E S P R I T ?

  • 5 166
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 708
Този щанд го знам.Аз питам за магазин.Иначе има техни продукти тук там.Купувала съм си.Макар,че колко са техни не е ясно.Балкантекс със сигурност знам,че шият и за тях.А те имат магазин на графа.
http://www.balkantex.com/ ето сайта им.
А къде точно на Графа им е магазина?Иначе адреса на фирмата ми е наблизо /за размерите на София/ и като минавам от там мога да погледна!
За адреса на ъгъла на Стамболийски и Скобелев,предполагам,че там все още няма магазин,това е новия МОЛ на София,който май до месец-два ще заработи и тогава явно ще има фирмен магазин там!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
На ъгъла на графа и бул "България"(бивш Евлоги Георгиев)точно пред колоните(има едни колони там)от среща има май аптека и магазин Бора за чанти.Магазина е на Балкантекс.Те шият за много фирми на шлеме останалата стока я продават на много ниски цени тук.Аз лично от години купувам от тях спортни стоки и дрехи на дъщеря ми-за смешни пари.Имат магазин и в Бургас на "Богориди",близо до морската градина

# 17
  • София
  • Мнения: 11 708
На ъгъла на графа и бул "България"(бивш Евлоги Георгиев)точно пред колоните(има едни колони там)от среща има май аптека и магазин Бора за чанти.Магазина е на Балкантекс.Те шият за много фирми на шлеме останалата стока я продават на много ниски цени тук.Аз лично от години купувам от тях спортни стоки и дрехи на дъщеря ми-за смешни пари.Имат магазин и в Бургас на "Богориди",близо до морската градина
Мерси за инфото!Май в друга една тема пишеше за този магазин и една мама се възмущаваше,че е подведена и там не били оригинални блузите!Ще го посетя,а знаеш ли дали в неделя работят?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Не знам,но можете да се разходите до там.Има и детски дрехи и бебешки понякога.не знам какво са я подвели тази мама,но със сигурност знам ,че шият на ишлеме. ето сайта:
http://www.balkantex.com/ виж за кои фирми шият.А дрехите им са качествени със сигурност знам.Имат и щанд по базарите в НДК-коледния и великденския.

# 19
  • София
  • Мнения: 11 708
Да може да се разходя!Иначе ето я темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72951.660! Доколкото схващам за същия магазин става въпрос!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
На ъгъла на графа и бул "България"(бивш Евлоги Георгиев)точно пред колоните(има едни колони там)от среща има май аптека и магазин Бора за чанти.Магазина е на Балкантекс.Те шият за много фирми на шлеме останалата стока я продават на много ниски цени тук.Аз лично от години купувам от тях спортни стоки и дрехи на дъщеря ми-за смешни пари.Имат магазин и в Бургас на "Богориди",близо до морската градина

кой точно е този магазин ако можеш да обясниш,че не се сещам?

# 21
  • София
  • Мнения: 11 708
Доколкото схващам преди беше пицария "Мис Каприз"!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Галчен точно на ъгъла на българия и графа-преди беше "мис каприз" пицария.От към България има  колони. и едни продаваха индийски дрехи на сергия лятото.

# 23
  • Мнения: 18 542
Доколкото схващам преди беше пицария "Мис Каприз"!
Същия, да.

# 24
  • Мнения: 35 965
Доколкото схващам преди беше пицария "Мис Каприз"!

а-а-а-а! този ли? купувах няколко неща за каката, не съм доволна от нищо  Naughty

поларите се "набобчиха" за нула време /2-3 обличаня/, а клинчетата за същото време останаха без шевове!  #Cussing out

сега ще прочета и другата тема

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
извинявам се - имах предвид Бургас,но като разгледах сайта на Балкантекс май се сещам - те зареждат и Метро

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Галчен, визуално го помня,ама не ме питай за номера:-))В ляво се падаше посока морето.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
да ,да сетих се - те шият зя износ, скоро не съм влизала ,но имам 2-3 попадения от там

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
То и аз така.На Марина и купих рокличка точно то Бургаския преди 2-3 години:-))струваше 7 лева.

# 29
  • Мнения: 6 206
Доколкото разбирам от адреса в сайта, става въпрос за Мол София, който все още не е отворен и се строи на Стамболийски
Може хората да са си поръчали колекцията и направо да са ги качили като магазин на сайта
Иначе в Пловдив шият много на ишлеме за Есприт и съм си взимала неща, на смешни цени, потничета по 8 лв, които нямат скъсване.
Магазинът, в който ходех преди, вече е затворен, сега има друг, но там е предимно детско, взимам повече за дребното, за мен няма почти нищо. И между Есприт се опитват да си пробутат и турските боклуци, но все още се намират хубави неща.
Щом ще стъпват с официални магазини, ще затегнат още повече положението.

Общи условия

Активация на акаунт