Искам да кажа ... (40)_08.06-14.06

  • 52 385
  • 1 544
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 658
Много кихащи и болни видях тези дни. Вероятно има вирус. Пазете се, лекувайте се, оздравявайте!

Добре че Лили сложи тази снимка, за да видя, че имам нужда от нов бански. Сигурна съм, че се е свил в сушилнята.  Thinking

# 46
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро!
Докато изчета предишната тема и вече сте навъртели 4 страници. После ще ги чета тях, първо да си кажа какво ме вълнува, та да не забравя.

Янтра, аз ти завиждам. Много! И моите стават в 6.30, а вечер не мога да ги пратя по леглата преди 10  Crossing Arms
Цвети, моя приятелка има прахусмукачка-робот. Не е доволна. То всъщност е метла-работ. Каза че на плочки и паркет се справя приемливо, но с килимите нещата са зле.

.... и ето на! забравих си третото за казване Whistling

# 47
  • Мнения: X
Добро утро!
Пу за мен началните удари!  smile3560

Цвети, намерих го онзи с грешната д.т., плати по правилния начин, подадох жалбата.  Mr. Green
Имам моп-робот, който върши някаква работа, но много се заплита в кабелите. Тук нямаме кабели по земята и се надявам повече работа да върши.

Даун, видях че синът ти има варицела. Той е на 14, нали? Моята не е карала още и си представям каква драма ще е ако се изпъпчи.  Crazy

# 48
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
Картинката е много готина!
Бански имам, стават си ми. Вече ги пробвах тази година. Идващите събота и неделя - пак Crazy

Вчера се прибрахме късно, а и си отвисяхме в задръстване на Хемус... Докато оправя и наглася за днес и станали 12. Сега ми се спи Confused
Обаче пък беше страхотно. Мърморех на мъжа ми за купената надуваема лодка, но ... децата не слязоха от нея.

Честит рожден ден на патерица на Мими! Жаки, да е здрава, щастлива и да я приемат където иска!
И на Гена - още дълги години заедно  bouquet
Болните да оздравяват по-бързо Hug



# 49
  • Мнения: X
Добър ден и от мен! Отивам да си взема изследванията - дано са добри.
Хубав ден ви желая!
  Започнах и уж 90-дневната диета -та днес ми е плодов ден. Отивам да си купя ягоди и череши от пазара и някакви ядки.
  Ако сваля и кг ще бъде цяло чудо. При мен всичко върви винаги наопаки.
 

# 50
  • София
  • Мнения: 23 098
Привет дружина!
Зарязах ви през уикенда, че постоянно бяхме навън, а вечер, както знаете, заспивам рано-рано.
В събота празнувахме РД на детето и май повечко си напрегнах гласа (имам хроничен ларингит или фарингит - едно от двете беше, но кой ти помни) и в момента гласът ми е кажи речи на нулата, никъде го няма. Мъжът ми е най-доволен от това ми страдалческо състояние и предполагам, че не би имал нищо против во веки веков да си остана безмълвна.  Twisted Evil



# 51
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утро на всички!

Вчера съм набрала 20 кг ягоди и с майка ми направихме 80 компота. Сладкото го оставих за следващата седмица. Да си похваля гарджето, все по- често започва да помага, бра ягоди с мен, ми буркани с баба си, слага захар в компотите, налива вода, помага и на дядо си да копае, по- работно е от мен  Mr. Green

Жермен, стискам палци за изследванията.
Болните деца да оздравяват бързо (г-жа Рамацоти, Даун  Hug )

Искам да помоля тези, които се натискат при Яна, да си знаят, че първа съм си заплюла осиновяване  Heart Eyes

Лили, накрая, но не на последно място, благодаря за темата. Страхотна картинка. Волейбол играя сносно, но такъв бански нямам. Предлагам Куркума за треньор.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 178
Здравейте!
Миналата седмица имах нужда да си кажа, попаднах при вас и ще поостана. Малко като неканен гостенин (такива в реалността хич не обичам), ама не ме изгонихте  Embarassed.

Голямото днес замина на зелено училище. Малкото е на тест за определяне на нивото. Нямам прекалено високи очаквания, но дано ме изненада приятно.

Ходих на два концерта читалищна дейност. Хареса ми концерта на Фолклорен танцов ансамбъл "БАЛКАН".

Тонка, щом проблема ти е хроничен сигурно знаеш лек, но на мен за изчезнал глас много ми е помагал Хомеовокс
Преди години ми беше изчезнал гласа и се обаждам в яслата. Вдига ми някаква жена и аз се опитвам да говоря не много успешно. Слуша ме известно време и после чувам да казва на някой до нея "Тук някаква бабичка, нещо иска..."

# 53
  • Мнения: 11 696
Здравейте.
Успешна седмица на всички  Hug

# 54
  • HH
  • Мнения: 3 261
Здравейте.

Джули, аз не четях напоследък и не съм много наясно, но ще питам, ако искаш не ми отговаряй. Неоотропила на Ени ли го изписаха ?? И това не е  ли лекарство, което да се пие постоянно ? Питам те така, защото го изписаха на дядо ми след инсулт, уж за нервната система. Но не винаги го пие, защото поняга не може да спи от него.

# 55
  • Мнения: X
Добро утро и успешна седмица!

Доста нови попълнения има, добре дошли!


Днес ме чака голям пазар. Няма кой да ми помогне и най-вероятно ще ходя няколко пъти до магазина. Така е като не шофирам.
Ще се заредя с череши, много ги обичам. Много съм сериозна тези седмици. Хапвам предимно плодове, зеленчуци и супи.

# 56
  • София
  • Мнения: 23 098
Mrs Jan, точно Хомеовокс смуча като побъркана. Горе-долу има ефект, проблемът е, че трябва гласът да е в покой, тоест да не приказвам изобщо, но за мен това е абсолютно невъзможно. Едно, че съм изявена бъбривка, второ, че се и налага да говоря, все пак съм на работа.
Имам чувството, че Господ ме е наказал с тоя болежка.  Mr. Green Точно пък в гласа да ме удари.  ooooh!

# 57
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 401
Тони, направи си инхалация със сода за хляб довечера. В тенджерка над котлона сипваш содаа и после дишаш под кърпа. С отворена уста! Извинявай за подробното обяснениее, не те подценявам!  Blush Hug
И помълчи довечера.  Blush
Аз като работех, редовно ми падаше гласа, защото говорех много, често и пред много хора. Хомеовокс никога не ми е помагал, нито Хомеожен.

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не ми се е случвало да ми падне гласа, но ако се случи, ще трябва да излизам в болнични, без глас съм за никъде.
Обаче гърлото ми дразни. Малката е на АБ и май ми прехвърли вирусчето. Взела съм мерки, дано да го прборя.

# 59
  • Мнения: 9 475
На мен Хомеожен винаги ми е помагал.

Общи условия

Активация на акаунт