Бял списък-за София!

  • 1 105 731
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 9 814
Хора,4етох,4етох,никъде не видях за д-рВиктор Нова4ков-гинеколог,бил е в 'св.Ана',сега в 'Доверие',никой ли не го знае,за кой списък го слагате,смятам да ходя на операция,никой не ми дава информация?хмхм,моля ви по-бързо Banghead smile3528

Моя приятелка е много доволна от него, сестра й също. Аз лично нямам особено високо мнение за д-р Новачков.

# 1 501
  • Мнения: 26
Хора,4етох,4етох,никъде не видях за д-рВиктор Нова4ков-гинеколог,бил е в 'св.Ана',сега в 'Доверие',никой ли не го знае,за кой списък го слагате,смятам да ходя на операция,никой не ми дава информация?хмхм,моля ви по-бързо Banghead smile3528

Моя приятелка е много доволна от него, сестра й също. Аз лично нямам особено високо мнение за д-р Новачков.

Zащо,какво е станало? Благодаря ви ,досега казаха няколко добри отзива,доберявам се на вашето мнение,ако знаете още,давайте. Praynig  С направление съм,дано да се държат еднакво с вси4ки. #2gunfire

# 1 502
  • Мнения: 9 814
При мен проблемът беше, че реши, че мога да родя и в 36 г.с. и не направи нищо да спре започналото раждане, докато има време. Добре че, смяната му свърши и се намесиха други лекари...
Приятелката ми е оперирана от него и е безкрайно доволна.  Peace

# 1 503
  • Мнения: 2 241
Момичета, някакви отзиви от гинеколозите в клиника Вита? Аз тотално се отказах от моята гинеколожка  ooooh!

Има много отзиви в нета...
Аз лично ходя от 6 години при д-р Кълвачева там и съм доволна, но винаги се чака много при нея, въпреки записан час и т.н. Последният път чаках 2 часа и половина...

Благодаря ти   bouquet

# 1 504
  • Мнения: 23 164
Хора,4етох,4етох,никъде не видях за д-рВиктор Нова4ков-гинеколог,бил е в 'св.Ана',сега в 'Доверие',никой ли не го знае,за кой списък го слагате,смятам да ходя на операция,никой не ми дава информация?хмхм,моля ви по-бързо Banghead smile3528

Моя приятелка е много доволна от него, сестра й също. Аз лично нямам особено високо мнение за д-р Новачков.

Най-добре прочети темите из форума или пусни своя с питане за него:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320458.0
Така разводняваме темата.

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 11:30 от ДесиХ2

# 1 505
  • Мнения: 26
ДесиХ2,много ти благодаря,нова съм на компютъра и не зная  мн.неща,за търса4ки и тн.,ако не беше ме насо4ила,незнам какво щях да разбера,къде ли не питах,ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА МИЛА! Peace

# 1 506
Д-р Попов - Шейново

Много добър специалист, страхотен хирург.

# 1 507
  • Мнения: 1 365
Д-р Попов - Вита, Шейново!!!    bouquet  bouquet  bouquet
Страхотен специалист!!! Възхитена съм от него!!!

# 1 508
  • Мнения: 1 949
Д-р Попов - Вита, Шейново!!!    bouquet  bouquet  bouquet
Страхотен специалист!!! Възхитена съм от него!!!

Д-р Попов и във Вита ли преглежда вече? Може ли малко повече инфо? За НИКОЛАЙ Попов ли става дума? Аз ходя при него от края на 2005г, но все си ходя в Шейново  Thinking

Иначе за мнение - вече съм писала - няма грешка и като човек, и като специалист!

# 1 509
  • Мнения: 1 365
На мен във Вита ми прави лапароскопията! Може би става въпрос за същият доктор, не му знам малкото име, но той работи и в Шейново и във Вита. А доколкото знам сега започва да се занимава и с ин витро!!!  Peace

# 1 510
  • гр. София
  • Мнения: 143
Здравейте, можете ли да препоръчате добър педиатър в района на 7 ДКЦ, 2 Градска или 5-та Работническа болница - това е жк Банишора?  Simple Smile

# 1 511
Момичета, някакви отзиви от гинеколозите в клиника Вита? Аз тотално се отказах от моята гинеколожка  ooooh!
Момичета, някакви отзиви от гинеколозите в клиника Вита? Аз тотално се отказах от моята гинеколожка  ooooh!

d-r Ivan Canov-mnogo e dobar. Niama da sgre6i6 ako otide6 pri nego.

# 1 512
  • София
  • Мнения: 2 381
Д-р Попов - Вита, Шейново!!!    bouquet  bouquet  bouquet
Страхотен специалист!!! Възхитена съм от него!!!

Д-р Попов и във Вита ли преглежда вече? Може ли малко повече инфо? За НИКОЛАЙ Попов ли става дума? Аз ходя при него от края на 2005г, но все си ходя в Шейново  Thinking
Симба - да, същият е.

# 1 513
Здравейте,
реших и аз да споделя моите впечатления от Д-р Свилен Петков, коремен хирург във ВМА.
Той е невероятен човек и лекар, той умее прекрасно да предразполага пациентите си и да ги изслушва, което е много важно!
Беше 16.03.09 надвечер, когато след дълги търсения в интернет за впечатления и препоръки от ВАС-читателите аз реших да поверя майка си в ръцете на докторите от ВМА и съвсем случайно попаднах на Д-р Петков, той беше много любезен и определи час за преглед на майка ми, която вече минаха две седмици от операцията и, и благодарение на големия професионализъм на хирурзите от коремна хирургия тя се възстановява бързо.
Също иискам да споделя и впечатленията си от Д-р Нончев, който също е невероятен човек и лекар...и двамата са невероятни хора и професионалсити Hug

Благодаря Ви, на Вас и на целият Ви екип!!!

# 1 514
Здравейте,

имам един въпрос  Embarassed
Взех си направление за профилактичен преглед и искам да отида при Д-р Албена Гагова. Отдавна чувам само хубави неща за нея. Тя работи ли още в Шейново? А самият въпрос е - как да си запиша час? Обаждам се на рецепцията в болницата и казвам, че искам при Д-р Гагова да се прегледам ли?
Съжалявам за идиотския въпрос, но до сега с болници не съм си имала много работа и със Здравни каси най-вече  Embarassed
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт