Ползвате ли евтина козметика?

  • 10 089
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Ruse
  • Мнения: 390
копувам си козметика която ми харесва независимо дали в скъпа или ефтина Joy

# 61
  • Мнения: 521
копувам си козметика която ми харесва независимо дали в скъпа или ефтина Joy
и аз така.доволна съм и от евтини и от по скъпи продукти Flutter

# 62
  • Мнения: 4 362
Ползвам редовно и почти всичко си е било качествено Peace

 newsm10 Аз също

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 8 311
копувам си козметика която ми харесва независимо дали в скъпа или ефтина Joy
и аз така.доволна съм и от евтини и от по скъпи продукти Flutter

И аз, но преобладават по-високия клас.

# 64
Ползвах евтина козметика когато бях ученичка и кожата ми понасяше всичко.Сега вече работя и мога да си позволя нещо по така,а и относно кремове и  почистващи продукти-всички са около 7-8лв.,не мсля че това е много скъпо.Имам евтини сенки за по 2-3лв.но съм по доволна от скъпите.Давам повечко пари но пък знам за какво.Например червилата под 5лв. ги подминавам-веднъж се обринах от едно червило за 2лв. и сега подбирам всичко. Embarassed

# 65
  • Мнения: 270
Има неща, за които просто не ми стиска да си купя българска и това са фон дьо тен, спирала и руж, иначе почистващи лосиони на дева съм си купувала и останах доста доволна, както и тоника от същата серия
витаги гледайте баркода, когато си купувате "маркова" козметика, може да е произведена в перник:)

# 66
  • Мнения: 2 404
Ползвам ефтини лакове, молив за очи на Голден Рос, а в петък си купих гланц на Руби Рос и направо е фантастичен!
Иначе кремове за лице, спирали сенки и фондютени си купувам по скъпи!

# 67
  • Мнения: 4 010
Лаковете ми са по 1 лев, ружът ми е на Буржоа, спиралите ми също /не че много се гримирам/, кремовете, които си купувам за лице, струват от 20 до 30 лева, тониците също, както и кремчетата за под очи. За тяло си купувам душ гелове и лосиони за 5-10 лева обикновено.

# 68
  • София
  • Мнения: 40 958
Имам всякаква козметика. Стига да ми хареса като качество - защо не.

# 69
  • Paradise
  • Мнения: 3 104
Ползвам най-вече българска козметика от проверен производител;
Нямам оплаквания

# 70
  • Мнения: 4 472
Разбира се, че ползвам. Ако някой твърди обратното, не бих имала много вяра на думите ( не се заяждам, моля не ме нападайте Stop), освен ако целта не е полза, а парадиране ...

# 71
  • София
  • Мнения: 830
Купувам всякаква, но преобладават по-скъпите newsm78

# 72
Крема за лице и др. бяла козметика задължително купувам от аптека. Това донякъде е определящо за произхода и качеството на продуктите. Кремът ми е на Nivea, но ползвам и българска козметика- напр. серията за мазна кожа на Арома също ми действа добре. Декоративната  ми козметика  е на Ruby rose-сенки, Avon- спирала.  

# 73
  • Мнения: 1 788
СТрах ме е да си сложа на лицето крем , чиято цена е съмнително евтина..Затова кремовете за около очи и за лице са ми скъпи.Иначе-лакове за левче, сенки на `Руби роуз`, изм. гел на `Българска роза`/невероятен е/-3лв, на Ейвън-страшно много неща/бейбисистъра е представител Flutter/, а косата ми сега е страшно доволна от продуктите на `Мишел`- с лайка, под 2лв е цената. Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 4 253
Не знам коя козметика може да се определи като евтина. Повечето вносни, които ги рекламират, ако се махне рекламата сигурно са по-евтини от българските продукти. Ползвам предимно българска козметика, но проверена - Арома, Рубела, Талодерма напоследък ми е хит относно кремовете.

Общи условия

Активация на акаунт