Game of Thrones Тема 15 ... Потресаваща ;)

  • 25 298
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 701
Аз това "Песен за огън и лед" го тълкувам единствено така - съюз/ любов между Денерис и Джон.

# 751
  • Мнения: 82
Много хора го тълкуват така, ама мисля ,че няма да го бъде. Щом при излязли 5 книги още не са се срещнали не вярвам при оставащите 2 да се видят, че даже и да имат време да се влюбят...

# 752
  • Мнения: 9 991
Много хора го тълкуват така, ама мисля ,че няма да го бъде. Щом при излязли 5 книги още не са се срещнали не вярвам при оставащите 2 да се видят, че даже и да имат време да се влюбят...

Е тя Денерис тепърва ще налазва към земите на трона. Също зимата идва, също и бродниците,мисля сериала ще се промени тепърва много. Клановете ще се затрият, те и сами почти се поизклаха до сега. Основната битка ще е бродниците с хората. Щом и свободните ще дойдат на юг, изобщо няма да е както е било до сега. Да не забравяме детето, което е при дървото.

# 753
  • Варна
  • Мнения: 17 985
Аз това "Песен за огън и лед" го тълкувам единствено така - съюз/ любов между Денерис и Джон.

Само Джон е леда и огъня - Таргариен и Старк.
Иначе всеки герои избира или е въвлечен в някоя от страните.

# 754
  • Мнения: 43
Имaше еднa сценa с Денерис в трети сезон,кaк влизa с кулaтa нa мaгьосниците в Кaрт.Тaм видя Вaлa,Троннaтa зaлa и Дрого с детето им.Някой знaе ли кaк се тълкувa товa ,не съм челa книгите и не рaзбрaх кaквa е идеятa.

# 755
# 756
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Здравейте, нов съм във форума,но мисля да изкажа мнението си за сериала. За мен той е един фенфикшън, който няма кой знае колко общо с книгите. С една дума никак не го харесвам/ Stop
А последния епизод и изгарянето на Шайрин просто няма такава глупост. Ужас и безумие.  

Добре дошъл   bouquet



За мен Джон ще е АА. Ездачите са ми Дани, Тирион и Егон. А Бран- КГ

П.П. Не видях- Маграт не ме бий  Hug Hug

# 757
  • Мнения: 1 374
За мен Джон ще е АА. Ездачите са ми Дани, Тирион и Егон. А Бран- КГ

Може ли  превод за АА и КГ?  Mr. Green
А ездачите - имаш  предвид на драконите ли? Кой е Егон? Не беше ли някой отдавна гушнал букета? А Тирион? Той нали няма Таргариенска кръв, как така ще е ездач?

# 758
  • Мнения: 435
You know nothing, Змимка Grinning Grinning Grinning

AA - Азор Ахай http://awoiaf.westeros.org/index.php/Azor_Ahai ...
Егон според книгите бил жив...
За Тирион имало доста улики в книгите, че не е син на Тивин Ланистър, а Ерис Таргериан..
Челите книгите могат да обяснят по-добре вероятно...

Последна редакция: сб, 13 юни 2015, 12:06 от Stаrk

# 759
  • Мнения: 5 128
За мен Джон ще е АА. Ездачите са ми Дани, Тирион и Егон. А Бран- КГ

Може ли  превод за АА и КГ?  Mr. Green
А ездачите - имаш  предвид на драконите ли? Кой е Егон? Не беше ли някой отдавна гушнал букета? А Тирион? Той нали няма Таргариенска кръв, как така ще е ездач?

И аз питам същото  Peace

# 760
  • Мнения: 10 013
Отговорите са в новата тема, линка е нагоре.

# 761
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
А на Змимка съм й писала ЛС с отговорите. Да ви препрати.

# 762
  • Мнения: 5 128
А на Змимка съм й писала ЛС с отговорите. Да ви препрати.
Прощавайте, но защо на лично съобщение? Не може ли да се каже направо тук?  newsm78

# 763
  • Мнения: 10 013
Защото се преместихме в нова тема, и отговорите са там.

Кликни на това: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=852622.0;topicrefid=20

# 764
  • Мнения: 5 128
Пропуснала съм новата тема, много набързо е станало явно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт