E S P R I T ?

  • 5 168
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 417
Partnership store
Esprit Partnership Store Mall of Sofia
Al. Stamboliiski Blvd./Gen. Skobelev Blvd.
1000 Sofia
Bulgaria

products
Accessories
Men - Casual
Women - Casual
Women - EDC

Така, като чета става въпрос за новия Mall, който се строи точно там и пусковия му срок мисля, че е април, което значи че към септември може и да са го отворили Mr. Green
А, Каспър ме е изпреварила Simple Smile докато пиша

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
В този Пловдив много фирмени магазини;-))И Мадока при вас още го има и ЕСПРИ.Тук всичко закриха.Много ме яд за МАДОКА.
Сещам се за този МОЛ на Стамболийски.Но на Скобелев да не би да имат в предвид това което строят на местото на военно-историческия музей?

Последна редакция: нд, 19 мар 2006, 11:32 от esprit

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Магазинът, в който ходех преди, вече е затворен, сега има друг, но там е предимно детско, взимам повече за дребното, за мен няма почти нищо.
Я кажи къде е този магазин в Пловдив  Confused

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
в Бургас обаче откриха Мадок и има много хубави неща,лошото е,че не мога да се намъкна в тях,но пък якетата ми стават Laughing

# 34
  • Мнения: 6 206
Я кажи къде е този магазин в Пловдив  Confused
В жк Тракия, по пътя за новия Кауфланд, като влизаш от Мебелна къща, преди се виждаше от булеварда, сега строят отпред и се влиза отстрани.
Значи от Мебелна къща, караш второто кръстовище вдясно и веднага първата вляво. След това ведната пак вляво и се вижда магазина, има тента, на която пише Есприт.
Ако се забъркаш, питай, все ще ти кажат, наоколо май няма други детски магазини.

А за Мадока, какво им е, имат поне три магазина, при вас няма ли?
Не са им лоши работите, аз много си купувам от там. Имам едни дънки от 98 год, брех, нямат скъсване. Laughing

# 35
  • Мнения: 258
Partnership store
Esprit Partnership Store Mall of Sofia
Al. Stamboliiski Blvd./Gen. Skobelev Blvd.
1000 Sofia
Bulgaria

Да разбирам ли, че магазинът на "Еспри" се намира някъде между НОИ и 30-то СОУ?

Последна редакция: нд, 19 мар 2006, 17:43 от bubble

# 36
  • София
  • Мнения: 11 708
Магазина все още го няма,защото МОЛ-а не е довършен.Иначе да точно между 30 у-ще и НОИ ще бъде някой ден!

Общи условия

Активация на акаунт