за памперсите Хъджис

  • 1 432
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Само аз ли не съм доволна от тези памперси? Embarassed Бях купувала от Метро и много се разочаровах. Confused

# 16
  • Мнения: 643
Ами зависи на какво си попаднала, и аз съм доволна от тях, но вече ми идват малко скъпички.

# 17
  • Мнения: 2 534
Аз съм пробвала само едни ментета на Хъджис явно ... опаковката е чисто бяла със син надпис само , не е оригиналната опаковка . Лепенките са на някакви хипопотамчета .
Та те са отвратителни , ужас просто

# 18
  • Мнения: 5 297
Погледнете в сайта на Нuggies.ru, бели опаковки няма.
doniboni , в Пещера такива памперси не зареждат, в Пазарджик не намерих. Купувам от Пловдивското Метро  и съм много доволна. А този номер още не видях newsm78.

# 19
  • Мнения: 411
Малко офф, ама : онзи ден ми донесоха едни такива (в бяла опаковка, 28 броя, freedom) - аз не съм купувала досега, с информацията, че били хипоалергенни newsm78
Споделете дали наистина е така, и ако не - има ли такива въобще? newsm78

Аз такива по;звах по едно време,но е силно казано да са ХА Thinkingдажевпоследните,които взех бяха ужасни с някакви много твърди трески  вътре!

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ние ползвахме гащи на тази марка,нямам оплаквания,а и малката много ги хареса,защото имали "касавица"/красавица/ newsm62,пък нали сме девойки от сега си падаме по принцеси и красавици,а факта че са розови направо я спечели за каузата. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 626
Ние ползвахме гащи на тази марка,нямам оплаквания,а и малката много ги хареса,защото имали "касавица"/красавица/ newsm62,пък нали сме девойки от сега си падаме по принцеси и красавици,а факта че са розови направо я спечели за каузата. Peace
Не запаряват ли, защото аз пробвах с гащите на Памперс и не сьм много доволна-малко запаряват и определено попиват по-малко от другите им памперси.

Общи условия

Активация на акаунт