Бял списък-за София!

  • 1 105 684
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 290
На мене също секциото ми беше направено перфектно - оперираха ме Богдан Налбански и Ангел Налбански- (двамата )и на 6 час и аз обикалях из стаята! перфектни лекари! изказвам благодарности !

# 1 291
v beliq spisuk zaduljitelno trqbva da vlezne imeto na d-r ATANAS STANEV 2-ra gradcka bolnica neveroqten profesionalisti imam mnogo poznati i priqteli koito xodqt pri nego i si4ki sa dovolni Hug

# 1 292
  • София
  • Мнения: 3 249
Искам да кажа ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на д-р Памукова и д-р Василева от Детското отделение към Национална кардиологична болница (бившата Трета градска). Благодаря ви за човечното отношение, професионализма, за това, че бдяхте над детето ми и го вдигнахте на крака.   bouquet И дано повече никога не ни се налага да лежим в болница! Praynig

# 1 293
  • Мнения: 182
Някакви мнения за д-р Новачов от МБАЛ Доверие.Дали се занимава с жени с проблемно забременяване и наистина ли е добър в лапароскопските операции.

# 1 294
  • Мнения: 487
Много съм доволна от д-р Бранкова-гинеколог от клиниката "Свети Лазар",препоръчвам я горещо! Hug

# 1 295
  • Мнения: 2 231
Здравейте имам едно питане, някой може ли да ми даде някаква информация за др. Лисички от болница Токуда, той е детски пулмолог. А ако някой има и координати - телефони ще бъда много благодарна! Hug


Д-р Калин Лисички - ревматолог


Завършвил е медицина в МУ-София през 1984 г. Има специалности по "Педиатрия" и "Ревматология". Специализирал е "Детски болести" във Франция през 1987 г. Работил е 20 години в Института по педиатрия като детски ревматолог. Автор и съавтор на множество научни статии и монографии на тема „Ревматоидният артрит в детска възраст и системни заболявания на съединителната тъкан”. В МБАЛ „Токуда Болница София”  е от средата на 2007 г.

Многопрофилно детско отделение с акцент върху пулмология, гастроентерология, неврология, нефрология, ревматология, диабет и ендокринология.

Извършва се образна и функционална диагностика, съвременно лечение, профилактика и проследяване на най-честите и социално значими заболявания в детската възраст.

Контакти:
Централа: 02/403 4000
Локална регистратура: 02/403 4948



И аз да Ви го похваля  bouquet. Ема беше много болна.  С постоянна висока температура и гной от носа. След предписаното от него лечение започна да се подобрява още след първият ден. А сега е с повръщане и разтройство и пак той помага. Дано й мине бързо. Направи ми много добро впечатление (макар и само от двукратното ни посещение). Смятам, че е много добър специалист, както и по-голямата част от лекарите в Токуда.

# 1 296
  • София,
  • Мнения: 4 267
ronisum да така е и аз съм страшно доволна, просто докторът е страхотен. Дано не ми се налага, но пак ще го потърсим, когато имаме проблем. ТОВА Е НАШИЯТ ЛЕКАР! Hug

# 1 297
  • Мнения: 1
 С две ръце за  Д-р Мая Василева, анестезиолог Д-р Антоанета Войнова и Д-р Гогова от 1 АГ “Света София”, изключително мили и внимателни специалисти   bouquet . Благодарение на Д-р Мая Василева , която с внимание и загриженост следеше бременността ми  и сформирания от нея екип, който извърши секциото сега имаме нашия прекрасен син Георги. Нямам физическата възможност да ги посетя лично тъй като живея извън София и за това използвам тук да поднеса своите и на цялото ми семейство най-искрени благодарности. Благодарим Ви от сърце.  Hug  mrstraetz  newsm74
Също искам да помоля някой познат на Д-р Мая Василева ако чете в момента нека й предаде специални благодарности и поздрави от Наталия и дългоочакваното бебе Георги, който вече стана на 7 месеца  newsm30

# 1 298
  • Мнения: 207
Доктор Димитър Гунев от Майчин Дом. Родих при него преди 9 дни със секцио и никога не бих го заменила с друг доктор.  Hug
Да добавя също д-р Арабаджи, която асистира на д-р Гунев и анестезиолога д-р Филипов  Hug

# 1 299
АЗ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ Д-Р СТЕФАН КОВАЧЕВ ОТ ВМА.ЗА МЕН ТОВА Е ЕДИН ОТ НАЙ ДОБРИТЕ АГ СПЕЦИАЛИСТИ.СТРАХОТЕН ЛЕКАР,МНОГО ВНИМАТЕЛЕН И ОПРЕДЕЛЕНО СИ РАЗБИРА ОТ РАБОТАТА.

# 1 300
Само не ми говорете за "Свети Лазар"  #Cussing out Тези хора са там само за печалба   Money  Ако не сте млади самоубийци въобще не припарвайте там!!!!

# 1 301
  • Мнения: 4 473
Д-р Ковачев е изключителен като специалист и човек smile3501

Да, абсолютно. Наблюдава и двете ми деца, единствения лекар, на когото гласувам 100% доверие.

Последните координати, които имах за него явно не са актуални, или аз съм записала грешно.
Моля, който разполага с тях - да пише! Praynig

# 1 302
Доктор Диана Денчева - АГ в 11 ДКЦ - много е добра!

# 1 303
  • Мнения: 1 410
Цитат
АЗ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ Д-Р СТЕФАН КОВАЧЕВ ОТ ВМА.ЗА МЕН ТОВА Е ЕДИН ОТ НАЙ ДОБРИТЕ АГ СПЕЦИАЛИСТИ.СТРАХОТЕН ЛЕКАР,МНОГО ВНИМАТЕЛЕН И ОПРЕДЕЛЕНО СИ РАЗБИРА ОТ РАБОТАТА.
   

една приятелка ми го похвали!Дайте ми координатите на този човек,моля?

# 1 304
здравейте мами............. може ли някой  да ми дадете  координатите на д-р петя семерджиева ще съм ви много благодарна чух доста добри отзиви  за нея и искам да си запиша час   Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile благодаря предварител

Общи условия

Активация на акаунт