Ползвате ли евтина козметика?

  • 9 515
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 242
Ползвам евтина козметика, но като се замисля за кремове и спирали хвърлям луди пари. Но не съм привърженик на правилото, че цената определя качеството.

# 76
  • Мнения: 1 059
 Да ползам. При положение че не си слагам грим много често не виждам смисъл да давам луди пари.

# 77
  • Мнения: 18 542
Ползвам разбира се!
Обаче за себе си стигнах до извода, че ефтини кремове за лице не са за мен. Просто не са това, което пише на опаковките. Може и моята кожа да е куца, ама това е положението.

# 78
  • Мнения: 1 798
Ползвам разбира се!
Обаче за себе си стигнах до извода, че ефтини кремове за лице не са за мен. Просто не са това, което пише на опаковките. Може и моята кожа да е куца, ама това е положението.
И аз така си мисля за мойта кожа-сменяла съм кремове/че и мн. скъпи/, кожата ми се променя, става още по-зле...Иначе ми е мазна, с разширени пори Sick.Най-добре й понасят кремовете на Ейвън-Аню Клиникал за 25+.Пробвах да ги сменя, тц, ще си карам с тия. Tired

# 79
  • Мнения: 291
Аз съм на принципа, че евтиното винаги излиза скъпо. Не ползвам супер скъпа козметика, държа всичко да е качествено.

# 80
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Сега ползвам всякаква козметика - скъпа, евтина, стига да ми пасва на кожата. Нямам чувствителна кожа и затова мога да си позволя да ползвам и по-обикновени продукти.
Същото. Лаковете са ми по 2 лв (имам и по 5-7-8, но доста по-рядко). Сенки, спирали и прочие - както дойде, зависи кое ми подхожда. Суперскъпа козметика нямам обаче - най-скъпото в несесера ми сега е спиралата на Л'Ореал за 15 лв, не за друго, ами по-евтина в бордо не намерих.
Важното е продуктът да е качествен и да ми подхожда  Grinning ако е евтин - толкова по-добре  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 1 250
Ползвам разбира се!
Обаче за себе си стигнах до извода, че ефтини кремове за лице не са за мен. Просто не са това, което пише на опаковките. Може и моята кожа да е куца, ама това е положението.

Май и аз съм така. Пресен пример - елеа за смесена кожа с 25 SPF - нищо общо с действителността. Прочетох във форума, че бил мнооо УбаФ. Тц, не е.
За протокола - сенките и лаковете подбирам по цветове, а не по цени Mr. Green
За червила, фон дьо тен и спирала харча луди пари Crazy
 newsm78 хм, сега като се замислих...имам едно течно червило, подарък от сестра ми - куче марка за 2лв, ми от него съм по-доволна, отколкото от това на Лореал.

# 82
  • Мнения: 666
 Не българска козметика не ползвам , веднъж си взех един крем на астера и цялата се обринах , а що се отнася до сенки , моливи и червила ползвам само на AVON

# 83
  • Мнения: 18 542
Май и аз съм така. Пресен пример - елеа за смесена кожа с 25 SPF - нищо общо с действителността. Прочетох във форума, че бил мнооо УбаФ. Тц, не е.
И аз така с Елеа. Пресен пример. Взех си кремче от зелената серия. Вярно, сбърках го и взех без SPF фактор, но на това което взех пише, че е матиращ за мазна и смесена кожа. Е нищо матиращо няма в него. Малко след като се намазах и кожата ми лъсна. Разлита от земята до небето с Олиго 25 на Виши, който също е за смесен тип кожа, матиращ и без фактор.
Добре че поне струваше 4лв и не ме е яд, че трябва да го ползвам за ръце или за тяло.
Иначе пък съм във възторг от продуктите на Биотрейд и по-специално от хидро маската и ексфолиращия тоник. Май минават за евтина козметика. newsm78

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 16:42 от Чета

# 84
  • Мнения: 1 250
Май и аз съм така. Пресен пример - елеа за смесена кожа с 25 SPF - нищо общо с действителността. Прочетох във форума, че бил мнооо УбаФ. Тц, не е.
Вб р дп ици Елеа.
Четка, к'во т'ва Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 1 547
БГ козметика категорично не ползвам. Любопитна съм за Талодерма, но не съм я срещала.
Нито ЕЛЕА, нито БГ роза - Карлово, нито Дева, нито продуктите на Арома - не струват и това е. Не бих казала, че съм особено претенциозна.
Крем за ръце е винаги Атрикс. Ползвала съм какво ли не, но просто е разхищение на пари и нищо друго.
Пудри, сенки, ФДТ и подобни бои не ползвам - не съм такъв тип.
Спирала само на Манхатън, кафява. Друга за момента не съм уцелила подходяща.
Червило - представяте ли си, имам само едно - на Мис Клер дълготрайно - специфичен цвят, иначе не ми отиват.
Лакове купувам каквито ми падне. Напоследък някакви полски, по 4-5 лв, много съм доволна и от цветове, и от трайност.
Бялата ми козметика в момента е на Лореал, но мисля да мина по-нагоре и ще избирам между Авен и Галеник. Доволна съм и от Апотеке Шелер.
Правя си експерименти с кремовете за тяло и по този случай имам поне 5-6, които си седят.

Сега съм полудяла по ампули за отслабване, кремове против целулит, стягащи и пр.

Да видим де ще му излезе краят  Crazy

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 18:06 от Смърфиета

# 86
  • Мнения: 5 647
За лице - не, не използвам, защото честно казано ме е страх. Иначе лакове, кремове за ръце и др. подобни- да и то често.

Общи условия

Активация на акаунт