Бял списък-за София!

  • 1 105 183
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 275
Вярно е че в България има и добри доктори.Аз лично съм доволна от докторите в АГ град Тутракан.Те са двама братя и са наистина отдадени на работата си.Те са постояно дежурство,т.е. те са на повикване.Аз родих 20:50ч. тогава нямаше доктор в клиниката и те веднага бяха извикани.Много съм доволна и то не само от докторите от техния професионализъм и отношение,но и от персонала.Благодаря ви продължавайте да бъдете същите. smile3525  ylinfant

# 1 276
  • Мнения: 6 029
Д-р Ковачев е изключителен като специалист и човек smile3501

Да, абсолютно. Наблюдава и двете ми деца, единствения лекар, на когото гласувам 100% доверие.

# 1 277
  • Мнения: 62
Момичета, интересува ме нещо специфично относнод-р Веселин Дяволов от МД- София , но въпроса е деликатен и затова моля
да ми пишете на лични- става въпрос за предстоящо секцио.
Благодаря!

# 1 278
  • Мнения: 19
Може ли някой да ми пише за координати на д-р Киров от 1 АГ Св. София? Аз съм много доволна от него за първото ми раждане, не бях с уговорка, но сега за второто искам да раждам при него.

# 1 279
  • Мнения: 5 370
Д-р Ковачев е изключителен като специалист и човек smile3501
Peace
Само да добавя и доктор Зафирова, която работи в тандем с него, тоест, покрива август, когато го няма , също и когато отсъства от София.
Антоанета Ковачева-много мил човек, много внимателен, и добър диагностик. Peace

# 1 280
  • Мнения: 47 996
Малко късно, но се радвам че са споделили за д-р Богословова. Определено не вярвам да си изостави пациентите, доколкото я познавам, така че спокойно.До Нова година има време, дотогава преглежда вторник в кабинета и оперира/изражда след изрично посочване за избор на лекар  срещу заплащане на касата.
Така и така я споменавам, да кажа пак че съм страшно доволна от нея по всякакви въпроси- не само бременност и раждане! Много, много й благодаря!

# 1 281
  • Мнения: 70
Малко късно, но се радвам че са споделили за д-р Богословова. Определено не вярвам да си изостави пациентите, доколкото я познавам, така че спокойно.До Нова година има време, дотогава преглежда вторник в кабинета и оперира/изражда след изрично посочване за избор на лекар  срещу заплащане на касата.
Така и така я споменавам, да кажа пак че съм страшно доволна от нея по всякакви въпроси- не само бременност и раждане! Много, много й благодаря!

Подкрепям напълно! Страхотен професоналист и човек. За жалост обаче живеем в страна на абсурдите и вместо да се толерират такива специалисти, отдадени на професията си, доказали се през годините, с тях се случва точно обратното. Много ми е тъжно, че и с д-р Богословова се случи това. 
Отново искам и аз да изкажа огромните си благодарности  bouquet. Вие направихте страшно много за нас Hug

# 1 282
  • София
  • Мнения: 11 723
д-р Димитър Ковачев[/b]. Изключителен диагностик, малко е краен  с лекарствата.

А какво означава краен с лекарствата?Питам не за друго,а защото от много години ползвам услугите му,още преди да си направи частния кабинет.
Страхотен лекар!

# 1 283
Wink

naj leeesno naj barzo po vsqko vreme samo na edno maqsto
Vito6ka 100 to4no s/u NDK
aku6er gynekolog
d-r KOKINIDIS

# 1 284
  • Мнения: 9
nqkoi moge li da mi kage spe6no tel. na d-r Aneta Nacheva?Predi rabote6e vav voenna bolnica nqkade na 2 etag?

# 1 285
  • Мнения: 9
AZ RODIH PREDi 3G I POLOVINA no D_r Nacheva be6e 4oveka ,koito za prav pat potvardi bremennosta mi .Ne sled dalgo polu4ih silno
karvene i izpadnah v ugas.Izpratih maga mi do denono6nata apteka za progesteron postavih si 2 ampuli i ostanah da lega nepodvigno.Na drugiq den Nacheva me prie po spe6nost kato se izvini na vsi4ki drugi pacientki.Kaza mi istinata :4e naistina karveneto e mato4no no bebeto e givo i zdravo i mi go pokaza na monitora to dage ve4e ima6emalki prast4eta i kra4etai....Kaza mi 4e trqbva nai ve4e da sam emocionalno stabilna i kakvoto i da stane da ne se ot4aivam.Za 6tastie q poslu6ah uspokoih se vzeh nqkoi medikamenti i taka sled o6te 6-7 meseca se rodi i moeto sakrovi6te.Sega izdirvam telefona i za da pomogna na edna druga izpla6ena maika

# 1 286
  • Мнения: 63
Имате ли впечатлтние от д-р Росен Георгиев, Александровска болница, очен ?

# 1 287
Телефонът на д-р Начева е 0888441289. Страхотен професионалист и човек е.

# 1 288
  • София
  • Мнения: 2 688
Очарована съм от Д-р Пламен Миков.
Исках да му споделя едни мои проблеми от преди година и половина, изслуша ме човека, прогледа епикризите, обясни ми какво точно е станало (никой от лекуващите ме тогава не ми даде ясен отговор), прегледа ме, а и най-важното ме окуражи.
Въобще - останах много доволна.

Малко е цапнат в устата, та ако сте от по-срамежливите натури (аз не съм от тия), може и да не ви допадне.

# 1 289
Преди месеци съвсем слу4аино,попаднах на 4ерният списък и ми стана много болно ,4е видях името на д-р Рахамимов от 06 ДКЦ.
Аз искам да му благодаря ,за това ,4е ми помогна да забременея,след 4 години стерилитет,4е наи- добросъвестно наблюдава бременността ми,видя лошото предлежание на плода и  препоръ4а секцио(въпреки ,4е е за нормално раждане, по принцип).
Благодарение на него моята дъщери4ка е жива и здрава

Сърде4но благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт