмо до Вала в такъв момент. И по-скоро би я търсил при Станис отколкото при Джон.

Скрит текст:
Не се наемам да предполагам,кой би изпратил писмо на Джон.Може и Санса да е.Не знам.Най-малко вероятно ми се струва да е Рамзи,за какво му е да привлича бойна сила срещу себе си.Или 20 добри мъже му стигат да се справи с армия диваци.  hahaha
Или наистина се чуди да помогне ли на Станис.Така или иначе го въвличат в конфликта,както е в книгата.

Скрит текст:
Заплашително да му се подчинява, не че му обявява война.

# 722
  • Мнения: 691
От форумите ми изскочи следното инфо:
Скрит текст:
Това щяла да е музиката за края на епизода. (Дали е така не знам). https://www.youtube.com/watch?v=AxtO2mKY6QI&hd=1 Такава музика определено не е за хепи енд  Wink

# 723
  • Мнения: 1 466
От форумите ми изскочи следното инфо:
Скрит текст:
Това щяла да е музиката за края на епизода. (Дали е така не знам). https://www.youtube.com/watch?v=AxtO2mKY6QI&hd=1 Такава музика определено не е за хепи енд  Wink
Скрит текст:
Ммм,много психиделик.Харесва ми.Сигурно с Джон ще  е последната сцена.Любим герой е на повечето фенове,фрапиращо е да го убият и много тъжно.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 18 019
Скрит текст:
Скрит текст:
Смятам,че е възможен опит да въвлекат Джон в конфликта за Севера.Споменаването на името му в разговора между Санса и Рамзи едва ли е без значение.В превюто Джон е седнал,пред него има свитъци и се чува реплика "Какво да направя" - нещо от този род .На неговия глас прилича.Мисля,че ще стане като в книгата,ще реши да тръгне към Зимен хребет с дивашка армия,но ще го наръгат.
За Санса не се наемам да гадая - то такива изненади имаше.Предполагам,че ще избягат с Теон.Но дали при Станис или другаде.Може в някоя пряспа да се натъкне на Кутрето,който дебне с рицарите на Долината  hahaha .Тази част от сериала въобще не я чакам с нетърпение,чак Бриен ми стана антипатична заради сценаристите.
Вероятно сте прави,че в Дорн ще се случи нещо важно - трябва да оправдаят тъпата сюжетна линия,което сътвориха.
Като цяло единствено се надявам Аря да си остане цяла целеничка и не ми се иска още Мирцела или Томен да пострадат.

Скрит текст:
Така изглежда, но ми е нелогично защо Рамзи ще го прави? Дори Санса да избяга, няма толкова време, че той да свари да прати писмо до Вала в такъв момент. И по-скоро би я търсил при Станис отколкото при Джон.

Скрит текст:
Не се наемам да предполагам,кой би изпратил писмо на Джон.Може и Санса да е.Не знам.Най-малко вероятно ми се струва да е Рамзи,за какво му е да привлича бойна сила срещу себе си.Или 20 добри мъже му стигат да се справи с армия диваци.  hahaha
Или наистина се чуди да помогне ли на Станис.Така или иначе го въвличат в конфликта,както е в книгата.

Скрит текст:
Заплашително да му се подчинява, не че му обявява война.
В това няма смисъл. Стража е независим.
Може пък писмото да е от Бриен.

# 725
  • Мнения: 1 498
Нова тема?

# 726
  • Мнения: 1 466
Скрит текст:
Скрит текст:
Смятам,че е възможен опит да въвлекат Джон в конфликта за Севера.Споменаването на името му в разговора между Санса и Рамзи едва ли е без значение.В превюто Джон е седнал,пред него има свитъци и се чува реплика "Какво да направя" - нещо от този род .На неговия глас прилича.Мисля,че ще стане като в книгата,ще реши да тръгне към Зимен хребет с дивашка армия,но ще го наръгат.
За Санса не се наемам да гадая - то такива изненади имаше.Предполагам,че ще избягат с Теон.Но дали при Станис или другаде.Може в някоя пряспа да се натъкне на Кутрето,който дебне с рицарите на Долината  hahaha .Тази част от сериала въобще не я чакам с нетърпение,чак Бриен ми стана антипатична заради сценаристите.
Вероятно сте прави,че в Дорн ще се случи нещо важно - трябва да оправдаят тъпата сюжетна линия,което сътвориха.
Като цяло единствено се надявам Аря да си остане цяла целеничка и не ми се иска още Мирцела или Томен да пострадат.

Скрит текст:
Така изглежда, но ми е нелогично защо Рамзи ще го прави? Дори Санса да избяга, няма толкова време, че той да свари да прати писмо до Вала в такъв момент. И по-скоро би я търсил при Станис отколкото при Джон.

Скрит текст:
Не се наемам да предполагам,кой би изпратил писмо на Джон.Може и Санса да е.Не знам.Най-малко вероятно ми се струва да е Рамзи,за какво му е да привлича бойна сила срещу себе си.Или 20 добри мъже му стигат да се справи с армия диваци.  hahaha
Или наистина се чуди да помогне ли на Станис.Така или иначе го въвличат в конфликта,както е в книгата.

Скрит текст:
Заплашително да му се подчинява, не че му обявява война.
В това няма смисъл. Стража е независим.
Може пък писмото да е от Бриен.
Ако Подрик й е дал идеята. hahaha Тя не би могла да се сети.

# 727
  • Мнения: 691

Ако Подрик й е дал идеята. hahaha Тя не би могла да се сети.
От Давос ще е.
Бриен няма гарвани, няма и кой да изпрати на вала да занесе писмо.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 18 019

Ако Подрик й е дал идеята. hahaha Тя не би могла да се сети.
От Давос ще е.
Бриен няма гарвани, няма и кой да изпрати на вала да занесе писмо.

Какво ще пише Давос? Нали идва лично?

# 729
  • Мнения: 691

Ако Подрик й е дал идеята. hahaha Тя не би могла да се сети.
От Давос ще е.
Бриен няма гарвани, няма и кой да изпрати на вала да занесе писмо.

Какво ще пише Давос? Нали идва лично?
Ще му даде пергамента/ заповедта от Станис.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 18 019
Заповед от Станис за какво? Станис няма право да заповядва на Джон или на Стража.

# 731
  • Мнения: 691
Е добре, може да не е заповед а "предложение". Нали го показаха в последната серия как дава пергамент на Давос. Давос не искаше да тръгне. Станис му каза че не може да прати кой да е с това писмо, защото Джон може да отхвърли офертата.

# 732
  • Мнения: 1 498
А аз си мисля, че това е само оправдание. Искал е да разкара Давос, за да не осуети изгарянето. Или да умре опитвайки се.

# 733
# 734
  • Мнения: 276
Да предположим, че Станис превзема ЗХ и Бриен после го убие. Това ще означава, че Кутрето получава на готово Севера...

Общи условия

Активация на акаунт